Володимир Гоза здобув три "бронзи" чемпіонату Європи

З 21 по 29 листопада у Кіпрському Лімассолі відбувається Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. В складі збірної команди України у ваговій категорії до 94 кг нашу країну представляв студент 1 курсу (2 група ФС) Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза, який у національну скарбничку поклав три бронзові нагороди - в сумі двоборства - 358 кг, у ривку - 167 кг та в поштовху - 191 кг!

У цьму році Володимир перейшов із вікової групи юнаки і одразу ж склав гідну конкуренцію найсильнішим юніорам старого світу. Варто зазначити, що це досягнення є найвагомішим з-поміж представників важкої атлетики нашого вишу.

Вітаємо нашого студента, зокррема його особистого тренера-викладача Андрія Гентоша й увесь колектив кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК із цим високим досягненням.