Володимир Левків: «Кращих відзначаємо у різних номінаціях»

Аби перемоги представників Львівського державного університету фізичної культури були ще більш знаковими керівництво вишу щороку підводить підсумки, відзначаючи найкращих у різних номінаціях. Про особливості підсумкових номінацій 2013 року розповідає відповідальний за спортивну роботу в ЛДУФК Володимир Левків.

– Підведення підсумків для Львівського державного університету фізичної культури стало доброю традицією. Однак щороку ми бачимо, що в рейтингах, які ми внаслідок аналізу виводимо, є плюси і мінуси. Тому ми намагаємося відшукати варіанти, які б давали об’ємнішу і ціліснішу картину про спортивні досягнення студентів. Традиційно визначаються десятки кращих. Головне для нас охопити всіх, аби успіхи наших представників (студентів, аспірантів, випускників) не були не помітними, бо вони своїми звитягами піднімають імідж вишу, регіону, країни. З іншого боку, університет фізичної культури є перш за все навчальним закладом, а не спортивною організацією, нас насамперед цікавлять відомчі змагання – обласні, всеукраїнські та всесвітні універсіади, чемпіонати світу серед студентів. Тому другу десятку кращих ми сформували зі студентів, які проявили себе саме на цих змаганнях. Третя номінація «Кращий студент року» мала б показати масовість видів спорту, які культивуються в університеті. Адже у 77 (!!!) видах спорту представники ЛДУФК брали участь на всеукраїнському і міжнародному рівнях. Відтак, з таким ретельним підходом до визначення кращих з кращих ми відзначили усіх, хто на це заслуговував у 2013 році, – підсумував Володимир Іванович.