Волонтерська допомога студентів ЛДУФК

3 грудня, у Міжнароний день інвалідів, у Львові на базі обласної ДЮСШ (Стрийський парк, вул. Уласа Самчука, 8) відбулися змагання в межах 11 Європейського Баскетбольного Тижня Спеціальних Олімпіад Європи/Євразії.

Програма традиційного для Львівщини заходу включала змагання з індивідуальної майстерності в баскетболі для атлетів з низьким рівнем можливостей та турнір з баскетболу Львівських спецшкіл-інтернатів. Змагання відбулися за підтримки ГО "САМІ" (голова Андрій Породко), гравців БК "Львівська Політехніка-Галичина".

Організацію змагань, суддівство змагань з індивідуальної майстерності забезпечили магістранти факультету спорту ЛДУФК під керівництвом доцента кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, регіонального координатора Спеціальних Олімпіад у Львівській області Аліни Передерій.