Всесвітні інтелектуальні ігри

Екс-чемпіонка світу з шахів українка Ганна Ушеніна стала бронзовим призером Всесвітніх інтелектуальних ігор, які проходять у Пекіні (Китай). Ушеніна у п'ятницю посіла третє місце у швидких шахах (рапід), набравши 4,5 очка з 7 можливих. Перемогла росіянка Валентина Гуніна (5,5 очка), "срібло" дісталося чемпіонці світу китаянці Хоу Іфань (5).

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук і студентка ЛДУФК (53 група ФС), її молодша сестра Марія у підсумковому протоколі Всесвітніх інтелектуальних ігор, які проходять у Пекіні (Китай), посіли 5 і 8 місце відповідно із 16 учасниць.

У чоловіків "золото" виграв росіянин Олександр Грищук (5 очок), услід за яким фінішували француз Максим Вашьє-Лаграв і китаєць Ван Хао, які набрали по 4,5 очка. Українець Василь Іванчук (4) посів 7-е місце, а Руслан Пономарьов (2,5) - 14-е.