Всеукраїнський турнір присвячений 100-річчю з дня народження Миколи Лемика

Студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури вибороли дві золоті та одну бронзову медалі на ІХХ Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Світ Дитини» присвяченому 100-річчю з дня народження Миколи Лемика. Змагання відбувалися у львівському спортивному залі ПС «Україна», який прийняв близько 350 спортсменів з Польщі, Словаччини, Угорщини та 14 областей України.

Чемпіонками цього турніру стали пешокурсниці ЛДУФК Юлія Орчакова (вагова категорія до 52 кг) і Марія Денисюк (57кг). Третю сходинку п'єдесталу пошани посів також студент першого курсу Андрій Костюк (55 кг).

На п'ятому місці опинилися Нікіта Максимов (1 курс) , Олександр Єршов (1 курс), Руслан Фляк (2 курс). Студенти третього курсу Васильчук Ю. і Чолій Ю. здобули дев'яте місце цього престижного турніру.