Всеукраїнський турнір з акробатики пам’яті Олексія Чернявого

З 18–21 грудня у гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся VІ Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого, одного із засновників львівської школи акробатики, який одним із перших отримав звання заслуженого тренера України в цьому виді спорту.

Турнір проводиться Львівським державним університетом фізичної культури під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації гімнастики України й за дієвої підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Головний суддя змагань – суддя національної категорії, доцент кафедри гімнастики ЛДУФК Аліна Сениця.

На шосте за ліком свято акробатики (турнір було започатковано в 2009 році), яке традиційний стартує в День Святого Миколая, до міста Лева приїхали 223 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів з Борислава, Дрогобича, Києва, Броварів, Луцька, Вінниці, Сум, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Одеси, Березівки, Білгород-Дністровського, Орджонікідзе та Львова.

Приємною та унікальною несподіванкою для спортсменів, їхніх тренерів та уболівальників стала урочиста церемонія передачі львівськими пластунами для збірних команд з різних регіонів України Вифлеємського вогню миру.

В рамках змагань для усіх учасників турніру відбулася і святкова спортивно-мистецька шоу-програма з нагоди Дня Святого Миколая. У церемоніях відкриття і закриття змагань брали участь вихованці «Театру спорту», вокальної студії «Зоряна соната» та спортивного клубу «Ніка» ЛДУФК.