Вшанували випускників ЛДУФК

17 лютого відбулося відзначення найкращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року, якими стали випускники Львівського державного університету фізичної культури біатлоніст Віталій Кільчицький та санкар, учасник Олімпіади в Сочі Андрій Кісь.

Чергове засідання виконкому НОК України у Львівській області провів заступник голови відділення професор ЛДУФК Євген Приступа. В урочистій атмосфері вшанували найкращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року, а також їхніх тренерів.


Церемонія відбулася за участю представників ЗМІ, спортивної громадськості в конференц-залі генерального ІТ–партнера відділення – компанії «Техніка для бізнесу» (м. Львів, вул. Шептицьких, 26).


Лауреатами цього святкового дійства стали представники зимових видів спорту, зокрема біатлоніст Віталій Кільчицький (тренери – Микола Паніткін, Роман Полюга), як номінант грудня 2013 року та санкар Андрій Кісь (тренери – Володимир Гарцула, Тарас Гарцула, Юрій Собота), як номінант січня 2014 року.


Зазначимо, що найкращий спортсмен і тренер місяця вже традиційно відзначається спеціальною відзнакою та сучасними електронними книгами Pocket Book.


Нагороди В.Кільчицькому вручив заступник голови відділення НОК України у Львівській області Ярослав Грисьо, а учасник 22-ї зимової Олімпіади в Сочі, А.Кісь отримав свою відзнаку з рук члена виконкому відділення, Олімпійського чемпіона з кульової стрільби Олександра Петріва.


Обидвоє лауреатів щиро подякували усім присутнім та своїм тренерам й запевнили, що й надалі гідно представлятимуть Львівщину у складах національних збірних команд України.

www.sport-oda.lviv.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ