ХІ Відкритий чемпіонат Львова пам'яті видатних тренерів та спортсменів

6 грудня у Львові відбувся традиційний «ХІ Відкритий чемпіонат міста Львова з важкої атлетики пам'яті видатних тренерів та спортсменів». Серед учасників турніру були представники Львівського державного університету фізичної культури. У змаганнях жінок студентки нашого вишу вибороли найвищі нагороди цього турніру. Зокрема, у ваговій категорії до 48 кг золоту нагороду із результатом 63 кг здобула студентка 20 групи факультету здоров'я людини і туризму Ольга Заяць. У ваговій категорії 58 кг золото виборола пешокурсниця цього ж факультету (3 група) Тетяна Цяпко із результатом 79 кг. Беззаперечними чемпіонками також стали вже досвідчені важкоатлетки, майстри спорту Людмила Мокруха (52 група ФС) у ваговій категорії 69 кг із результатом 135 кг та Діана Нагорнюк (2 групи ФС) у ваговій категорії 75 кг із результатом 145 кг у сумі двоборства. Діана стала абсолютною чемпіонкою змагань серед жінок.

У змаганнях чоловіків другу сходинку п’єдисталу пошану у ваговій категорії 69 кг посів КМС Іван Куклишин (22 група ФС) із результатом 210 кг у сумі двоборства. Варто зазначити, що спортсмен змагався у важчій ваговій категорії ніж зазвичай. Третю сходинку цього ж пєдесталу посів Богдан Яців (2 групф ФС). Студент 42 групи факультету спорту Дмитро Галас став чемпіоном у ваговій категорії до 85 кг із сумою двоборства 270 кг.

Також кращі спортсмени нашої області, за результатами виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях у 2014 році, були відзначені обласною федерацією важкої атлетики та отримали грошові винагороди. Серед них були студенти кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Володимир Гоза – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, Олег Николин – чемпіон України серед кадетів та Віталій Олевич – срібний призер чемпіонату України.

ВІтаємо наших атлетів, їхніх тренерів й усю кафедру атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури із вдалим завершенням змагального року - 2014.