За крок від п’єдесталу

З 19 по 21 листопада у Луцьку відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо, де свою майстерність демонстрували чоловіки і жінки. З-поміж 273 атлетів із 23 областей України за медалі боролися й представники Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, першокурсниці Марії Денисюк (2 ФС) дещиці не вистачило, аби піднятися на п’єдестал пошани у ваговій категорії до 57 кг. Після блискучих перемог на попередніх стадіях турніру, брак досвіду завадив нашій спортсменці досягти такого ж бажаного результату і у вирішальних сутичках. У підсумку, вона посіла п’яте місце.

Не менш завзято та наполегливо боролася інша студентка 1 курсу Юлія Орчакова (1 ФФВ, вагова категорія 52 кг). Однак примхливий жереб, а відтак – складна турнірна сітка завадили нашій спортсменці показати гідний результат. Тому вона у підсумковому протоколі розмістилася на 9 місці.

Нагадаємо, що саме ці спортсменки тиждень тому завоювали срібні нагороди чемпіонату України серед студентів з боротьби самбо. Отож, вітаємо кафедру атлетичних видів спорту із вдалим виступом їхніх спортсменів.