Зі старту – в лідери

4 грудня у одному з кращих басейнів України, що знаходиться в Дніпродзержинську, стартував новий чемпіонат України з водного поло серед команд вищої ліги. Діючий чемпіон України львівський клуб «Динамо», укомплектований студентами й випускниками Львівського державного університету фізичної культури, виграв усі п’ять матчів першого туру й заслужено очолив турніру таблицю.

У перший ігровий день підопічні Ігоря Зінкевича перемогли команду «ДНУ» з Дніпропетровська – 18:3 (6:1, 4:0, 4:1, 4:1). Наступного дня динамівці розгромили харківську команду НТУХПІ – 22:3 (6:0, 4:1, 5:2, 7:0). Того ж дня ввечері 5 грудня львівське «Динамо» зустрілося із збірною командою Київської області й перемогло суперника – 15:5 (5:0, 4:3, 3:1, 3:1). У четвертій грі харківський "Слобожанець" спробував на рівних позмагатися із "Динамо", але супротив він чинив у першому періоді, який завершився внічию – 1:1. У подальших двох – ватерполісти «Динамо» «нокаутувало» суперника – 4:0, 4:0. Відтак, четвертий відрізок гри став простою формальністю. У підсумку, чергова звитяга «Динамо» – 9:3. Переможну крапку в першому турі підопічні Ігоря Зінкевича поставили у грі з минулорічним конкурентом у боротьбі за золото вітчизняного чемпіонату «Іллічівцем» з Маріуполя, який був битий динамівцями з рахунком 12:5 (3:0, 4:0, 1:4, 4:1).

Отож, після п’яти зіграних матчів львівське «Динамо» із 100-відсотковим результатом захопило лідерство у новому чемпіонаті – 15 очок. На другому місці – харківський «Слобожанець» (12), на третьому – "Іллічівець" з Маріуполя (9), четвертому – зб. Київської обл. – 4, п’ятому – ХПІ з Харкова (4), шостому – "ДНУ" з Дніпропетровська (0).