Змагалися викладачі й студенти

На першості Львівської області з бадмінтону на рівні зі студентами Львівського державного університету фізичної культури змагалися й викладачі ЛДУФК.

Зокрема, Каратник Іван Васильович виборов третє місце у одиночній категорії, друге – у парі та ще одне третє – у змішаній парі; Гречанюк Оксана Олексіївна – перше місце у парі та третє – у змішаній парі; Ціж Любов Михайлівна – третє місце у одиночній категорії, друге – у парі.

Здобутки студентів ЛДУФК такі: Джангобекова Христина (53 МФВ) – 1 місце в одиночній, парній та змішаній категоріях (абсолютний чемпіон); Гуркало Владислав (33 ФФВ) – 1 місце в одиночній, парній та змішаній категорія (абсолютний чемпіон); Лема Тетяна (4 ФФВ) – 2 місце в одиночній категорії, 2 місце в парній категорії, 2 місце в змішаній категорії; Панін Андрій (4 ФФВ) – 2 місце в парній категорії.

Вітаємо тренерів і спортсменів з цими високими результатами та бажаємо перемог на чемпіонаті України, який відбудеться в перших числах лютого.