Золоті медалі з Австрії, а "срібло" - з Білорусі

Готуючись до чемпіонату України з карате WKF студенти кафедри фехтування боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури стали учасниками двох міжнародних турнірів, що відбулися в Білорусі та Австрії у минулі вихідні.

Більше 500 спортсменів з 22 країн світу зібрав уже традиційний турнір «Viena Open», який провела Австрійська федерація карате у Відні з 4 по 5 жовтня. Наші студенти Анастасія М’ястковська (21 група ФС) та Максим Борищак  ( 22 ФФВ) виступали у розділах куміте індивідуальне та командне і «зарезервували» першу сходинку п’єдесталу пошани в усіх заявлених категоріях. А в тому ж часі студентка (41 ФС) Тетяна Тушницька змагалася на турнірі «Sanker Cup» в Мінську. Його учасниками стали 600 спортсменів з близького зарубіжжя. У своїй ваговій категорії до 55 кг Тетяна посіла друге місце.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів на чемпіонаті України. Приймати його будуть Чернівці з 22 по 23 листопада.