Золотий виступ Катерини Кривої

Студентка 51 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива у складі збірної України виборола золоту медаль Кубка світу з карате WKF у командному куміте.

Наша студентка змагалася у двох видах програми: індивідуальному та командному куміте. У своїй ваговій категорії (до 50 кг) Катерина Крива посіла сьоме місце, поступившись у чвертьфіналі спортсменці з Австрії. Та сповна реабілітувалася Катерина в командному куміте, де вона разом з партнерками по збірній України досягла максимального успіху. Отримавши почергово перемоги над суперницями з Росії, Фінляндії та Хорватії наші спортсменки у фіналі зустрілись із каратистками Греції. У напруженому протистоянні тільки у результаті додаткового поєдинку українським спортсменкам вдалось вирвати перемогу та посісти високе перше місце.

Зазначимо, що Кубок світу проходив у словенському місті Ласко, куди з’їхалися більше 600 спортсменів із 47 країн світу. Для української збірної команди це був останній міжнародний старт перед чемпіонатом Європи, який з 1 по 4 травня прийматиме фінське місто Тампере.

У загальнокомандному заліку збірна команда Україна вперше у своїй історії з 5 золотими, срібною та бронзовою нагородами посіла ПЕРШЕ місце, випередивши лідерів світового карате Хорватію, Італію та Сербію.