Зустріч з кращими випускниками

27 червня ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Никодимович Приступа у своєму робочому кабінеті гостинно прийняв 12 кращих випускників-магістрантів 2014 року.

Для зустрічі та спілкування, окрім ректора, також прийшли – проректор з навчальної та виховної роботи Федір Васильович Музика, відповідальний за спортивну роботу Володимир Іванович Левків, заступник декана факультету фізичного виховання Мар’ян Володимирович Островський, декан факультету здоров’я людини і туризму Мирослава Василівна Данилевич і декан факультету спорту Ігор Миронович Ріпак.

На адресу випускників прозвучало чимало настанов, побажань і звісно ж – теплих слів-привітань. Декани факультетів поіменно представили кожного із 12 найдостойніших тепер уже колишніх своїх студентів, котрі за роки навчання якнайкраще проявили себе в науці та спорті. Водночас, кожен з наших «елітних» випускників поділився своїми враженнями від років проведених у виші, висловив свої побажання щодо вдосконалення навчального процесу. А найбільше – усі присутні почули з вуст випускників слова вдячності як окремим викладачам, так і вишу загалом.

Апогеєм свята стало вручення пам’ятної відзнаки «Кращий випускник ЛДУФК», яку Євген Никодимович Приступа вручив кожному особисто. На завершення урочистостей кращим випускникам побажали гарної, результативної життєвої дороги й гідно нести ім’я випускника Львівського державного університету фізичної культури.

Підсумував зустріч виступ солістки вокальної студії ЛДУФК Соломії Мильчук.

Кращі випускники ЛДУФК - 2014

Ірина Габрильчук