Новорічний подарунок з міжнародного турніру «ZIRVE»

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

31 грудня 2015 р.

З 28 по 30 грудня у спортивному комплексі «AAAF Park Residential Complex», що в Азербайджанському місті Хірдалан, проходив другий всесвітній фінал Міжнародного спортивного клубу «ZIRVE» з важкої атлетики. Його учасниками стали 12 держав-представниць клубу «ZIRVE» (Азербайджан, Туреччина, Росія, США, Грузія, Болгарія, Польща, Білорусь, Іран, Молдова, Ізраїль та Україна). Серед представників України змагалися студенти другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза та Віталій Олевич, які здобули золоту і бронзову нагороди.

Детальніше »

Ювілейний рік Університету відкрито стрілецьким турніром

31 грудня 2015 р.

25 грудня працівники Львівського державного університету фізичної культури у святковому настрої прибули на кафедру стрільби та технічних видів спорту, аби взяти участь у традиційному новорічному чемпіонаті зі стрільби кульової, присвяченому 70-річчю нашого Університету. Саме піднесений настрій і допоміг більшості учасників продемонструвати влучну стрільбу.

Детальніше »

Оксана Гергель і Марія Музичук – найкращі спортсмени Львівщини-2015. Андрій Федечко – найгучніша сенсація року

30 грудня 2015 р.

Спливають останні дні 2015-го року, який став багатим на здобутки спортсменів Львівщини. Зокрема, чемпіонками світу стали дві красуні – шахістка Марія Музичук (цьогоріч завершила навчання у ЛДУФК) та борчиня, студентка ЛДУФК Оксана Гергель, котра ще й очолює світовий рейтинг жіночої боротьби. Саме вони й стали найкращими на Львівщині за підсумками 2015 року. А відкриттям й гучною сенсацією 2015 року став ще один випускник Львівського державного університету фізичної культури Андрій Федечко, котрий виборов бронзову медаль чемпіонату світу із сучасного п’ятиборства й здобув олімпійську ліцензію.

Детальніше »

Студентський спортивний форум України

30 грудня 2015 р.

Студентський спортивний форум України відбувся 22 грудня 2015 року в актовій залі Київського національного університету технологій та дизайну. На форумі проводилося урочисте вшанування переможців і призерів ХІІ літньої Універсіади України-2015 та ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади-2015. У комплексному заліку Львівський державний університет фізичної культури, набравши 8301,1 очок, посів друге місце серед вишів І категогії та друге місце серед усіх вищих навчальних закладів України. Кращий результат показав лише національний університет фізичного виховання і спорту, який набрав 8451,7 очок.

Детальніше »

Нові рекорди "Новорічного Дня стрибуна-2015"

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

29 грудня 2015 р.

25 грудня кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури провела традиційні, починаючи з 1969 року, змагання – «Новорічний День стрибуна». Цьогоріч легкоатлетичний манеж СКІФ зібрав близько 70 стрибунів з різних міст України. У жінок у потрійному стрибку перемогу святкувала Сахарук Наталія (студентка IV курсу ЛДУФК, ФС) з результатом 12 м 92 см, яким на один сантиметр перевершила власне спортивне досягнення 2014 року та встановила ще один рекорд змагань.

Детальніше »

Олена Підгрушна – найкраща спортсменка грудня в Україні

28 грудня 2015 р.

За рішенням Національного олімпійського комітету України найкращою спортсменкою першого зимового місяця визнано капітана збірної України з біатлону, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Олену Підгрушну. Головного тренера жіночої біатлонної команди України Уроша Велепця названо найкращим тренером грудня.

Детальніше »

Науково-практичний семінар "Сучасна видавнича культура підготовки неперіодичних видань до випуску"

28 грудня 2015 р.

23 грудня у Книжковій палаті України імені Івана Федорова відбувся науково-практичний семінар "Сучасна видавнича культура підготовки неперіодичних видань до випуску", у якому взяла участь керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Ярославівна Борис.

Детальніше »

Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Олексія Чернявого

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА 

28 грудня 2015 р.

Справжнє свято акробатики відбулося у спортивному корпусі Львівського державного університету фізичної культури, на базі якого створено «Західноукраїнський центр підготовки резерву збірних команд України зі спортивної акробатики».  У змаганнях взяли участь 297 акробатів різного віку, 62 тренери з 28 ДЮСШ та спортивних клубів різних регіонів України. Такої кількості учасників змагань з парно–групових видів акробатики не пам’ятають навіть старші покоління.

Детальніше »

Пам'ятаючи пастирську опіку українських руханкових і спортивних товариств митрополитом Андреєм

28 грудня 2015 р.

23 грудня в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася урочистість з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного релігійного, культурно-просвітницького та державного діяча, лідера і морального авторитета українців на західноукраїнських землях першої половини ХХ ст., митрополита Андрея Шептицького. Нагадаємо, що рішенням Львівської обласної ради 2015 рік було проголошено Роком Андрея Шептицького на Львівщині.

Детальніше »

Віктор Дідух – лауреат церемонії "Спортивне Сузір'я - 2015"

25 грудня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу з тенісу настільного, чемпіон Європи 2015 року з тенісу настільного з ураженням опорно-рухового апарату Віктор Дідух став лауреатом церемонії "Спортивне Сузір'я - 2015" у номінації "Перемагаючи себе".

Детальніше »

Звітно-виборна профспілкова конференція працівників нашого Університету

22 грудня 2015 р.

21 грудня 2015 року відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Львівського державного університету фізичної культури. Із 465 осіб, які перебувають у первинній профспілковій організації викладачів і працівників вишу, на звітно-виборчу конференцію делеговано 164 членів профспілки, зареєструвалось 159 делегатів конференції.

Детальніше »

У загальному заліку КС-15/16 з біатлону Олена Підгрушна повернулася у ТОП-10

22 грудня 2015 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна повернулася у десятку кращих загального заліку Кубку світу з біатлону сезону-15/16.

Детальніше »

Кубок Львівщини назвав переможців

РУКОПАШ ГОПАК  

22 грудня 2015 р.

Студентка першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Віолета Поправка здобула яскраву перемогу на відкритому Кубку Львівщини, де, окрім спортсменів Львівської області, змагалися представники Волинської та Івано-Франківської областей. Загалом – 71 атлет із 10 команд.

Детальніше »

Студенти факультету туризму привезли у сиротинець Вифлеємський вогонь миру

21 грудня 2015 р.

Студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури знову побували у дитячому будинку "Добре серце" в селі Новий Милятин. Але цього разу сюди завітав Святий Миколай з Ангеликами, які принесли дітям смачні подаруночки. Також наші туристи привезли у сиротинець Вифлеємський вогонь миру, який допоможе створити домашній затишок та буде маленькою іскринкою добра.

Детальніше »

Добро починається з тебе

21 грудня 2015 р.

19 грудня – особливий день радості і тепла: всі діти чекають Святого Миколая-чудотворця. В рамках благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт» відбулося маленьке свято у дитячому притулку м. Стрий. Акцію організувала громадська організація «Твереза Україна», одним із засновників якої є випускник Львівського державного університету фізичної культури, олімпійський чемпіон Олександр Петрів. Образ Святого Миколая приміряв Володимир Торчинюк – ще один випускник  нашого спортивного вишу.

Детальніше »

Віталій Кільчицький – 4-й на етапі Кубка IBU -15/16 у Австрії

БІАТЛОН 

21 грудня 2015 р.

Випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький не дотягнув до «бронзи» в спринті на етапі Кубка IBU-15/16 з біатлону в австрійському місті Обертілах. Вихованець ДЮСШ Новояворівська фінішував на четвертому місці, відстрілявшись без промахів.

Детальніше »

Олімпійська просвіта школярів триває

18 грудня 2015 р.

У середу, 16 грудня, наш університет знову відвідали школярі. Цього разу на запрошення Львівського центру олімпійської просвіти у виш завітали учні 9-их класів ЛСШ № 28 з поглибленим вивченням німецької мови для ознайомлення з експозицією «Спорт і місто: людина, суспільство, ідеологія». Зустріч та огляд навчально-виставкової експозиції для школярів підготували фахівці кафедри олімпійської освіти, члени ЛЦОП.

Детальніше »

Засідання Секції з фізичної культури і спорту Національної академії педагогічних наук України

17 грудня 2015 р.

Ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа, виступив на засіданні Секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Захід відбувся 16 грудня у Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Детальніше »

Оксана Гергель очолила світовий борцівський рейтинг

17 грудня 2015 р.

Об'єднаний світ боротьби наприкінці року традиційно складає рейтинг найкращих борців планети і так само вже традиційно в цьому рейтингу чимало українських спортсменів. Найкращий результат цього року показала студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель, ставши чемпіонкою світу вона очолила рейтинг в категорії 60 кг.

Детальніше »

Сенсація від студентів ЛДУФК

ГАНДБОЛ 

17 грудня 2015 р.

Головною сенсацією чергового туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд суперліги стала виїзна перемога дебютанта турніру львівського «КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік», яка на 95-ть відсотків сформована із студентів Львівського державного університету фізичної культури, над запорізьким клубом «ЗТР-Буревісник» – 23:20.

Детальніше »

Мартин Кравців – призер чемпіонату України

ШАХИ 

16 грудня 2015 р.

У останньому турі чемпіонату України випускники Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців і Марія Музичук розписали нічию, що дозволило Кравціву вперше в кар’єрі стати срібним призером. Чемпіоном став інший львів’янин Андрій Волокитін, котрий обійшов Кравціва й Єфименка з Мукачевого лише за додатковими показниками.


Детальніше »

Іванчук виграв рапід-турнір "ACP Мастерс"

ШАХИ  

16 грудня 2015 р.

Випускник Львівського тоді ще інституту фізичної культури Василь Іванчук тріумфував на турнірі в Ізраїлі. Його учасники були поділені на дві групи “А” і “В”. Іванчук із 3,5 очками посів перше місце у групі “В” і вийшов до півфіналу разом із французом Етьєном Бакро (3 очки).

Детальніше »

Наступний бій Олександра Усика може бути за титул чемпіона світу

16 грудня 2016 р.

Гендиректор K2 Ukraine Олександр Красюк каже, що наступний бій його підопічного, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика (9-0, 9 КО) може бути чемпіонським.


 

Детальніше »

Семінар-практикум у Львові

15 грудня 2015 р.

14 грудня 2015 р. у Львівському державному університеті фізичної культури з ініціативи ПП «Технологічний Центр» (м. Харків) відбувся семінар-практикум «Розвиток журналу: від ВАК до Scopus. Наукова публікація: як стати вченим міжнародного рівня».

Детальніше »

Олександра Сенюта – бронзовий призер турніру в Туреччині

ФЕХТУВАННЯ  

15 грудня 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної команди України з фехтування Олександра Сенюта здобула бронзову нагороду на турнірі-сателіті Кубка світу, який відбувся в турецькому місті Коджаелі.


Детальніше »

Вечорниці на Андрія

15 грудня 2015 р.

10 грудня 2015 р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулися вечорниці на Андрія, на які гостинно запросив культурно-мистецький відділ. Щороку це дійство збирає нашу студентську молодь, щоб заглибитися в атмосферу гарної української традиції.

Детальніше »

Олександр Усик захистив титул чемпіона WBO

БОКС 

14 грудня 2015 р.

Український боксер з Криму, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (9-0, 9 КО) у бою, що відбувся у київському Палаці спорту, захистив свій титул, здолавши кубинця Педро Родрігеса (22-2, 19 КО) нокаутом у сьомому раунді.

Детальніше »

Студенти факультету туризму - переможці Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

11 грудня 2015 р.

Надзвичайно приємна звістка надійшла до нас із Києва про те, що студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури стали переможцями Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Цією перемогою наші студенти гучно заявили на всю Україну, що можуть показувати високі результати не лише у спорті.

Детальніше »

Антон Литвинець: «Львів має шанс стати ще й інтелектуальною столицею України"

11 грудня 2015 р.

Застереження короля Прусії Фрідріха Великого «шахи виховують схильність до самостійного мислення, а тому не слід їх заохочувати» й іронічне переконання гросмейстера Пауля Кереса «жінка ніколи не гратиме в шахи на рівних з чоловіками, тому що вона не може п’ять годин сидіти за дошкою мовчки» у нас успішно зігнорували — з вересня у львівських школах запровадили безкоштовні шахові гуртки, а ми все частіше чуємо, що шахову корону приміряють українки. Чому так і чого слід очікувати далі — у розмові з викладачем кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, КМС з шахів Антоном Литвинцем.

Детальніше »

Слухання у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

10 грудня 2015 р.

9 грудня в Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму проходили слуханнях «Дотримання законодавства України стосовно використання коштів Державного бюджету та кредитних коштів під державні гарантії для розв’язання завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», у яких взяв участь ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа.

Детальніше »

Василь Бусол: "Плануємо турнір пам’яті Андрієвського вивести на міжнародний рівень"

10 грудня 2015 р.

Кілька днів тому у Львові завершився ХХІІ Всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті Вадима Олексійовича Андрієвського. По завершенні триденної боротьби своїми враженнями від змагань на фехтувальних доріжках Комплексної спортивної бази «СКІФ» поділився з журалістами президент Федерації фехтування Львівщини, завідувач кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, доцент, заслужений тренер України Василь Бусол.

Детальніше »

Феєричне завершення сезону

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

9 грудня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури блискуче виступили на традиційному ХІІ-му відкритому чемпіонаті Львівщини, пам’яті видатних тренерів та важкоатлетів, який відбувся на базі львівського спорткомплексу Збройних сил України.

Детальніше »

Із Польщі - з повним комплектом...

ПЛАВАННЯ  

8 грудня 2015 р.

З 5 по 6 грудня польська столиця приймала Кубок Польщі «Мастерс» (Puchar Polski Masters) і ювілейний ХХ Відкритий чемпіонат Варшави в категорії «Мастерс». Учасником цих престижних змагань стала старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Олексіївна Тимошенко, яка виборола повний комплект нагород.

Детальніше »

Історична перемога у Суперлізі

ГАНДБОЛ 

8 грудня 2015 р.

Дебютант чоловічої гандбольної Суперліги, львівська команда КДЮСШ-ЛДУФК, що майже повністю сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, здобула свою першу перемогу в елітному дивізіоні чемпіонату України сезону-2015/2016. У Полтаві підопічні тренера-викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Валерія Мельника з рахунком 23:21 (10:10) обіграли тамтешнє «Динамо».

Детальніше »

Кубок України у Броварах

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

8 грудня 2015 р.

Студенти й випускники Львівського державного університету фізичної культури знову підтвердили високий клас своєї підготовки. Цього разу у змаганнях за Кубок України, що відбувся у Броварах (1-4 грудня).

Детальніше »

Нічийна серія Марії Музичук

ШАХИ

8 грудня 2015 р.

Діюча чемпіонка світу, цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, готуючись до матчу за світову шахову корону із першим номером світового рейтингу ФІДЕ китаянкою Хоу Іфань, цими днями змагається із чоловіками на чемпіонаті України з класичних шахів. І в п’яти зіграних партіях Марія жодного разу не програла…

Детальніше »

Вітаємо

Почесного ректора

Львівського державного університету фізичної культури

Герцика Мирослава Степановича із 80-річчям

Ваші роки - то Ваш скарб, їм ціни немає,
Кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм,
Вашу мудрість знаєм ми, цінимо Ваш досвід,
Шана в Вас поміж людьми і поваги досить
Тож прийміть уклін від нас, щирі слова шани,
Всякий день й усякий час гордимось ми Вами!

Друга «бронза» Олени Підгрушної

БІАТЛОН 

7 грудня 2015 р.

Жіноча збірна України на чолі зі своїм капітаном, якою є аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна продемонструвала чудовий результат в жіночому спринті на етапі Кубка світу в Естерсунді. Окрім «бронзи» Олени Підгрушної, яка для неї стала вже другою в сезоні, ще дві українські спортсменки потрапили до Топ-15.


Детальніше »

Наш Університет з робочим візитом відвідав Михайло Мельник

4 грудня 2015 р.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Мельник з робочим візитом відвідав Львівський державний університет фізичної культури. Під час візиту Михайло Григорович оглянув реконструйовану спортивну базу ЛДУФК стадіон «СКІФ».

Детальніше »

Олена Підгрушна виграла «бронзу» в індивідуальній гонці Кубка світу

БІАТЛОН  

4 грудня 2015 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна, пропустивши попередній сезон в Кубку світу з біатлону, у першій же особистій гонці після повернення виборола місце на подіумі, ставши з ідеальною стрільбою третьою в індивідуальній гонці на 15 км у шведському Естерсунді.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – найсильніша в Україні

ПАУЕРЛІФТИНГ 

4 грудня 2015 р.

З 28 листопада по 2 грудня в Коломиї відбувався чемпіонат України серед студентів  ВНЗ з класичного пауерліфтингу. Протягом чотирьох днів найсильніші атлети країни змагалися за призи чемпіонату, серед яких були одинадцять представників Львівського державного університету фізичної культури. У жорсткій боротьбі в загальнокомандному заліку команда ЛДУФК виборола перше місце з сумою 56 балів.

Детальніше »

Із АТО - у чемпіони

ТАЙСЬКИЙ БОКС 

3 грудня 2015 р.

Андрій Луцак, студент факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури став володарем Кубка України з тайського боксу (муай тай). Ця перемога для Андрія є особливою, позаяк у вересні цього року він повернувся із зони АТО. Захищаючи східні кордони України хлопець потрапив у засідку ворога, де був поранений.

Детальніше »

Марія Музичук зіграє в чоловічому чемпіонаті України

ШАХИ 

3 грудня 2015 р.

Чемпіонка світу з шахів, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук візьме участь у 84-му чемпіонаті України серед чоловіків, який сьогодні стартує у Львові.

Детальніше »

Запалено вогонь Юнацьких Олімпійських ігор-2016

2 грудня 2015 р.

1 грудня, в Афінах, на грецькому стадіоні «Панатінаікос» запалено Олімпійський вогонь II Юнацьких Олімпійських ігор, що через 73 дні стартують у норвезькому Ліллехаммері. Як і під час Ігор I Олімпіади у 1896 році, в античному храмі Гери полум’я спалахнуло від променів сонця за допомогою параболічного дзеркала. Після цього смолоскип був переданий представникам Норвегії.

Детальніше »

Андрію Проценку вручили Орден Данила Галицького

1 грудня 2015 р.

Нагорода знайшла свого героя! 27 листопада, українському висотнику, призеру чемпіонатів світу та Європи, студенту Львівського джержавного університету фізичної культури Андрію Проценку Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив Орден Данила Галицького. Цією нагородою Андрія було відзначено за досягнення високих спортивних результатів, зокрема на XXVII Всесвітній літній Універсіаді, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

Детальніше »

"Спортивна наука України"

НАШІ ВИДАННЯ 

30 листопада 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з № 5 (69) електронного наукового видання "Спортивна наука України":
http://sportscience.ldufk.edu.ua/index.php/snu/issue/view/46


Детальніше »

Наші шпажисти - на п'єдесталі Всеукраїнського турніру у Харкові

ФЕХТУВАННЯ  

27 листопада 2015 р.

У харківському спорткомплексі «Уніфехт» відбувся ХVIII Всеукраїнський турнір із фехтування на шпагах пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Авербаха (21-24 листопада). Тут зібралося понад 100 спортсменів із 9 областей України. Честь Львівщини захищали фехтувальники Львівського державного університету фізичної культури, які здобули пять золотих та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

Андрій Манастирський і Святослав Зданкевич – бронзові призери чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

27 листопада 2015 р.

З 21 по 25 листопада в Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Ці змагання були відбірковими до участі спортсменів даних вікових груп у міжнародних стартах з пауерліфтингу без екіпірування. Дебютантами чемпіонату стали першокурсники Львівського державного університету фізичної культури Старов Віталій, Манастирський Андрій, Зданкевич Святослав, Гладкий Віктор.

Детальніше »

На першому місці – студенти ЛДУФК

ХОРЕОГРАФІЯ

26 листопада 2015 р.

На Універсіаді Львівщини-2015 з танцювальної аеробіки, яка проводилася у спорткомплексі Львівського Національного університету імені І. Франка перше місце посіли студенти кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури. До цієї перемоги команду підготувала доцент кафедри Наталія Віталіївна Пугач.

Детальніше »

IBU допустила Підгрушну до участі в Кубку світу

БІАТЛОН 

26 листопада 2015 р.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак повідомив, що аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна виступить на етапі Кубку світу в Естерсунді, який стартує найближчої неділі, 29 листопада.

Детальніше »

«Методичні рекомендації до навчальної практики «Вступ до фаху»

НАШІ ВИДАННЯ 

25 листопада 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з «Методичними рекомендаціями до навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу напряму підготовки 6.140103 «Туризм» денної та заочної форми навчання». Укладачі – кандидат економічних наук, доцент Ольга Романівна БЕДНАРСЬКА та кандидат географічних наук Юлія Ігорівна ЧИКАЙЛО – викладачі кафедри туризму нашого Університету.


Детальніше »

Студенти факультету туризму - призери Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

25 листопада 2015 р.

Завершився перший тур конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Понад 700 надзвичайно талановитих молодих людей з різних куточків нашої держави згуртувалися в команди, щоб донести своє власне бачення розвитку економіки країни. За висновками експертного журі команда студентів факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури здобула третє місце.

Детальніше »

Фестиваль студентського спорту у Жешові

25 листопада 2015 р.

Делегація студентів Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом президента спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Володимира Левківа та завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Василя Ковцуна, взяла участь у Фестивалі студентського спорту, що відбувся з 18 по 21 листопада у Жешові.  Це спортивне свято було приурочено 50-ій річниці діяльності Польської спілки студентського спорту у Жешівському університеті та 10-ій річниці діяльності відділу фізичного виховання Жешівського Університету. Учасниками Фестивалю стали 14 вищих навчальних закладів з Польщі, України, Словенії і Румунії.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – чемпіони України

КАРАТЕ 

24 листопада 2015 р.

У Іллічівську завершився чемпіонат України з карате, де відзначилися студенти й випускники Львівського державного університету фізичної культури, які захищали честь Львівської області. Вісім студентів спеціалізації карате ЛДУФК були заявлені як у індивідуальних так і в командних категоріях. Сам чемпіонат був дуже важливий як для спортсменів, так і для тренерів, адже за його результатами буде формуватись збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи ( м. Монпельє, Франція) та чемпіонаті світу (м. Лінц, Австрія), які пройдуть уже в 2016 році.

Детальніше »

Наші студенти відвідали дітей у сиротинці

23 листопада 2015 р.

20 листопада, у Всесвітній день дитини, студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури відвідали дітей у дитячому будинку села Новий Милятин, що у Буському районі. Цей день видався цікавим як для діток, так і для самих студентів.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – чемпіони України

БОКС 

23 листопада 2015 р.

22 листопада у Вінниці завершився чемпіонат України, звідки з перемогами до Львова повернулися й двоє студентів факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури – Назар Куротчин та Іван Данча.


Детальніше »

Українки – срібні призери командного Євро

ШАХИ 

23 листопада 2015 р.

Національна жіноча збірна команда України на чолі з випускницями Львівського державного університету фізичної культури Марією та Анною Музичук вибороли срібні медалі командного чемпіонату Європи у Рейк’явіку.

Детальніше »

Лідія Тимошенко – чемпіон Відкритого чемпіонату Польщі

ПЛАВАННЯ 

20 листопада 2015 р.

З 13 по 15 листопада в польському місті Глівіце відбувся Відкритий чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Мастерс» на короткій воді. Його учасниками стали близько 600 ветеранів спорту усіх вікових категорій з 99 клубів Європи. Україну на цих престижних змаганнях представляли спортсмени львівського клубу «Євро-Львів», серед яких виступала старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Олексіївна Тимошенко.

Детальніше »

Українки не виграли в Росії

ШАХИ 

20 листопада 2015 р.

Після дня відпочинку поновилася боротьба за перемогу у командному чемпіонаті Європи, який вийшов на фінішну пряму у Рейк’явіку. Жіноча національна команда на чолі із сестрами Музичук (Аня і Марія здобули вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури) у шостому турі (усього – дев’ять) не змогла обіграти головного фаворита й лідера турніру збірну Росії – 2:2. Діюча чемпіонка світу Марія Музичук на першій дошці обіграла Алєксандру Костенюк, а Наталія Жукова на третій – перемогла Валєнтіну Гуніну.

Детальніше »

Василь Козар: "Ми можемо виграти шість м’ячів і пройти далі"

ГАНДБОЛ 

20 листопада 2015 р.

Наші гандболістки посилено готуються до другої гри з турецькою командою «Муратпаша Беледійє» в рамках 1/16 Кубку Європейської федерації гандболу (ЄГФ). Нагадаємо, що у першому матчі, який відбувся 14 листопада в Анталії, господарки перемогли «Галичанку» з рахунком 28:22. А вже у цю неділю, 22 листопада, львів’янки прийматимуть «Муратпашу» у Львові в палаці спорту «Галичина». Чи вірить головний тренер «Галичанки» Василь Козар у можливість реваншу своїх підопічних?

Детальніше »

Львів’яни обіграли усіх

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

19 листопада 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Юрій Надольний виборов дві медалі чемпіонату України з тенісу настільного серед молоді у Києві. Третє місце Надольний зайняв у особистому турнірі, а в парі з іншим львів’янином Богданом Когутом виграв парний турнір чемпіонату України. У загальному заліку збірна команда Львівської області виборола перше місце.

Детальніше »

«Від сесії до сесії студентство живе весело»

19 листопада 2015 р.

Під веселим гаслом «Від сесії до сесії студентство живе весело» 17 листопада в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся культурно-розважальний захід з нагоди Міжнародного дня студентів, який організував факультет туризму. З перших акордів було зрозуміло – оригінально організоване дозвілля гарантовано.


Детальніше »

Україна переслідує Росію

ШАХИ 

19 листопада 2015 р.

Випускниці Львівського державного університету фізичної культури Марія та Анна Музичук успішно захищають честь України на командному чемпіонаті Європи у Рейк’явіку (Ісландія). Після п’яти турів (усього – дев’ять) жіноча збірна України переслідує лідера Росію, а чоловіча – на чолі з випускником нашого «інфізу» Василем Іванчуком також на одне очко відстає від лідера Росії.

Детальніше »

Після тренувальних зборів на Буковелі Олександр Усик приступив до спарингів у Києві

18 листопада 2015 р.

Знаний український боксер-професіонал, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик продовжує готуватися до свого найближчого поєдинку з кубинцем Педро Родрігесом, який відбудеться 12 грудня у Києві. Цей бій стане репетицією перед поєдинком за титул чемпіона світу.

Детальніше »

Андрій Сичевський – срібний призер Меморіалу Віктора Мурашова

ШАХИ  

17 листопада 2015 р.

З 9 по 15 листопада у Лубнах відбувся V Всеукраїнський шаховий турнір «Меморіал Віктора Івановича Мурашова», де першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Андрій Сичевський виконав норматив майстра спорту України й посів другу сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Команда ЛДУФК - чемпіон Універсіади Львівщини

ПАУЕРЛІФТИНГ  

17 листопада 2015 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури, вперше за останні шість років, виборола перемогу Універсіади Львівщини-2015 з пауерліфтингу. Студентські змагання відбувалися на базі Національного університету «Львівська політехніка» з 10 по 13 листопада.

Детальніше »

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" - срібний призер турніру в Кам'янці-Подільському

ВОЛЕЙБОЛ 

17 листопада 2015 р.

В Кам’янець-Подільському національному університеті імені І.Огієнка з 12-15 листопада відбувся міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд присв’ячений пам’яті В.І.Білоуса, де команда Львівського державного університету фізичної культури виборола друге місце. Учасниками цього турніру були команди, які змагатимуться у Вищій студентській лізі України.

Детальніше »

Олександр Усик 12 грудня битиметься з Педро Родрігесом з Куби

16 листопада 2015 р.

Наступним суперником інтерконтинентального чемпіона з боксу за версією WBO в першій важкій, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика (8-0, 8 КО) стане кубинський боксер Педро Родрігес (22-1, 19 КО).

Детальніше »

Наші студенти - переможці і призери турніру у Польщі

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА  

13 листопада 2015 р.

У місті Ланцут (Польща) відбувся Міжнародний турнір зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та на батуті - VІІ Гран-прі імені С. Героня. Його учасниками стали 280 спортсменів з Бельгії, Білорусі, Німеччини, України та Польщі. В складі збірної команди України в категорії «дорослі» та «юнаки» змагалися члени СК «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури – студенти та юні вихованці кафедри гімнастики, СК «НІКА», ДЮСШ «Галеон» та ДЮСШ №5 і повернулися додому з повним комплектом нагород.

Детальніше »

Двоє наших важкоатлетів змагатимуться у США

12 листопада 2015 р.

Упродовж 20–28 листопада в американському Х’юстоні відбудеться чемпіонат світу 2015 року з важкої атлетики. Для найсильніших ця світова першість стане ліцензійною, адже тут боротимуться й за путівки на ХХХІ літні Олімпійські ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро. Українська команда буде представлена своїм потужним складом, серед якого і двоє важкоатлетів Львівщини: аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко та студент цього ж вишу Володимир Гоза.

Детальніше »

Олександра Літніцька - володар Кубка України

КАРАТЕ-ДО 

12 листопада 2015 р.

7-8 листопада у Кіровограді відбувся Кубок України з традиційного карате-до, на якому студентка першого курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Олександра Літніцька виборола дві золоті та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

Гостьова звитяга у галицькому дербі

ФУТБОЛ 

12 листопада 2015 р.

Здобувши третю перемогу поспіль зі старту попереднього групового етапу Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону-2015/2016, команда Львівського державного університету фізичної культури вийшла в одноосібні лідери Конференції «Захід». Третю звитягу підопічні Олега Колобича вибороли у Кременці, здолавши в результативній грі непоступливий тамтешній «Буревісник» з рахунком 3:2.

Детальніше »

Андрій Вовканич: "Недбале ставлення до людей з обмеженими можливостями – це спадок Радянського Союзу"

11 листопада 2015 р.

З 4 по 6 листопада в Українському католицькому університеті відбувалася Міжнародна конференція «Фізична реабілітація в Україні: нова модель, міжнародні стандарти, ефективна практика», у якій взяли участь 170 науковців, військових та цивільних медиків, а також спеціалістів в галузі охорони здоров’я із України, Канади, США та Європи. З доловіддю про розвиток реабілітаційної медицини в Україні виступив проректор з науки та зовнішніх зв’язків Львівського державного університету фізичної культури, професор Андрій Вовканич.

Детальніше »

Матч за світову жіночу шахову корону розпочнеться у Львові 1 березня

11 листопада 2015 р.

1 березня 2016 року у Львові розпочнеться матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою, випускницею Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук та претенденткою на титул китаянкою Хоу Іфань. Про це йшлося у вівторок, 10 листопада, під час прес-конференції. Місцем проведення чемпіонату світу визначили Палац Потоцьких, а церемонії офіційного відкриття та закриття відбуватимуться у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.


Детальніше »

Студенти-реабілітологи вживаються у роль інвалідів, щоб краще їх зрозуміти

10 листопада 2015 р.

На проспекті Шевченка, що у центрі Львова, студенти факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури під час практичних занять перевтілюються у «інвалідів» і пересідають на візочки та ходять на милицях, аби зрозуміти, наскільки місто пристосоване до людей з обмеженими можливостями та як в подальшому допомогти їм пересуватися.

Детальніше »

Студенти-реабілітологи вживаються у роль інвалідів, щоб краще їх зрозуміти

10 листопада 2015 р.

На проспекті Шевченка, що у центрі Львова, студенти факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури під час практичних занять перевтілюються у «інвалідів» і пересідають на візочки та ходять на милицях, аби зрозуміти, наскільки місто пристосоване до людей з обмеженими можливостями та як в подальшому допомогти їм пересуватися.

Детальніше »

Студенти факультету туризму практикувалися у тернопільських печерах

10 листопада 2015 р.

Студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури непосидючі, як і годиться справжнім мандрівникам. На цих вихідних їх приманила Тернопільщина, а саме загадкова печера Млинки. Спуск у печеру здійснили 54 студенти, що стало добрим практичним заняттям, особливо для першокурсників.

Детальніше »

Вогонь зимової юнацької Олімпіади-2016 запалить принцеса Норвегії

10 листопада 2015 р.

Організаційний комітет з підготовки та проведення II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері робить все можливе, щоб максимально використати спадщину, яка залишилась від XVII Олімпійських ігор. Під час урочистої церемонії відкриття, яка відбудеться як і 22 роки тому – 12 лютого, Олімпійський вогонь запалюватиме королівська особа. Принцеса Норвегії Інгрід Олександра так само, як і її батько під час Ігор 1994 року виконає цю почесну місію.

Детальніше »

Олег Козюпа - найсильніший важкоатлет Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА

9 листопада 2015 р.

Першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Олег Козюпа здобув перемогу на відкритому чемпіонаті міста Львова серед юнаків до 17 років, який відбувся 7-8 листопада на базі Львівської ДЮСШ «Енергетик». Наш студент змагався у ваговій категорії до 94 кг і переміг з результатом 120 кг у ривку та 156 кг у поштовху, що на 71 кг вище результату найближчого переслідувача!

Детальніше »

Дві медалі з Німеччини

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

9 листопада 2015 р.

З 6 по 8 листопада у столиці Німеччини відбувся X Міжнародний турнір з жіночої боротьби. За його першість змагалися борчині з 16 країн світу. Серед представниць України виступали студентки Львівського державного університету фізичної культури, які здобули золоту і бронзову нагороди.

Детальніше »

Ігор Жданов провів зустріч із ректорами спортивних вищих навчальних закладів

9 листопада 2015 р.

Ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа взяв участь в обговоренні питання підготовки спеціалістів у галузі спорту. Зустріч відбулася 5 листопада у Києві. Провів її Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.


Детальніше »

Наші випускниці - срібні призери Кубка європейських націй

СПОРТИВНА БОРОТЬБА

9 листопада 2015 р.

Жіноча збірна України з боротьби виграла срібні медалі Кубка європейських націй-2015, який проходить в Москві. У складі національної команди змагалися й випускниці Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

На Львівщині відзначено 100 днів до старту ІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор

6 листопада 2015 р.

З нагоди 100 днів до початку ІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор (Ліллегаммер, Норвегія) на базі Львівського училища фізичної культури відбулося тематичне спортивне свято. У рамках святкування відбулись обласні змагання на санкороликах; тематична вікторина та «круглий стіл» який провела молодий посол Юнацьких Ігор Віра Передерій разом з молодими львівськими атлетами - кандидатами на участь у Ліллегаммері-2016.

Детальніше »

Сьогодні кращі спортсмени та тренери Львова отримають стипендії за підсумками 2014 спортивного року

5 листопада 2015 р.

Щороку для підтримки та заохочення молодих і перспективних спортсменів та тренерів управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання стипендій за спортивні досягнення попереднього року. У 2015 році участь у конкурсі брало більше 500 спортсменів та тренерів з різних видів спорту. Відтак, 5 листопада 2015 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться урочисте вручення стипендій міського голови Львова.

Детальніше »

Андрій Пістун: «Біля килима жіночий тренер – це радше психолог»

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

5 листопада 2015 р.

Уже багато років викладач кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, заслужений тренер України Андрій Пістун з борцівських чемпіонатів світу та Європи з порожніми руками не повертається. У Лас-Вегасі зіграли відразу його дві ставки. А про перспективи олімпійського Ріо-де-Жанейро наш зірковий тренер розповів журналістам "Високого замку".

Детальніше »

Львівщина гідно вшанувала чемпіонів та призерів перших Європейських ігор

4 листопада 2015 р.

Сьогодні, 4 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації за участю заступника голови Львіської облдержадміністрації Ірини Гримак, представників спортивної громадськості та численних журналістів відбулася урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших в історії світового спорту Європейських ігор. Серед нагороджених - студенти, аспіранти, випускники й тренери-викладачі Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК позмагалися у пінг-понг

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

4 листопада 2015 р.

Викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури Світлана Ковальчук та Іван Каратник за сприяння студентського профкому організували для студентів змагання з тенісу настільного. До участі зголосилися 20 учасників – 13 хлопців і семеро дівчат, які змагалися за коловою системою у два тури.

Детальніше »

"Галичанка" у Львові зіграє найцікавіші матчі Суперліги

ГАНДБОЛ 
 

4 листопада 2015 р.

6-7 листопада львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, зустрінеться з ужгородськими «Карпатами» у рамках 5-го туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. Обидва матчі відбудуться у Львові у палаці спорту «Галичина». Ці ігри по праву можна вважати найцікавішими у Суперліз, адже у боротьбі за чемпіонство "Карпати» - основний конкурент «Галичанки».

Детальніше »

Валерія Пермикіна – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня

4 листопада 2015 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками жовтня 2015 року представницю львівської школи сучасного п’ятиборства, студентку Львівського державного університету фізичної культури Валерію Пермикіну.

Детальніше »

В ЛОДА відбудеться нагородження медалістів І Європейських ігор

3 листопада 2015 р.

4 листопада за участю керівництва Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, представників спортивної громадськості та журналістів відбудеться урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших Європейських ігор (Баку, 2015). Переможцям і призерам перших в історії світового спорту Європейських ігор 2015 року та їхнім тренерам будуть вручені Почесні грамоти і подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.


Детальніше »

Сестри Музичук: молодша – обійшла старшу

ШАХИ

3 листопада 2015 р.

На початку листопада ФІДЕ оприлюднила новий рейтинг-лист, у якому цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук піднялася на п’яте місце (2542), відтіснивши свою старшу сестру Анну (також випускниця ЛДУФК) на сьому сходинку (2534). Для Марії – це найвище місце в світовому рейтингу.

Детальніше »

Завойовані медалі на «Світі дитини»

ДЗЮДО 

2 листопада 2015 р.

Студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на традиційному міжнародному турнірі з боротьби дзюдо на призи часопису «Світ Дитини», де змагалося більше тисячі атлетів. Виснажлива дорога з Харкова до Львова та переналаштування із боротьби самбо на дзюдо не завадила нашим студентам пробитися на п’єдестал пошани.

Детальніше »

Яскраві перемоги першокурсників

САМБО 

2 листопада 2015 р.

Cтуденти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури підтвердили свій високий клас на чемпіонаті України з боротьби самбо серед студентів (чоловіки та жінки) у Харкові, де за нагороди боролися понад 200 представників з 14 областей України.

Детальніше »

Питання доступності споруд фізкультурно-спортивного призначення розглянуто на тематичній нараді голови обласної державної адміністрації

2 листопада 2015 р.

30 жовтня під час традиційної щотижневої тематичної наради голови облдержадміністрації О. М. Синютки за участю заступників голови облдержадміністрації, керівників окремих департаментів, представників спортивної громадськості, Громадської ради, науковців Львівського державного університету фізичної культури, експертів відбулося всебічне обговорення проблематики доступності споруд фізкультурно-спортивного призначення для людей з інвалідністю.

Детальніше »

«Галичанка» чекає на «Карпати»

ГАНДБОЛ 

2 листопада 2015 р.

Чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки», більшість гравців якої здобула чи ще здобуває вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури, після вдалого виступу у єврокубку здобули чергові перемоги в чемпіонаті України, обігравши у Херсоні «Дніпрянку» – 33:27, 25:20.

Детальніше »

Євген Хитров - чемпіон Північної Америки за версією NABF

БОКС

2 листопада 2015 р.

Український боксер-професіонал Євген Хитров, котрий є аспірантом Львівського державного університету фізичної культури, у бою з представником США Джошем Лютераном завоював титул чемпіона Північної Америки за версією NABF.


Детальніше »

Команда ЛДУФК - чемпіон Універсіади Львівщини

ФУТБОЛ  

30 жовтня 2015 р.

На полі рідного стадіону СКІФ футболісти Львівського державного університету фізичної культури здобули вольову перемогу над командою Львівського Національного університету імені Івана Франка з мінімальним рахунком 3:2. Четверта поспіль звитяга гарантувала «інфізівцям» достроково перемогу в Універсіаді Львівщини 2015 року.

Детальніше »

Співпраця з жіночою збірною командою України

ФУТБОЛ 

30 жовтня 2015 р.

Спеціальні методики комплексного обстеження функціонального стану організму футболістів, якими володіють фахівці кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, з позитивного боку зарекомендували себе у роботі з Молодіжною збірною України U-21, футбольними клубами Прем’єр ліги, першої та другої ліг Чемпіонату України серед чоловічих команд. А тепер мали добру нагоду набути нового досвіду у співпраці з Національною жіночою збірною України.

Детальніше »

Сестри Музичук зіграли на Кубку Карпова

ШАХИ 

30 жовтня 2015 р.

Для випускниць Львівського державного університету фізичної культури – діючої чемпіонки світу Марії Музичук та її старшої сестри, чемпіонки світу з бліцу Анни Музичук – завершився міжнародний турнір у Франції – Кубок Анатолія Карпова.


Детальніше »

Олександр Усик – Інтерконтинентальний боксер року

БОКС

28 жовтня 2015 р.

Під час 28-го конгресу Всесвітньої боксерської організації (WBO) в Орландо аспіранту Львівського державного університету фізичної культури Олександру Усику присвоїли звання Інтерконтинентального боксера року!

Детальніше »

Вольова звитяга над чинним чемпіоном

ФУТБОЛ 

28 жовтня 2015 р.

У матчі третього туру футбольного турніру Універсіади Львівщини 2015 року команда Львівського державного університету фізичної культури приймала чинних чемпіонів, суперників з Національного університету «Львівська політехніка». Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася вольовою перемогою підопічних Олега Колобича з рахунком 4:1.

Детальніше »

Наші студенти - чемпіони "Пікуяни-2015"

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ 

27 жовтня 2015 р.

Збірна команда студентів Львівського державного університету фізичної культури стала переможцем відкритого чемпіонату Львівської області зі спортивного туризму «Пікуяна-2015». Змагання відбувалися на межі Львівської й Закарпатської областей з 22 по 24 жовтня. ЛДУФК представляли дві команди під керівництвом викладачів кафедри спортивного туризму Лідії Тимошенко та Левка Микитки.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» - чемпіон Івано-Франківщини

ВОЛЕЙБОЛ 

27 жовтня 2015 р.

16 жовтня відбулося нагородження учасників чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед жіночих та чоловічих команд сезону 2014-2015 років. Перше місце п’єдесталу пошани посіла жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

Детальніше »

Павло Чеховський – срібний призер чемпіонату України

РЕГБІЛІГ 

26 жовтня 2015 р.

Cтудент 41 групи факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури у складі команди «Сокіл» став срібним призером чемпіонату України з регбіліг.

Детальніше »

«Галичанка» двічі перемогла у Косово

ГАНДБОЛ

26 жовтня 2015 р.

Чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», основу якої складають студентки Львівського державного університету фізичної культури, здобули дві виїзні перемоги (26:17 і 26:14) над командою «Пріштіна» з Косово й вийшли до наступного раунду європейського клубного турніру – Кубок ЄГФ.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

САМБО

23 жовтня 2015 р.

Універсіада Львівщини з боротьби самбо відбулася 21-22 жовтня у спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка. У цих студентських змаганнях взяли участь близько 300 борців із семи вишів, але перемогу здобули самбісти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олександр Усик приступив до тренувань у Карпатах

БОКС

23 жовтня 2015 р.

Український важковаговик, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (8-0, 8 КО) прибув у Буковель, де разом зі своєю командою готуватиметься до наступного поєдинку.

Детальніше »

Президентська стипендія

22 жовтня 2015 р.

21 жовтня Петро Порошенко підписав два Укази про призначення стипендій Президента України видатним спортсменам та тренерам. Серед найкращих - студент Львівського державного університету фізичної культури, срібний призер чемпіонату Європи 2014 року з легкої атлетики Андрій Проценко.

Детальніше »

Віктор Дідух – чемпіон Європи

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

22 жовтня 2015 р.

У місті Вейле (Данія) завершився чемпіонат Європи з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового й фізичного розвитку. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 31-ої країни. Представники збірної команди України здобули 9 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові. У складі команди виступав випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух, який здобув титул Чемпіона Європи!

Детальніше »

Чотири медалі з Кубка України

ТЕНІС 

21 жовтня 2015 р.

З 5 по 12 жовтня село Петрівське на Київщині приймало Кубок України з тенісу. За першість змагалися й майстри великої ракетки Львівського державного університету фізичної культури, які здобули дві бронзові та дві золоті нагороди.


Детальніше »

Фітнес-конвенція у Львові

21 жовтня 2015 р.

Викладачі кафедри фітнесу і рекреації Львівського державного університету фізичної культури стали активними учасниками наймасштабнішої фітнес-конвенції у Західній Україні "Lviv Fitness Weekend – 2015". Ця спортивна подія відбувалася на площах виставкового центру «Південний-ЕХРО» 17-18 жовтня. Місто Лева приймало її вперше. Окрім викладачів, близько 30 студентів нашого вишу надали волонтерську допомогу, чим забезпечили високий організаційний рівень її проведення.

Детальніше »

Андрій Гречковський - чемпіон України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

20 жовтня 2015 р.

В Івано-Франківську відбулися 19-ті за ліком Міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківськ», в рамках якого також відбувся чемпіонат України з ходьби на 50 км. Золоту нагороду на 50-метрівці здобув студент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури Андрій Гречковський. Результат Андрія - 3 години 53 хвилини 53 секунди.

Детальніше »

Камені спотикання української термінології

20 жовтня 2015 р.

15–16 жовтня у Рівненському державному гуманітарному університеті кафедра теорії літератури та славістики провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми літературознавчої термінології». .
Конференція зібрала близько сотні учених із різних наукових центрів України. З доповіддю «Дискурс і жанр, жанровий різновид в епоху модернізму (літературно-критичні новації на сторінках часопису "Українська Хата")» на засіданні однієї із секцій виступила керівник редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури Оксана Борис.

Детальніше »

Бронзове завершення сезону

КАРАТЕ WKF 

20 жовтня 2015 р.

У австрійському місті Зальцбург відбувся черговий, сьомий етап престижної серії змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1» (17-18 жовтня). Цей турнір зібрав 639 спортсменів з 54 країн світу. Україну представила команда із 15 атлетів, серед яких і студенти Львівського державного університету фізичної культури. Єдину бронзову медаль у скарбничку національної збірної поклала наша випускниця Катерина Крива.

Детальніше »

П'ять медалей з Міжнародного турніру

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

20 жовтня 2015 р.

З 16 по 18 жовтня у Хмельницькому вперше відбувся Міжнародний турнір з жіночої спортивної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Володимира Станіславовича Стадника. Учасниками цих змагань стали найсильніші спортсменки України, Польщі, Румунії та Азербайджану, загалом на турнір прибуло близько ста учасниць. Серед них змагалися й представниці Львівського державного університету фізичної культури, які вибороли дві золоті та три бронзові нагороди.

Детальніше »

Вікторія Вірт - чемпіонка України

БОКС 

19 жовтня 2015 р.

Студентка факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної України Вікторія Вірт здобула перемогу на чемпіонаті України з боксу серед жінок, який відбувся у Чернівцях з 13 по 18 жовтня.

Детальніше »

"Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

19 жовтня 2015 р.

Надзвичайно сонячний день, видався 16 жовтня у Львові, коли Львівський державний університет фізичної культури віддав данину пам’яті патріотам Галичини – вихідцям зі спортивних товариств, провівши XXIII традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету під гаслом "Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!" Учасниками першого забігу стали наші студенти, викладачі, ветерани львівського спорту, представники спортивних товариств, а також студенти інших вишів. Колона бігунів символічно пробігла усю дистанцію від старту до фінішу. Її очолили відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Володимир Левків та завідувач кафедри олімпійської освіти Ярослав Тимчак.

Детальніше »

Маємо нову марку із чемпіонками світу

16 жовтня 2015 р.

У рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю "Укрфілексп-2015», приуроченої до Всесвітнього дня пошти, у Львові відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки "Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів".

Детальніше »

Марія Музичук – срібний призер Гран-прі ФІДЕ

ШАХИ 

16 жовтня 2015 р.

15 жовтня у Монте-Карло завершилися шахові баталії Гран-прі ФІДЕ серед жінок, де успішно виступила цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук. Наша краянка тривалий час лідирувала, але після кількох нічиїх віддала лідерство китаянці Хоу Іфань, яка й виграла цей Гран-прі.

Детальніше »

Анастасія Мястковська - чемпіонка «Vienna Open»

КАРАТЕ  

15 жовтня 2015 р.

Дві золоті медалі з Австрії привезла студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Мястковська. На відкритому турнірі з карате «Vienna Open», який відбувся у Відні з 8 по 12 жовтня.

Детальніше »

Дмитро Грималюк – чемпіон турніру присвяченого Дню захисника України та 73-й річниці УПА

МОТОСПОРТ 

15 жовтня 2015 р.

Чергову перемогу здобув студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної України Дмитро Грималюк. Цього разу Дмитро став чемпіоном традиційного мотокросу до Дня захисника України та 73-ї річниці УПА.

Детальніше »

У грі 2-го туру Студентської ліги України футболісти ЛДУФК обіграли «Верес»-НУВГП

ФУТБОЛ 

15 жовтня 2015 р.

У матчі другого туру Конференції «Захід» попереднього етапу ХV чемпіонату Студентської футбольної ліги України сезону-2015/2016 команда Львівського державного університету фізичної культури приймала «Верес»-НУВГП з Рівного. Гра на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках завершилася перемогою підопічних Олега Колобича з переконливим рахунком 3:0.

Детальніше »

Оксана Гергель очолила рейтинг UWW

БОРОТЬБА ЖІНОЧА

15 жовтня 2015 р.

Перемога на чемпіонаті світу у Лас-Вегасі (США) піднесла студентку Львівського державного університету фізичної культури Оксану Гергель, наставником якої є викладач кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК, заслужений тренер України Андрій Пістун, до першого місця у світовому рейтингу Unated World Wrestling у категорії 60 кг.

Детальніше »

Марія Музичук втратила шанс виграти Гран-прі ФІДЕ

ШАХИ 

15 жовтня 2015 р.

Сьогодні, 15 жовтня, у Монте-Карло завершуються шахові баталії Гран-прі ФІДЕ серед жінок, де успішно виступає цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук. Наша краянка тривалий час лідирувала на турнірі, але після кількох нічиїх віддала лідерство китаянці Хоу Іфань, якій, на жаль, програла особисту зустріч, після чого втратила шанс виграти Гран-прі.


Детальніше »

14 жовтня ЛДУФК відзначатиме свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України

13 жовтня 2015 р.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються від покоління до покоління. Особливо це стосується свята Покрови Пресвятої Богородиці, яке знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Продовжуючи традиції запорізьких козаків, воїнів УПА, українська держава визнала це свято офіційним Днем української армії. З нагоди прийдешніх свят, 13 жовтня у 312 аудиторії Львівського державного університету фізичної культури відбувся перегляд документального фільму «Я – війна. Без права на славу». Захід проведено культурно-мистецьким відділом спільно з факультетом туризму.

Детальніше »

«Кубок федерації-2015» розіграли у Львові

РУКОПАШ ГОПАК

13 жовтня 2015 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури виборола призове, третє, місце у відкритому турнірі з рукопашу гопак – «Кубок федерації-2015», який минулої суботи Всеукраїнська федерація рукопашу гопак розігрувала у спорткомплексі ЛДУФК. Під час офіційної церемонії відкриття «Кубка федерації-2015» привітав усіх учасників президент федерації, народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Микола Величкович, з рук якого переможці й призери турніру отримали заслужені нагороди.

Детальніше »

Двадцять четверта Всеукраїнська наукова геральдична конференція

13 жовтня 2015 р.

9–10 жовтня цього року у Львові відбулася Двадцять четверта наукова геральдична конференція. Участь у заході взяли науковці зі Львова, Києва, Миколаєва, Ніжина, Білої Церкви, Чернігова, Дрогобича, Рівного, Коломиї, Боярки, Сніжного, Варшави, Мюнхена. У рамках конференції відбулися виступи з науковими доповідями та повідомленнями у двох секціях. У секції №2 виступив доцент кафедри олімпійської освіти Андрій Сова. Його доповідь, присвячена 115-річчю від заснування товариства «Січ».

Детальніше »

Софія Прийма фінішувала п'ятою на чемпіонаті світу в Італії

ТРИАТЛОН

12 жовтня 2015 р.

Першокурсниця факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури показала п'ятий результат на чемпіонаті світу з кростриатлону, який відбувся в Італії (острів Сардинія) з 26 по 27 жовтня.

Детальніше »

Фестиваль освіти для дорослих та ярмарок вакансій

12 жовтня 2015 р.

У суботу, 10 жовтня, Львівський державний університет фізичної культури взяв участь у Фестивалі освіти для дорослих та ярмарку вакансій. Цей масовий захід відбувся у Львівському Палаці мистецтв. Його організували і провели Львівський обласний центр зайнятості спільно з Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та Національним університетом «Львівська політехніка».

Детальніше »

Оксана Гергель - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня

12 жовтня 2015 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини за підсумками вересня 2015 року студентку Львівського державного університету фізичної культиури Оксану Гергель, а кращим тренером відповідно став викладач кафедри атлетичних видів спорту, заслужений тренер України Андрій Пістун.

Детальніше »

Марія Музичук переслідує Хоу Іфань

ШАХИ

12 жовтня 2015 р.

У Монте-Карло тривають шахові баталії Гран-Прі ФІДЕ серед жінок, де успішно виступає цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук. Щоправда, після двох нічиїх із росіянкою Алєксандрою Костенюк і шведкою Піа Крамлінг наша Музичук втратила лідерство. Тому перемога над шахісткою з Індії Хампі Конеру була надважливою...

Детальніше »

Вероніка Марченко – володар Кубка України

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

9 жовтня 2015 р.

Студентка кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко стала володарем національного Кубка України, що відбувся на Херсонщині у місті Нова Каховка з 1 по 5 жовтня.

Детальніше »

Представники Львівщини взяли участь в обговоренні стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді

9 жовтня 2015 р.

8 жовтня 2015 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України в комунікативному центрі Львівського регіонального інституту державного управління відбулася експертна зустріч у форматі відеоконференції за темою «Допризовна підготовка і військово-патріотичне виховання дітей та молоді». Участь у цій нараді взяли представники шести областей України (Дніпропетровська, Львівська, Одеська, Полтавська, Харківська, Чернігівська).

Детальніше »

Між сестрами – мир

ШАХИ 

9 жовтня 2015 р.

У п’ятому турі жіночого Гран-прі ФІДЕ у Монте-Карло дві випускниці Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Аня (чемпіонка світу з бліцу) зустрілися між собою. Білими грала Марія, але не поспішала загострювати подій і на 33-му ході рідні сестри зі Стрия підписали мирову.

Детальніше »

Вирішальне слово Тараса Завійського

ФУТБОЛ  

8 жовтня 2015 р.


У стартовому матчі Конференції «Захід» попереднього етапу ХV чемпіонату Студентської футбольної ліги України сезону - 2015/2016 команда Львівського державного університету фізичної культури приймала «Буревісник» з Кременця Тернопільської області. Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася перемогою підопічних Олега Колобича з мінімальним рахунком 1:0.

Детальніше »

Дмитро Грималюк – переможець ІІ етапу чемпіонату України

МОТОСПОРТ 

7 жовтня 2015 р.

Cтудент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної України Дмитро Грималюк здобув перемогу у ІІ-му етапі чемпіонату України 2015 року з мотоциклетного спорту ендуро класу «Юніор», який відбувся у Вижниці з 2 по 4 жовтня.

Детальніше »

Марія Музичук повернула собі лідерство

ШАХИ 

7 жовтня 2015 р.

Тішить своєю грою на Гран-прі ФІДЕ у Монте-Карло цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук. Після стартових перемог над екс-чемпіонкою світу Антоанетою Стефановою з Болгарії та Нано Дзагнідзе з Грузії стриянка Марія Музичук звела унічию партію із Хадемальшарих з Ірану та знову перемогла – чемпіонку Європи Наталію Жукову.

Детальніше »

Вітаємо

Пітина Мар’яна Петровича

з присвоєнням наукового ступеня

доктор наук з фізичного виховання і спорту

 

Осадціва Тараса Петровича

з присвоєнням наукового ступеня

кандидат наук з фізичного виховання і спорту

 

Крука Богдана Романовича

з наданням вченого звання

доцент кафедри фізичної реабілітації

В Університеті розпочато новий навчальний рік для слухачів Університету третього віку

6 жовтня 2015 р.

У неділю, в День Учителя, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури, урочиста академія розпочала новий ювілейний навчальний рік для слухачів Університету третього віку при Львівському державному університеті фізичної культури. 5-ий рік відчиняються двері нашого Університету для тих людей, які прагнуть вчитися й удосконалюватися упродовж життя.

Детальніше »

Олімпійською стежиною Личаківського некрополя

6 жовтня 2015 р.

В суботу, 3 жовтня, в рамках VIІ «Олімпійського тижня ЛДУФК» на вшанування пам'яті діячів тіловиховання і спорту нашого краю, відбувся похід «Олімпійською стежиною Личаківського некрополя» – одного з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснованого у 1786 році. Він став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури під відкритим небом. Маршрут «Олімпійської стежки на Личакові» розробила Олена Падовська – кандидат наук з мистецтвознавства, доцент кафедри олімпійської освіти.

Детальніше »

Урочиста церемонія закриття Олімпійського тижня

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

6 жовтня 2015 р.

Олімпійський тиждень гучно пролунав у стінах Львівського державного університету фізичної і привернув увагу до олімпійського руху своєю проблематикою, розмахом заходу та насиченим змістом. Його останні акорди прозвучали у п’ятницю, 2 жовтня. У актовому залі зібралися викладачі й студенти вишу, а на його сцену вийшли актори «Театру спорту ЛДУФК», щоб своїм спортивним мистецтвом ще раз підкреслити велич і красу людського тіла.

Детальніше »

Нічийні розв’язки сестер Музичук

ШАХИ  
 

6 жовтня 2015 р.

У Монте-Карло набирає обертів Гран-Прі серед жінок, який зібрав усіх найсильніших шахісток планети. І в цій почесній компанії на провідних позиціях – цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук. Після стартових перемог над екс-чемпіонкою світу Антоанетою Стефановою з Болгарії та Нано Дзагнідзе з Грузії стриянка Марія Музичук звела унічию партію третього туру з Хадемальшарих Ірану. Також унічию зіграла й старша сестра Марії, також випускниця ЛДУФК Аня Музичук, котра чорними фігурами протистояла іншій українці Наталії Жуковій.

Детальніше »

Презентація книги "Хроніки львівського футболу"

5 жовтня 2015 р.

У пятницю, 2 жовтня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася презентація книги "Хроніки львівського футболу". Так істрично склалося, що наша галицька земля є колискою українського спорту. Відтепер маємо ще один документальний доказ того, що один з найпопулярніших ігрових видів спорту - футбол також починався у Львові.

Детальніше »

Марія Музичук – лідер шахового Гран-прі ФІДЕ в Монако

5 жовтня 2015 р.

Чинна чемпіонка світу з шахів, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук очолила турнірну таблицю етапу Гран-прі ФІДЕ в Монте-Карло.Після стартової перемоги над Антоанетою Стефановою з Болгарії, стриянка у другому турі чорними фігурами змусила капітулювати грузинку Нану Дзагнідзе.

Детальніше »

Мар’ян Гуржій – чемпіон світу

ХОРТІНГ 

5 жовтня 2015 р.

Судент Львівського державного університету фізичної культури Мар’н Гуржій здобув дві золоті медалі чемпіонату світу з з хортингу, який зібрав близько 200 учасників з 11 країн. Змагання відбувалися з 24 по 27 вересня в місті Кендзежин-Козле (Республіка Польща). У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце.

Детальніше »

 

Шановні друзі!


Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівників освіти України!

Величезна подяка вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як до найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Я схиляю голову перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, тренера зусиллями, якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, що ми славні нащадки козацького роду.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, родинного затишку і вдалого підкорення свого життєвого Олімпу.

З найщирішими побажаннями і повагою,


Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, перший віце-президент Спортивної студентської спілки України, член Національного олімпійського комітету України, суддя Міжнародної категорії з волейболу.


М. Мельник

Презентація книги «Галичина – український здвиг»

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

 

2 жовтня 2015 р.

30 вересня в рамках Олімпійського тижня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася презентація книги «Галичина – український здвиг» за матеріалами архіву Степана Гайдучка. Це справжній фотолітопис ХХ століття, надзвичайно цікаві сторінки життя нашого народу, де закарбовано героїчну історію боротьби за незалежність, прояви героїзму та духовного піднесення галичан у справі відродження гідності та національного духу українства.

Детальніше »

Наші студенти відзначили Всесвітній день туризму

2 жовтня 2015 р.

27 вересня, у Всесвітній день туризму, студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури зробили чудовий подарунок для усіх студентів та викладачів свого вишу. На сцені актового залу ЛДУФК вирувала справжня гірська казка, адже без романтики в горах – ніяк...

Детальніше »

Анна і Марія Музичук – у першій десятці найсильніших шахісток світу

2 жовтня 2015 р.

Міжнародна федерація шахових асоціацій (ФІДЕ) опублікувала новий жовтневий рейтинг найсильніших шахісток світу, де випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна і Марія Музичук входять в ТОР-10.

Детальніше »

Студентська вікторина "Знавець олімпійського спорту"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

1 жовтня 2015 р.

28 вересня в рамках VIІ «Олімпійського тижня ЛДУФК» відбулася студентська вікторина знавців історії олімпійського спорту. Змагання відбувалися в чотири етапи. Отож першими в інтелектуальних змаганнях стали учасники команди факультету спорту, які в підсумку набрали 34 бали. Цікаво, що минулорічні переможці вікторини здобули таку ж кількість балів.Детальніше »

Шість голів – п’ять авторів

ФУТБОЛ  

1 жовтня 2015 р.

У стартовому матчі футбольного турніру Універсіади Львівщини 2015 року команда Львівського державного університету фізичної культури приймала гостей з Дрогобицького державного педагогічного університету. Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася перемогою підопічних Олега Колобича з тенісним рахунком 6:1.

Детальніше »

Катерина Крива – бронзовий призер етапу «Premier League.Karate 1» у Німеччині

30 вересня 2015 р.

26-27 вересня у німецькому місті Кобург проходив п'ятий етап змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1». Учасниками цього престижного турніру стали близько 700 атлетів з 55 країн світу. У складі збірної команди України виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури, серед них й цьогорічна випускниця Катерина Крива, яка поклала до національної скарбнички бронзову нагороду.

Детальніше »

Стартував Олімпійський тиждень ЛДУФК

28 вересня 2015 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури стартував Олімпійський тиждень. Тиждень під знаком п’яти кілець проводиться тут уже сьомий рік поспіль і цьогоріч присвячується творцю спортивно-ігрового методу виховання, доктору Томасу Арнольду з нагоди 220-ї річниці від дня народження та 25-ї річниці утворення Національного олімпійського комітету України.

Детальніше »

«Галичанка» захопила лідерство

ГАНДБОЛ 

28 вересня 2015 р.

Чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких здобуває вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури, здобули чотири перемоги у перших чотирьох матчах нового сезону й захопили лідерство у чемпіонаті України серед жіночих клубів суперліги.

Детальніше »

На Волині відбулася VІ Міжнародна конференція «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві»

28 вересня 2015 р.

24 – 26 вересня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувалася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві», на якій викладач Львівського державного університету фізичної культури Антон Литвинець представив доповідь на тему: «Спортивна діяльність інституцій християнської церкви».

Детальніше »

Чемпіонат України в Одесі

БАДМІНТОН

25 вересня 2015 р.

З 18 по 21 вересня в Одесі відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед команд вищої ліги. Честь Вінничини захищав студент Львівського державного університету фізичної культури Владислав Гуркало.

Детальніше »

Степан Демінчук – чемпіон і рекордсмен Львівщини

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

24 вересня 2015 р.

19 вересня на Львівському стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат Львівської області серед учнів ДЮСШ з легкої атлетики. Перемогу у штовханні ядра серед юніорів здобув студент другого курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Демінчук Степан. Окрім цього наш студент встановив новий рекорд області. Тренує його викладач кафедри легкої атлетики Василь Західний.

Детальніше »

750 тисяч – на матч за звання чемпіонки світу

ШАХИ

24 вересня 2015 р.

На сесії Львівської обласної ради ухвалено рішення про виділення коштів на проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року. Зазначимо, що у матчі за світову шахову корону зустрінуться цьогорічна випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук та перший номер рейтингу ФІДЕ китаянка Хоу Іфань.

Детальніше »

Артур Гричан - срібний призер чемпіонату країн Європейського Союзу

САМБО

23 вересня 2015 р.

Першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Гричан Артур виборов срібну медаль чемпіонату країн Європейського Союзу з самбо, що відбувся у Вільнюсі (Литва) 19-20 вересня. Хоча боротьба за "золото" з литовським атлетом завершилася з рахунком 3:3, судді проголосували не на користь нашого студента. Загалом, учасниками цих змагань стали близько 20 країн.

Детальніше »

Наші рапіристи - володарі Кубка України

ФЕХТУВАННЯ

22 вересня 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Герцик здобув "золото" Кубка України з фехтування на рапірах серед чоловіків, який відбувся у Києві. Срібну нагороду виборов наш випускник Клод Юнес. У командних змаганнях володарями Кубка України стала команда "Львів-1" у складі Ростислава Герцика, Клода Юнеса, Павла Сірочінского і магістранта ЛДУФК Філіпа Колесникова.

Детальніше »

Тарас Міщук – чемпіон Європи

22 вересня 2015 р.

У місті Басков (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів. У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м золоті нагороди молодіжного чемпіонату здобув український екіпаж у складі хмельничанина Дмитра Янчука та студента Львівського державного університету фізичної культури Тараса Міщука.

Детальніше »

Вероніка Марченко - срібний призер передолімпійського турніру в Ріо-де-Жанейро

СТРІЛЬБА З ЛУКА

21 вересня 2015 р.

У столиці XXXI літньої Олімпіади Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбувся командний турнір тестових змагань зі стрільби з лука, де у стрільбі з класичного лука жіноча збірна України посіла 2-е місце. У складі збірної змагалася студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко.

Детальніше »

Тріумф у Чехії

ВЕСЛУВАННЯ

21 вересня 2015 р.

Неймовірним успіхом відзначилися студенти Львівського державного університету фізичної культури на клубному чемпіонаті світу, який відбувся у місті Рачіце (Чехія) з 10 по 13 вересня. Багаторазовими чемпіонами світу стали Володимир Бородулько, Станіслав Львов, Олександра Кришталь та Христина Казимірська – у їхньому активі дев’ять золотих та дві срібні нагороди.Також не відстав від своїх студентів й викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Ярослав Редько, який здобув кілька перемог у категорїї 40+.

Детальніше »

В МОН України відбулося засідання з модернізації системи фізичного виховання у вищих навчальних закладах

21 вересня 2015 р.

18 вересня 2015 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з модернізації системи фізичного виховання у вищих навчальних закладах. Під час засідання Міністр освіти і науки підкреслив важливість фізичної культури для сучасної молоді та зазначив, що статтею 26 Закону «Про вищу освіту» визначено, що вища освіта формує гармонійну особистість, у тому числі шляхом залучення до здорового способу життя. Серед учасників цього вирішального засідання був ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа.

Детальніше »

Олександр Усик очолює рейтинговий список WBO

БОКС

18 вересня 2015 р.

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик піднявся на першу сходинку в оновленому рейтингу WBO. На другому місці перебуває колишній володар чемпіонського титулу WBO німецький боксер Марко Хук.

Детальніше »

Стежками Олени Кульчицької

18 вересня 2015 р.

15 вересня у приміщенні Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької на Літературно-мистецькому вечорі "А ми тую червону калину підіймемо..." студенти 1-го курсу факультету «Туризм» мали щасливу нагоду подумки пройти Стежками долі Олени Кульчицької. Буремні події столітньої давнини - часу виборювання українцями своєї незалежної держави воскресли в слайд-презентації творів Великої художниці, коментарях працівників Музею до альбому О.Кульчицької "Українські Січові Стрільці. 1914-1915", піснях Січових Стрільців та спогадах О.Кульчицької у виконанні акторів Театру ім.М.Заньковецької.

Детальніше »

Ігор Шимечко – чемпіон України

ВАЖКА АТЛЕТИКА

17 вересня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко виборов золоту медаль чемпіонату України з важкої атлетики у Хмельницькому. Загалом. За підсумками головних національних важкоатлетичних змагань 2015 року вперше за останні 10 років чоловіча команда Львівщини посіла перше загальнокомандне місце.

Детальніше »

«Поховання спортовців на Личаківському кладовищі»

16 вересня 2015 р.

Вийшло друком науково-довідкове видання «Поховання спортовців на Личаківському кладовищі», котре є першою спробою систематизації інформації про діячів спорту, похованих на території Личаківського некрополя. Книга описує поховання понад 150 людей, в житті яких спорт і фізична культура займали важливе місце як професія чи захоплення.

Детальніше »

Василь Козар: ""Спартак" обіграли завдяки командним діям"

ГАНДБОЛ


15 вересня 2015 р.

Головний тренер діючих чемпіонок України з гандболу львівської «Галичанки» Василь Козар прокоментував дві перемоги своєї команди над київським «Спартаком». Кольори «Галичанка» захищають в основному студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олена Підгрушна виграла гонку переслідування літнього чемпіонату України

БІАТЛОН

15 вересня 2015 р.

У Чернігові відбулася жіноча гонка переслідування літнього чемпіонату України з біатлону 2015 року. Перемогу здобула капітан збірної України, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна.

Детальніше »

120-річчя заснування Федерації важкої атлетики України та чергова перемога наших студентів

ВАЖКА АТЛЕТИКА

15 вересня 2015 р.

У Хмельницькому з 8 по 11 вересня відбувся чемпіонат України з важкої атлетики, на якому урочисто відсвяткували 120-річчя заснування  Федерації важкої атлетики України. Тут змагалися близько 250 атлетів з усіх областей нашої держави. Та перемогу святкувала команда зі Львова. У її складі виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

„Теорія і методика викладання баскетболу”

НАШІ ВИДАННЯ

14 вересня 2015 р.

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник „Теорія і методика викладання баскетболу”. Автор –кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Вікторія Михайлівна ПАСІЧНИК.


Детальніше »

Марина Кирик - чемпіонка України

ПЛАВАННЯ 

14 вересня 2015 р.

Студентка другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Марина Кирик здобула «золото» і «срібло» чемпіонату України з плавання у морі на відкритій воді, який відбувся у Бердянську з 5 по 7 вересня.

Детальніше »

Оксана Гергель – чемпіонка світу

СПОРТИВНА БОРОТЬБА

14 вересня 2015 р.

Потішили своїми здобутками на міжнародній арені вихованки львівської школи боротьби. Після того як на п’єдестал пошани чемпіонату світу у американському Лас-Вегасі піднялися Юлія Ткач і Тетяна Кіт, на найвищу сходинку – зійшла наша магістрантка факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель, змусивши організаторів увімкнути на увесь зал національний гімн України.


Детальніше »

Олексій Гуцуляк і Василь Кравець у складі збірної України U-19 здобули історичну перемогу

ФУТБОЛ 

11 вересня 2015 р.

Студенти другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Олексій Гуцуляк і Василь Кравець у складі національної команди України U-19 вийшли переможцями міжнародного юнацького турніру пам’яті Cтефана Вілотіча в Республіці Сербії. Це перша перемога за багаторічну історію участі українських юнацьких збірних команд в цьому міжнародному змаганні, яке проводилося вже в 22-й раз!

Детальніше »

Юлія Ткач – призер чемпіонату світу

СПОРТИВНА БОРОТЬБА

11 вересня 2015 р.

Приємна звістка надійшла з американського Лас Вегаса, де проходить чемпіонат світу з боротьби. Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач виборола бронзову медаль чемпіонату світу, а разом з нею – олімпійську ліцензію у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

КДЮСШ-ЛДУФК-«Політехнік» дебютувала у Суперлізі

ГАНДБОЛ 

10 вересня 2015 р.

Після тривалої перерви гандбольна команда КДЮСШ-ЛДУФК-«Політехнік», на 90 відсотків сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, провела два матчі в рамках Чемпіонату України серед клубів Суперліги. Нажаль, обидві гри наші хлопці програли. Наступні матчі відбудуться 18 і 19 вересня. Головний тренер львів’ян, старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Валерій Мельник розраховує на максимальний результат.

Детальніше »

Олександр Чернецький здобув олімпійську ліцензію

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

9 вересня 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Чернецький виборов бронзову медаль світової першості. Змагання найсильніших борців греко-римського стилю відбулися у Лас-Вегасі (США).

Детальніше »

Тріумф Анастасії Горлової на чемпіонаті України

9 вересня 2015 р.

Тріумфальним успіхом відзначилася студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Горлова на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який відбувся у Полтаві з 27 по 30 серпня. Здобувши перемогу у байдарці-одиночці, наша студентка ще й привела до чемпіонства екіпаж байдарки-четвірки.

Детальніше »

"КДЮСШ-ЛДУФК" завтра стартує у Суперлізі

ГАНДБОЛ 

8 вересня 2015 р.

Завтра та у четвер, 9 і 10 вересня, у житті львівського гандболу знаменна подія – після тривалої перерви чоловіча команда КДЮСШ-ЛДУФК, на 90 відсотків сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, проведе свої перші матчі в рамках чемпіонату України серед клубів Суперліги.

Детальніше »

«Галичанка» - переможець міжнародного турніру у Варшаві

ГАНДБОЛ 

8 вересня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», за яку виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, зіграли на ще одному турнірі. Цього разу вихованки Василя Козара пробували свої сили на міжнародних змаганнях у Варшаві, участь у яких, окрім львів’янок, взяли три польські першолігові команди.

Детальніше »

Станіслав Чорний - чемпіон Європи-2015

АВІАМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ 

7 вересня 2015 р.

У місті Посаджик (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи 2015 року з авіамодельного спорту в категорії F2D (повітряний бій, кордові моделі) (22-28 серпня), на якому випускник Львівського державного університету фізичної культури Станіслав Чорний посів перше місце особистого заліку.

Детальніше »

Олег Царьков – срібний призер Кубка світу

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

7 вересня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков виборов срібну нагороду Кубка світу, який відбувається у Мюнхені (Німеччина) з 1-7 вересня. Змагаючись у складі національної збірної команди України, Олег у кваліфікації встановив новий рекорд України, а у фінальній серії здобув срібну медаль, поступившись переможцю лише на 0,4 очка.

Детальніше »

Мартин Кравців – срібний призер турніру в Абу-Дабі

ШАХИ 

4 вересня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури, відомий український шахіст  Мартин Кравців посів друге місце головного Мастерс-турніру ХХІІ шахового фестивалю, який завершився в Абу-Дабі (ОАЕ).

Детальніше »

Дмитро Грималюк - чемпіон України

МОТОСПОРТ 

3 вересня 2015 р.

У селі Білі Ослави Івано-Франківської області відбувся І-й етап чемпіонату України 2015 року з мотоциклетного спорту ендуро (21-23 серпня), на якому студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк здобув перемогу у класі "Юніор Е1/Е2. А за результатами двох попередніх етапів чемпіонату України з кантрі-кросу (клас 150) став чемпіоном України.

Детальніше »

До Лас-Вегаса за олімпійськими ліцензіями

СПОРТИВНА БОРОТЬБА 

2 вересня 2015 р.

Вихованки Львівського державного університету фізичної культури боротимуться за перепустки на Олімпійські ігри-2016. Оксана Гергель, Юлія Ткач, Оксана Ващук і Тетяна Лавренчук у складі національної збірної команди України виступлять на чемпіонаті світу, що відбудеться у США з 7 по 12 вересня.

Детальніше »

Марія Ільницька - бронзовий призер чемпіонату cвіту

ПАУЕРЛІФТИНГ  

2 вересня 2015 р.

З 31 серпня по 6 вересня в Празі відбувається чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. 1 вересня на помості змагалася майстер спорту України міжнародного класу, студентка 42 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька, яка виборола бронзову нагороду в сумі триборства, а також малі бронзові медалі у жимі лежачи та тязі становій.

Детальніше »

Урочиста церемонія посвяти у студенти

1 вересня 2015 р.

У понеділок, 31 серпня, Львівський державний університет фізичної культури урочисто прийняв до когорти своїх студентів нове покоління вчорашніх абітурієнтів. Після вступних баталій це свято для них стало першим кроком до прагнення жити і творити самостійно. З цього дня для них розпочався новий відлік часу до здійснення своїх задумів і мрій.

Детальніше »

Ректору Львівського державного
університету фізичної культури,
професору, доктору педагогічних
наук, заслуженому діячу науки і
техніки України, академіку
Української академії наук
Приступі Є. Н.


Вельмишановний Євгене Никодимовичу!
Шановні викладачі та студенти!     Щиро вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань!
     Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.
    Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші викладачі, - ми завжди залишаємося вашими студентами!
    Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!


З повагою,
Голова Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України, член НОК України,
член колегії МОН України                              М. Г. Мельник

____________________________________________________________________________________________________________

«Галичанка» знову перемагає

ГАНДБОЛ

1 вересня 2015 р.

Готуючись до нового чемпіонату України сезону-2015/2016 з гандболу серед жінок, гравці «Галичанки» провели два товариські матчі у Миколаєві проти місцевого «Реала». Матчі для наших дівчат вийшли не тільки товариськими, а ще й тренувальними, бо святкували перемогу в обох іграх з рахунками 47:18 та 40:20.

Детальніше »

Олександр Усик захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO

БОКС

31 серпня 2015 р.

Український боксер у важкій вазі, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO, здобувши свою восьму перемогу нокаутом на професійному ринзі. У поєдинку з південноафриканцем Джонні Мюллером нашому боксерові вистачило трьох раундів.

Детальніше »

«Галичанка» – переможець Всеукраїнського турніру у Херсоні

ГАНДБОЛ 

31 серпня 2015 р.

Головний приз Всеукраїнського турніру у Херсоні «Кубок Спартака – 2015» здобули гандболістки львівської «Галичанки», за яку виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

«Галичанка» здобула другу перемогу на «Кубку Спартака»

28 серпня 2015 р.

Львівська «Галичанка» впевнено крокує Всеукраїнським турніром «Кубок Спартака». 27 серпня, наші гандболістки розгромили київських суперників – 40:26. А напередодні не залишили шансів херсонській «Дніпрянці».

Детальніше »

„Фізіологія людини в запитаннях і відповідях”

НАШІ ВИДАННЯ 

27 cерпня 2015 р.

Вийшло друком навчальне видання для студентів факультетів фізичного виховання, спорту, реабілітації та туризму, слухачів перепідготовки „Фізіологія людини в запитаннях і відповідях”. Автор – кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Едуард Федорович КУЛІТКА.


Детальніше »

Успішний почин "Галичанки" у Херсоні

ГАНДБОЛ

27 серпня 2015 р.

З 26 по 28 серпня у спорткомплексі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувається традиційний турнір з гандболу серед жіночих команд. Його успішно розпочала діючий чемпіон України львівська "Галичанка", кольори якої захищають й наші студентки.

Детальніше »

«Галичанка» – срібний призер міжнародного турніру в Польщі

ГАНДБОЛ

26 серпня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», у складі якої виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, стали срібними призерками міжнародного турніру «Кубок Карпат – 2015», що відбувся у польському місті Новий Сонч з 21 по 23 серпня. Львів’янки святкували три перемоги у чотирьох матчах і у підсумку посіли друге місце.

Детальніше »

Тарас Міщук - бронзовий призер чемпіонату світу

ВЕСЛУВАННЯ

25 серпня 2015 р.

Цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури, а відтепер – студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук здобув бронзову нагороду чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное в італійському Мілані.

Детальніше »

З Днем Незалежності України!

 

Вітаємо

магістрантку факультету фізичного виховання Оксану Гергель, яка цього року стала володарем Кубка світу з вільної боротьби, з присвоєнням спортивного звання "Майстер спорту України міжнародного класу"

Урочисте засідання Комісії тіловиховання і спорту НТШ з нагоди 142-ої річниці від дня народження Івана Боберського

20 серпня 2015 р.

14 серпня 2015 року відбулося урочисте засідання нещодавно утвореної Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського НТШ, присвячене 142-й річниці від дня народження «Батька українського тіловиховання». У засіданні комісії взяли участь члени НТШ, представники кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Тимчак та Андрій Сова.

Детальніше »

Юрій Федечко – чемпіон Європи

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО 

20 cерпня 2015 р.

Цьогорічний випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко підтвердив високий клас своєї підготовки на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, що відбувається у Великобританії. Юрій в дуеті з Дмитром Кирпулянським поклали до національної скарбнички золото Євро-2015.

Детальніше »

Внесок Івана Боберського у становлення організації "Пласт"

17 серпня 2015 р.

Створений 1911 року у Львові «Пласт» відіграв важливу роль у становленні та розвитку української тіловиховної та спортивної традицій. Саме біля її витоків стояв Іван Боберський. Попри організаційні та фінансові труднощі, напередодні Першої світової війни у Львові відносно швидко вдалося створити організацію «Пласт» та поширити її діяльність на теренах Галичини. Внесок у цю справу Івана Боберського неоціненний: він долучився до формування організаційних та ідеологічних засад «Пласту»; завдяки його зусиллям і фінансовій допомозі в перші роки існування організації були опубліковані пластові методичні видання, спеціальна література, які послужили підвалинами для розвитку пластового руху.

Детальніше »

Олександр Усик: "Моя мета – показати красивий бокс"

13 серпня 2015 р.

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик напередодні важливого поєдинку з південноамериканським боксером Джонні Мюллером провів відкрите тренування. Наш боксер продемонстрував відмінну форму і готовність захищати титул Інтерконтинентального чемпіона WBО.

Детальніше »

Оксана Райта: "Якщо відверто, то цей рік - найважчий у моєму житті"

12 серпня 2015 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури, легкоатлетка Оксана Райта свого часу була кращою стипль-чежисткою України серед кадеток. Тоді ж стала чи не єдиною європейською спортсменкою, якій вдалося конкурувати з визнаними лідерами стипль-чезу – африканськими бігунками. Це дівчина довела на І юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі, здобувши бронзову нагороду. Та після гучного успіху на юнацькій Олімпіаді, Оксана хоч і залишилась на провідних ролях в українському спорті, та все ж уже не перша. Чому? Аналізуємо разом зі спортсменкою.

Детальніше »

Новоспечений студент ЛДУФК їде на чемпіонат світу

ВЕСЛУВАННЯ 

11 серпня 2015 р.

Випускник Львівського училища фізичної культури, а відтепер – студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук, котрий нещодавно виграв дві золоті медалі першості світу з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років, їде на дорослий чемпіонат світу, який з 20 по 23 серпня прийматиме італійське місто Мілан.

Детальніше »

Олена Стецків - переможець Всеукраїнських змагань

САННИЙ СПОРТ

11 серпня 2015 р.

З 7 по 9 серпня у Кременці відбулися Всеукраїнські змагання з санного спорту на санкороликах. Учасниками цих літніх змагань стали 33 спортсмени. Серед них виступала студентка Львівського державного університету фізичної культури Олена Стецків, яка посіла перше місце у змаганнях жінок, а також здобула командну перемогу у гонці-естафеті.

Детальніше »

Ірина Стельмах – найкращий гравець української гандбольної суперліги

4 серпня 2015 р.

Студентку Львівського державного університету фізичної культури Ірину Стельмах визнано найкращим гравцем української гандбольної ліги. Це визнання Ірина отримала за результатами щорічного опитування професіоналів (головних тренерів і капітанів команд), яке вже шостий рік поспіль проводить Всеукраїнська спортивна газета "Команда".

Детальніше »

Андрій Федечко - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня

4 серпня 2015 р.

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2015 року майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства, цьогорічного випускника Львівського державного університету фізичної культури Андрія Федечка. Таке визнання Андрій  здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі чемпіонаті світу, який нещодавно успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці.

Детальніше »

Наші студентки – чемпіони Європи

ТЕНІС 

3 серпня 2015 р.

Фейєричною перемогою жіночої команди Львівського державного університету фізичної культури завершився 10-й студентський чемпіонат Європи з тенісу, який відбувався у Вроцлаві (Республіка Польща) з 30 липня по 2 серпня. Учасниками цьогорічного чемпіонату стали 23 команди з 13 країн світу. У фіналі наші дівчата виграли з рахунком 2:1 в Університету Бордо.

Детальніше »

Оксана Райта - бронзовий призер чемпіонату України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

3 серпня 2015 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури здобула бронзову нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся у Кіровограді з 30 липня по 1 серпня. Змагаючись у бігу з перешкодами Оксана здолала дистанцію 3000 м за 10.29, 25 хв.

Детальніше »

Вероніка Марченко завоювала олімпійську ліцензію

СТРІЛЬБА З ЛУКА

3 серпня 2015 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко на чемпіонаті світу у Данії дійшла до чвертьфіналу особистої першості й таким чином завоювала ліцензію для виступу у Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Ще одна медаль Романа Бондарука

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

31 липня 2015р.

У останній день чемпіонату Європи у словенському місті Марібор випускник Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук у стрільбі з малокаліберного стандартного пістолета з дистанції 25 метрів здобув бронзову медаль.

Детальніше »

Роман Бондарук завоював олімпійську ліцензію

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

30 липня 2015р.

Випускник Лвівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук на чемпіонаті Європи у словенському Маріборі здобув олімпійську ліцензію на виступ у Ріо-де-Жанейро-2016.

Детальніше »

Роман Бондарук – срібний призер Євро-2015

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА  

28 липня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук у складі збірної України зі стрільби з швидкострільного пістолета завоював срібну нагороду на чемпіонаті Європи з кульової стрільби у словенському місті Марібор.

Детальніше »

Яна Шемякіна: "Ми піднялися на восьму сходинку у світовому рейтингу. Проте розслаблятися не слід…"

24 липня 2015 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, лідер жіночої української шпаги Яна Шемякіна розповіла журналістам про бронзовий успіх своєї команди на чемпіонаті світу-2015, особисті невдачі у Москві та як приймали українських спортсменів росіяни. А також про особисте й багато іншого...


Детальніше »

Наші студенти на п'єдесталі чемпіонату України

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

24 липня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули нагороди чемпіонату України, який відбувся на базі спортивного комплексу ЦСК ЗСУ (17-18 липня). Високий клас своєї підготовки підтвердили брати Федечки. "Золото" здобув старший - Андрій, а срібло відповідно дісталося Юрію. У їхньому доробку ще й командне "золото". У змаганнях жінок срібну нагороду виборола Валерія Пермикіна. Також Валерія виступала в командних змаганнях за Київську область, де стала чемпіонкою України.

Детальніше »

Анфіса Почкалова: "У Москві глядачі вболівали за українців"

21 липня 2015 р.

У Москві на чемпіонаті світу з фехтування вдало виступили українські спортсмени. У їхньому доробку – золотий, срібний та бронзовий комплекти нагород. Наші атлети відзначилися в командних турнірах, в індивідуальних вони залишилися без нагород. Про свої враження від змагань в Росії журналістам розповіла бронзова призерка чемпіонату світу, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анфіса Почкалова.

Детальніше »

Найближчий бій Олександра Усика – 9 серпня

БОКС

21 липня 2015 р.

9 серпня в київському палаці спорту Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO у першій важкій вазі, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (7-0, 7КО) проведе захист титулу в поєдинку з представником Південної Африки Джонні Мюллером (19-4-2, 13 КО).

Детальніше »

Олександр Усик уже на другій позиції оновленого рейтингу WBO

20 липня 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, український боксер у важкій вазі Олександр Усик у новому липневому рейтингу WBO піднявся з третьої на другу сходинку, залишивши позаду британця Тоні Белью. Тепер нашому боксерові залишилося обійти лише офіційного претендента на титул поляка Кшиштофа Гловацького.

Детальніше »

Яна Шемякіна: "Я дуже щаслива за себе і за команду"

20 липня 2015 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Яна Шемякіна пишається жіночою збірної України з фехтування на шпагах, яка завоювала першу медаль чемпіонату світу за останні 17 років.

Детальніше »

Яна Шемякіна замкнула ТОП-10

ФЕХТУВАННЯ  

16 липня 2015 р.

У змаганнях шпажисток на чемпіонаті світу у Москві відзначилися аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна та студентка ЛДУФК Ксенія Пантєлєєва. Якщо для Яни – Олімпійської Чемпіонки Лондона-2012 і володарки «бронзи» торішнього чемпіонату світу в Казані підсумкове 10-е місце і поразка від китаянки Анки Ксю (12:15) стали неприємним сюрпризом, то для Ксенії змагання складалися доволі вдало.

Детальніше »

Найближчий бій Олександра Усика – 22 серпня

14 липня 2015 р.

Суперником Інтерконтинентального чемпіона з боксу за версією WBO у першій важкій вазі, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика стане боксер з ПАР Джоні Мюллер.

Детальніше »

Львівське «Динамо» - володар Кубка України

ВОДНЕ ПОЛО

13 липня 2015 р.

З 10 по 12 липня у відкритому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові відбувалися ігри за Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. У результаті водних баталій володарем Кубка України-2015 став львівський клуб "Динамо", укомплектований студентами й випускниками Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Переможна крапка наших гандболісток

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА

13 липня 2015 р.

У матчі за 7-8 місце на Універсіаді в Кореї жіноча збірна України з гандболу виборола перемогу у студенток з Китаю. Матч завершився з рахунком 33:25. У складі української збірної виступають студентки Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олександр Усик готується у Буковелі

БОКС

10 липня 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, чемпіон світу з боксу за версією WBO Олександр Усик розпочав підготовку до наступного бою у Буковелі. Скоріше за все свій найближчий бій Усик проведе в Одесі.

Детальніше »

Наші гандболістки здобули перемогу

ВСЕСВІТНЯ УНІВЕРСІАДА

7 липня 2015 р.

У другому турі гандбольного турніру на Універсіаді в Кореї жіноча збірна України, у складі якої виступають студентки Львівського державного університету фізичної культури, перемогла команду Японії. Гра завершилася з рахунком 31:23.

Детальніше »

„Тренаж і партерний тренаж”

НАШІ ВИДАННЯ

6 липня 2015 р.

Вийшли друком методичні рекомендації для студентів вищих навчальних закладів (напрям підготовки «Хореографія») „Тренаж і партерний тренаж”. Автор – викладач кафедри хореографії нашого Університету Стелла Владиславівна АКІМОВА.

Детальніше »

Нові успіхи Віталія Олевича та Володимира Гози

6 липня 2015 р.

Студенти першого курсу кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Віталій Олевич і Володимир Гоза у складі збірної Львівської області вибороли медалі чемпіонату України серед молоді до 23 років та міжнародного турніру ім. Куценка з важкої атлетики у Скадовську Херсонської області.

Детальніше »

Андрій Федечко - бронзовий призер чемпіонату світу

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

6 липня 2015 р.

Приємна звістка надійшла з Берліна, де триває чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства. Відразу двоє українських спортсменів піднялися на п’єдестал пошани індивідуальних змагань. Першу сходинку посів киянин Павло Тимощенко, а третю - магістрант кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного унівверситету фізичної культури Андрій Федечко. При цьому обоє українців достроково вибороли індивідуальні олімпійські ліцензії до Ріо-де-Жанейро-2016!

Детальніше »

До 125-річчя Петра Франка – одного з перших українських фахівців тіловиховання і спорту

3 липня 2015 р.

25 червня з ініціативи кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка відбулася урочистість приурочена 125-й річниці від дня народження Петра Франка – одного з перших українських фахівців, теоретиків і практиків тіловиховання і спорту.

Детальніше »

Перші нагороди з чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА

3 липня 2015 р.

З 1 по 4 липня 2015 року у Скадовську (Херсонська область) відбувається чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір імені заслуженого майстра спорту Я.Куценка. Серед його учасників змагаються й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Вже першого дня змагань срібні нагороди виборола першокурсниця факультету спорту Діана Нагорнюк.

Детальніше »

Фінальний матч чемпіонату світу Марія Музичук гратиме у Львові

ШАХИ

3 липня 2015 р.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міський голова Львова Андрій Садовий та президент Федерації шахів України Віктор Капустін підписали заявку на проведення фінального матчу Чемпіонату світу з шахів у Львові. Про це сторони домовилися за результатами робочої зустрічі у якій також взяв участь Президент Міжнародної шахової федерації Кірсан Ілюмжинов. Цей матч відбудеться між чемпіонкою світу, студенткою Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук та претенденткою, гросмейстером з Китаю Хоу Іфань.

Детальніше »

Офіційний робочий візит колег із міста Вроцлав (Республіка Польща)

2 липня 2015 р.

Сьогодні, 2 липня, Львівський державний університет фізичної культури відвідав ректор Академії фізичного виховання у Вроцлаві, доктор габілітований, професор Юліуш Мігасєвіч і канцлер Академії, доктор філософії Здіслав Паліга. Відбулося позачергове засідання ректорату, на якому вирішено робочі моменти співпраці.

Детальніше »

Георгій Іваницький - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червня

1 липня 2015 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді і спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного червня 2015 року студента Львівського державного університету фізичної культури лучника Георгія Іваницького. А його наставника, викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Василя Ткачека визнано найкращим тренером Львівщини у червні.

Детальніше »

Вітаємо

Сосіну Валентину Юріївну

з присвоєнням вченого звання

професора кафедри хореографії

Вітаємо

Музику Федора Васильовича

з присвоєнням вченого звання

професора кафедри анатомії та фізіології

Андрій і Юрій Федечки – четверті на чемпіонаті світу в Німеччині

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО 

1 липня 2015 р.

29 червня, у Берліні (Німеччина) стартував чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства 2015 року. У перший день змагань 4-е місце у чоловічій естафеті посів український дует у складі студентів Львівського державного університету фізичної культури братів Андрія та Юрія Федечків.

Детальніше »

Георгій Іваницький: «А от «золото» мені і не снилося»

30 червня 2015 р.

Тріумфальний постріл студента Львівського державного університету фізичної культури Георгія Іваницького привів збірну команду України зі стрільби з лука до перемоги на Перших Європейських іграх у Баку, а трохи раніше він уже встиг покласти до національної скарбнички бронзовий трофей, здобутий у змаганнях змішаних пар. Після повернення з Азербайджану наш стрілець приніс завойовані нагороди до свого вишу.

Детальніше »

Кристина Мацко – срібна призерка Євроігор

30 червня 2015 р.

У фінальному поєдинку з баскетболу 3х3 на I Європейських іграх в Баку українській команді зовсім мало забракувало очок щоб святкувати перемогу. З рахунком 17:22 наші дівчата стали срібними призерами Євроігор. У складі команди України виступала студентка Львівського державного університету фізичної культури Кристина Мацко.

Детальніше »

Сергій Дребот – бронзовий призер Європейських ігор в командних змаганнях

30 червня 2015 р.

На І Європейських іграх у Баку завершився останній вид програми Євроігор за участю українських спортсменів, де в чоловічому командному турнірі з дзюдо збірна України перемогла команду Угорщини з рахунком - 3:2. У "бронзовій" сутичці за честь національної збірної змагався й аспірант Львівського державного університету фізичної культури Сергій Дребот.

Детальніше »

Сергій Дребот з перемоги стартував на Євроіграх-2015

26 червня 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Сергій Дребот вийшов в 1/16 фіналу турніру з дзюдо у ваговій категорії до 73 кг на Перших Європейських іграх-2015 в Баку.

Детальніше »

Андрій Проценко – переможець турніру Street Athletics 2015

26 червня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко здобув перемогу на легкоатлетичному турнірі Street Athletics 2015, що відбувся у столиці Азербайджану з 24 по 25 червня. Ці унікальні змагання відбувалися на Площі фонтанів в самому центрі Баку. Нашому атлету планка підкорилася на висоті 2.30 м з першої спроби.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК провідали поранених бійців

25 червня 2015 р.

Поранених бійців, які проходять реабілітацію після поранень та контузії у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, відвідали студенти Львівського державного університету фізичної культури, солісти вокальної студії «Зоряна соната» Соломія Мильчук та Віталія Собків (керівник – Оля Малерик).

Детальніше »

Думкою і серцем ми з Вами…

24 червня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури виступили з виставою «Поезія та проза з війни». Відбулось дійство 26 червня на території військової частини ОБВК-21.44 (Львів 1) за ініціативи культурно-мистецького відділу ЛДУФК під керівництвом  Зор’яни Грегорійчук (режисер - постановник театру «Мета»).

Детальніше »

Георгій Іваницький: "Пишаємося, що ми - українці. Перемогу присвятили бійцям АТО, які захищають нас і нашу Батьківщину!""

23 червня 2015 р.

Ще й досі перехоплює подих від переможного польоту стріли, яку так майстерно випустив студент Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький на І Європейських іграх у Баку. Та спершу він здобув «бронзу» з чернівчанкою Лідією Січеніковою у міксті. А вже наступного дня влучний стрілець разом з випускником нашого вишу Маркіяном Івашко та олімпійським чемпіоном Віктором Рубаном з Харкова поцілив у «яблучко» і в змаганнях серед чоловічих команд. У наднапружених фінальних стрільбах українці завоювали титул чемпіонів І Європейських ігор.

Детальніше »

Клінічна біохімія

НАШІ ВИДАННЯ  

22 червня 2015 р.

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю „Клінічна біохімія”.
Автор – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та гігієни нашого Університету Марія Григорівна СИБІЛЬ.
Сибіль М. Клінічна біохімія : навч. посіб. для студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю / Марія Сибіль. – Л. : ЛДУФК, 2015. – 210 с.
ISBN 978-966-2328-86-8

Детальніше »

Роман Бондарук – п'ятий у швидкісній стрільбі

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

22 червня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури, досвідчений майстер стрільби Роман Бондарук посів п’яте місце на перших Європейських іграх зі стрільби з швидкострільного пістолета з 25 метрів.
Пробившись у фінал із шостим результатом, Роман Бондарук у підсумку фінішував п’ятим. Зазначимо, що станом на ранок 22 червня, в українських майстрів кульової стрільби не має в активі жодної медалі на Євроіграх-2015.

Детальніше »

«Гармонія» повернулася з перемогою

ХОРЕОГРАФІЯ  

22 червня 2015 р.

Колектив «Гармонія» при Львівському державному університеті фізичної культури (художній керівник, викладач кафедри хореографії Стелла Акімова) став переможцем традиційного міжнародного музично-танцювального фестивалю «Сонячна Болгарія» (м. Балчик, червень 2015 р.).

Детальніше »

Наші студенти – на п’єдесталі клубу «ZIRVE»

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

22 червня 2015 р.

Студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на традиційному турнірі міжнародного спортивного клубу «ZIRVE» з важкої атлетики, який відбувся у місті Жидачів Львівської області.

Детальніше »

Марія Музичук відстоюватиме титул у Львові?

ШАХИ  

19 червня 2015 р.

Новоспечена чемпіонка світу з шахів, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук має всі шанси відстояти свій чемпіонський титул у місті Лева.
Українська сторона має ще два-три тижні для того, аби подати заявку на проведення матчу за титул чемпіонки світу з шахів. Про це заявив президент Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) Кірсан Ілюмжинов під час офіційного візиту у Львів. Йдеться про матч між українкою Марією Музичук і триразовою чемпіонкою світу, першим номером світового рейтингу китаянкою Хоу Іфань.

Детальніше »

Іваницький та Івашко – чемпіони Ігор-2015

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

18 червня 2015 р.

Студент п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький та аспірант ЛДУФК Маркіян Івашко у складі збірної України зі стрільби з лука здобули золоту медаль I Європейських ігор у Баку. У фіналі наші спортсмени разом з олімпійським чемпіоном Віктором Рубаном здолали Іспанію.

Детальніше »

Ілана Кратіш привезла медаль у ЛДУФК

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

18 червня 2015 р.

Здобувши срібну медаль на перших Європейських іграх у Баку, студентка Львівського державного університету фізичної культури Ілана Кратіш з Ізраїлю відразу ж після змагань приїхала у свій рідний навчальний заклад, де й продемонструвала завойовану нагороду.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК настріляли на «бронзу»

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

18 червня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький (5 курс) та Вероніка Марченко (4 курс) у складі збірної України завоювали бронзові медалі перших Європейських ігор у Баку.

Детальніше »

Ткач і Лавренчук – срібні призери у боротьбі

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

17 червня 2015 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач на перших Європейських іграх у Баку здобула срібну нагороду у змаганнях з боротьби вагової категорії до 63 кг.

Випускниця ЛДУФК Тетяна Лавренчук (вагова категорія до 58 кг) також завершила змагання у Баку із підсумковим другим результатом.

Детальніше »

Юлія Ткач – у фіналі

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ   

16 червня 2015 р.

Чемпіонка світу та Європи з боротьби, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач пробилася до фіналу вагової категорії 63 кг I Європейських Ігор у Баку й сьогодні о 17 годині за київським часом боротиметься за золоту медаль.

Детальніше »

«КДЮСШ ім. Юрія Кутенка-ЛДУФК» – чемпіон України

ГАНДБОЛ  

15 червня 2015 р.

Львівська гандбольна команда «КДЮСШ ім. Юрія Кутенка ЛДУФК» (головний тренер – Валерій Мельник), сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури гравців, блискуче відіграла усі матчі фінального етапу чемпіонату України серед чоловічих клубів вищої ліги і здобула право виступати у суперлізі в наступному сезоні.

Детальніше »

Катерина Крива – за крок від п’єдесталу

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ  

15 червня 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива лише трохи не дотягнула до нагороди перших Європейських ігор у Баку. У змаганнях каратисток Катерина Крива посіла підсумкове четверте місце.

Детальніше »

Володимир Гоза – на п’єдесталі чемпіонату світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

12 червня 2015 р.

Першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України Володимир Гоза приніс перші медалі для України на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів , який до 13 червня триватиме у польському Вроцлаві.

Детальніше »

Фізична активність, здоров'я і спорт

НАШІ ВИДАННЯ  

11 червня 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з № 1 (19) періодичного щоквартального наукового журналу "Фізична активність, здоров'я і спорт".

Детальніше »

Студент ЛДУФК – на «Діамантовій лізі»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

10 червня 2015 р.

11 червня столиця Норвегії Осло прийматиме етап престижної легкоатлетичної «Діамантової ліги». Участь в етапі візьмуть і шестеро українців, з-поміж яких – студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко.

Детальніше »

Сестри Музичук нагородили чемпіонів України з водного поло

9 червня 2015 р.

Чемпіонка світу з шахів серед жінок, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук разом зі старшою сестрою, чемпіонкою світу з бліцу Анною (випускниця ЛДУФК) нагородили чемпіонів України ватерполістів львівського «Динамо», кольори якого захищають студенти та випускники нашого вишу.

Детальніше »

Випускники ЛДУФК – призери Євро-2015

КАРАТЕ 

9 червня 2015 р.

Випускники Львівського державного університету фізичної культури та представники клубу «Юніон» Ілля Нікулін, Ярослав Горуна і Станіслав Горуна (НУ імені Івана Франка) у складі збірної України вибороли бронзову медаль на чемпіонаті Європи з карате у Парижі.

Детальніше »

Володимир Конестяпін – на курсах у Литві

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

8 червня 2015 р.

Завідувач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, доцент Володимир Конестяпін брав участь у роботі курсів за програмою «Система навчання і сертифікації тренерів ІААФ» (CECS) для лекторів другого рівня. Курси проводилися в Каунасі на базі Литовского спортивного університету з 27 по 31 травня.

Детальніше »

В оновленому рейтингу ФІДЕ Анна Музичук – п’ята, Марія – десята

ШАХИ

3 червня 2015 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оприлюднила жіночий рейтинг-лист станом на 1 червня 2015 року. Серед українок чільні місця займають представниці Львівщини – випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук та її молодша сестра, студентка ЛДУФК Марія Музичук, яка є чинною чемпіонкою світу. Шахістки зі Стрия перебувають у ТОП-10 світового рейтингу, займаючи п’яте і десяте місця відповідно.

Детальніше »

Чемпіонат Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

3 червня 2015 р.


Чемпіонат Львівської області з важкої атлетики та чемпіонат Львівської області серед молоді до 23 років відбувся на базі ДЮСШ «Енергія» (28-29 травня). За право змагатися у складі збірної команди на чемпіонаті України серед молоді боролися близько ста атлетів. Успішним був цей старт для студентів кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які здобули п'ять золотих, три срібні і три бронзові нагороди.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

2 червня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури ще раз довели, що здатні гідно представити свій навчальний заклад й свою державу на Всесвітній Універсіаді-2015. Перше загальнокомандне місце національної студентської першості вибороли наші лучники, які аж на 218 очок випередили найближчих супереників з Харківської державної академії фізичної культури.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ВЕСЛУВАННЯ 

29 травня 2015 р.

Універсіада Львівської області з веслування на байдарках та каное з 27 по 28 травня відбулася на озері Наварія. За студентську першість боролися п’ять найпрестижніших вищих навчальних закладів Львівщини. Але тріумфаторами цих змагань були студенти Львівського державного університету фізичної культури, які на 90 очок відірвалися від найближчого переслідувача - студентів Франкового Університету. Дев’ять з дванадцяти членів нашої команди фінішували першими і у підсумку посіли перше загальнокомандне місце з сумою 831 очко.

Детальніше »

Олег Царьков здобув ліцензію на Олімпійські ігри

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

29 травня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков здобув бронзову нагороду на третьому етапі Кубка світу зі стрільби кульової і здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2016 року. Змагання відбуваються на спортивному стрільбищі Мюнхена (27 травня – 1 червня). Тут змагаються майстри кулі з 87 країн світу. Загалом, 24 олімпійські ліцензії у 10 вправах (стрільби з гвинтівки та з пістолета) розігрують близько тисячі учасників.

Детальніше »

Школярі відвідали навчально-виставкову експозицію університету "Спорт і місто"

28 травня 2015 р.

27 червня 2015 р. на запрошення Львівського центру олімпійської просвіти і в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти з Львівським обласним будинком учителя, учні четвертих і п’ятих класів ЛСШ № 52 відвідали навчально-виставкову експозицію ЛДУФК «Спорт і місто: людина, суспільство, ідеологія». Зустріч та огляд навчально-виставкової експозиції для вчителів фізичного виховання та школярів підготували фахівці кафедри олімпійської освіти доценти Ярослав Тимчак та  Андрій Сова.

Детальніше »

Юлія Ткач ­- стипендіат НОК України

28 травня 2015 р.

Національний олімпійський комітет України виплачуватиме стипендії титулованим спортсменам, які захищатимуть честь нашої країни на Іграх XXXІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро 2016 року. Тішить, що з-поміж 32 атлетів є і єдина представниця Львівського державного університету фізичної культури, чемпіонка світу з боротьби Юлія Ткач.

Детальніше »

Анна-Христина Білінська та Роман Західний отримали стипендії Володимира Кузя

27 травня 2015 р.

Вчора, 26 травня, Львівський державний університет фізичної культури відвідали розпорядники фонду імені Володимира Кузя Богдан Колос і Віра Маланчій. Щороку двоє з кращих студентів ЛДУФК отримують фінансову підтримку з Канади як нагороду за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію. Цьогоріч такого визнання удостоєні студенти факультету фізичного виховання Анна-Христина Білінська та Роман Західний.

Детальніше »

Дмитро Грималюк- переможець І етапу чемпіонату України

МОТОСПОРТ 

26 травня 2015 р.

17 травня у Косові Івано-Франківської області відбувся I-й етап Чемпіонату України з Кантрі-Кросу. Учасниками таких екстремальних змагань стали 7 команд: зі Львова, Закарпаття та Буковини, загалом тут зібралося 75 майстрів мотоспорту. Серед них виступав першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк, який здобув перемогу у класі 150 куб.см.

Детальніше »

"Не викарбовуйте наших імен, лише пам’ятайте"…

26 травня 2015 р.

Уже шістнадцятий рік поспіль студенти Львівського державного університету фізичної культури вшановують пам'ять Героїв української нації смолоскипною легкоатлетичною естафетою «Вогонь пам’яті Героїв». У неділю, 24 травня, у Білогорщі, де у 1950 році в бою загинув легендарний Роман Шухевич, було запалено символічний вогонь. Ніби усе як завжди… Але цьогорічна естафета була іншою. У серці кожного замість гордості, лише невгамовний біль, бо щодня наша країна стає біднішою, бо знову втрачає найкращих своїх синів.

Детальніше »

Без таких ректорів не було б сильного студентського спорту України

26 травня 2015 р.

У Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015. Також було відзначено п’ятеро керівників вищих навчальних закладів України. Саме завдяки їхній справжній підтримці наші студентські команди постійно серед призерів на престижних міжнародних змаганнях. Саме з такими керівниками, які не за посадою, а за покликом серця стали справжніми «спортивними ректорами» ми всі разом здатні підкорити спортивний Олімп.

Детальніше »

Всеукраїнський турнір

РУКОПАШ ГОПАК  

25 травня 2015 р.

Минулого вікенду спортивна база Львівського державного університету фізичної культури СКІФ була господарем традиційного Всеукраїнського турніру з національного бойового мистецтва рукопаш гопак. Свої вміння та навички у місті Лева демонстрували представники багатьох областей України, а господарі килиму, львів’яни, для участі у змаганні заявили аж п’ять команд.

Детальніше »

Дні Європи у ЛДУФК

25 травня 2015 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури з 12 по 21 травня 2015 року було проведено заходи «Дні Європи у ЛДУФК». Програма була реалізована на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 26.01.2015 р. №7/1-16-21-15 щодо відзначення Дня Європи 2015 року. Організатором події був культурно-мистецький відділ.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

ТЕНІС 

25 травня 2015 р.

У Херсоні фінішувала ХІІ літня Універсіада України-2015 з тенісу. З 17 по 21 травня за студентську першість  змагалися сім команд із чотирьох областей України (Херсонська, Харківська, Львівська та місто Київ) та збірні команди Києва, Харкова і Львова. У загальнокомандному заліку абсолютну перемогу з сумою 318 очок здобула команда Львівщини, за яку виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури. На другому місці студенти Національного університету фізичного виховання і спорту – 300 очок. Третє місце дісталося студентам Харківського політехнічного університету – 249 очок.

Детальніше »

Підсумки ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015 у МОН України

22 травня 2015 р.

Cьогодні, 22 травня, в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015, їхніх тренерів, керівників ВНЗ. Серед нагороджених аспірант Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький та ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа.

Детальніше »

«Галичанка» здобула четверту перемогу на останньому турі в Ужгороді

22 травня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», за яку виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, уже офіційно будучи чемпіонками України, й надалі не знають що таке втрата очок у чемпіонаті Суперліги. Наша команда у черговому матчі останнього шостого з'їзного туру обіграла миколаївський «Реал» - 32:23.

Детальніше »

Олександр Усик - третій в оновленому рейтингу WBO

БОКС  

21 травня 2015 р.

Український боксер у важкій вазі, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик зберіг за собою третє місце в оновленому рейтингу Всесвітньої боксерської організації. Рейтинги оприлюднено у 17 вагових категоріях.

Детальніше »

Семінар УЄФА у Мінську

ФУТБОЛ 

21 травня 2015 р.

Черговий семінар УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у сучасному європейському футболі проходив з 11 по 15 травня у Мінську (Білорусь). Учасниками семінару були делегації з восьми країн: Вірменії, Молдови, Казахстану, України, Латвії, Азербайджану, Росії та Білорусі. Кожна з делегацій країн-учасниць готували запропоновані УЄФА завдання з розв’язання питань підготовки голкіперів. У складі української делегації був викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий.

Детальніше »

V Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

20 травня 2015 р.

У вівторок, 19 травня 2015 року відбувся V Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету. Вперше за всю історію турніру у ньому взяла участь команда аспірантів. І вперше учасником наших змагань стала команда на чолі з колишнім випускником ЛДУФК, чемпіоном світу з шахів Василем Іванчуком.

Детальніше »

Львів приймав Спеціальну Олімпіаду

19 травня 2015 р.

Ще одна спортивна подія міжнародного значення відбулася минулого тижня у місті Лева. З 14 по 17 травня Львів був господарем ІІ Відкритих ігор за програмою Спеціальних Олімпіад для атлетів з вадами розумового розвитку. Волонтерську допомогу в організації та проведенні цього неординарного заходу надали студенти Львівського державного університету фізичної культури, а професор кафедри олімпійського, професійного і адаптивного спорту ЛДУФК Аліна Володимирівна Передерій виступила співорганізатором.

Детальніше »

«Галичанка» - чемпіон України

ГАНДБОЛ

19 травня 2015 р.

Львівська команда "Галичанка", кольори якої захищають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, вперше у своїй історії стала чемпіоном України. Вирішальний матч відбувся 18 травня в Ужгороді з перевагою у 43 !!! м'ячі.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

БАСКЕТБОЛ

18 травня 2015 р.

ХІІ літня Універсіада України з баскетболу серед жіночих команд відбувалася у Києві з 11 по 18 травня. З-поміж українських студентів команда Львівського державного університету фізичної культури здобула третє місце, набравши 360 очок.

Детальніше »

VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція у Вінниці

18 травня 2015 р.

14-15 травня на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві». Учасниками конференції були студенти різних ВНЗ нашої держави. Львівський державний університет фізичної культури представляли доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Бріскін Юрій Аркадійович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Пітин Мар’ян Петрович, та студенти 4 курсу факультету спорту Ваулін Олександр і Онопко Владлен. Олександра Вауліна було відзначено «Дипломом за кращу доповідь».

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

15 травня 2015 р.

11-13 травня 2015 року в м. Харкові відбулась ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 24 збірні команди областей України. У складі збірної команди Львівської області було 24 студенти Львівського державного університету фізичної культури. За попередніми підрахунками студенти ЛДУФК набрали 810 очок.

Детальніше »

Нагородження працівників

15 травня 2015 р.

Вчора, під час проведення Конференції трудового колективу, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність, від Міністерства освіти і науки України були нагородженні науково-педагогічні працівники нашого Університету.

Детальніше »

Вітаємо ректора університету
Євгена Никодимовича Приступу
із нагородженням за сумлінну працю та високий професіоналізм у справі виховання молоді на національно-патріотичних традиціях українського народу
Дипломом Лауреата нагороди Павла Чубинського

День студентської науки

14 травня 2015 р.

13 травня 2015р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася наукова конференція студентів ЛДУФК «День студентської науки».
План роботи конференції включав роботу на секційних засіданнях  та підведення підсумків та нагородження переможців й призерів секційних засідань.

Детальніше »

Юлія Ткач – лідер світового рейтингу

14 травня 2015 р.

Чемпіонка світу з вільної боротьби, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач є лідером світового рейтингу серед жінок вагової категорії до 63 кг.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» виборола путівку у суперлігу України

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ  

13 травня 2015 р.

У заключному турі клубного чемпіонату України з тенісу настільного серед чоловічих команд вищої ліги у Полтаві студенти Львівського державного університету фізичної культури посіли перше місце в турі, що дозволило їм вибороти підсумкове друге місце, яке дає право стартувати наступного сезону у суперлізі України.

Детальніше »

Анастасія Івченко - найсильніша шпажистка України

ФЕХТУВАННЯ 

12 травня 2015 р.

9-10 травня у Києві відбувся турнір найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок. Протягом двох днів 34 титулувані спортсменки країни боролися за звання "Першої шпаги" України. Беззаперечну перемогу на цьому турнірі здобула студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Івченко.


Детальніше »

XII літня Універсіада України

ГАНДБОЛ

12 травня 2015 р.

Тріумфом студентів Львівського державного університету фізичної культури завершився жіночий гандбольний турнір XII літньої універсіади України, який відбувався в ігровому залі спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка. Наша команда виявилася найкращою з-поміж восьми студентських команд-фіналістів з Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Миколаївської і Сумської областей.

Детальніше »

Вітаємо

старшого викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту

заслуженого тренера України Василя Ткачека

з присвоєнням кваліфікаційної категорії

"Спортивний суддя Національної категорії"

зі стрільби з лука

115 років від дня створення першого спортивно-гімнастичного товариства “Січ”

8 травня 2015 р.

У неділю, 3 травня 2015 року, у селі Завалля Снятинського району Івано-Франківської області відбулося святкове відзначення 115-ої річниці товариства “Січ”, створеного 5 травня 1900 року відомим громадським, політичним і культурно-просвітнім діячем, адвокатом, журналістом, видавцем, меценатом, провідним діячем українського спортивно-гімнастичного руху Кирилом Трильовським. У програмі свята відбулася Всеукраїнська науково-теоретична конференція “Від “Січі” – до Легіону Українських січових стрільців”, на якій з окремими доповідями виступили доценти кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Тимчак та Андрій Сова.

Детальніше »

Захід присвячений пам’яті героїв, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України

8 травня 2015 р.

Учора, 7 травня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся захід присвячений пам’яті Героїв України, які загинули за її незалежність і територіальну цілісність. Свято відбулось за організації культурно –мистецького відділу ЛДУФК та проходило у актовій залі вишу. Сюди прийшло чимало наших студентів та викладачів. Присутні не тільки ознайомилися з історією Української державності, згадали героїв національно-визвольних змагань а й вшанували бійців, які загинули в кривавій боротьбі.

Детальніше »

На білбордах Львова - Маркіян Івашко

8 травня 2015 р.

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням заслуженого майстра спорту зі стрільби з лука, вихованця Львівської школи вищої спортивної майстерності, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Маркіяна Івашка (тренер Олександр Несен).

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – срібний призер України

ВОЛЕЙБОЛ

7 травня 2015 р.

Волейболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» другий рік поспіль вибороли срібні медалі чемпіонату студентської ліги України серед жіночих команд вищої ліги. У Чернігові під час заключного фінального туру підопічні Василя Ковцуна після перемоги над волейболістками з Миколаєва (3:1), усе ще претендувала на перше місце. Але для цього їм треба було обіграти господаря туру команду «ЧНПУ» з Чернігова, чого львівським студенткам зробити не вдалося.

Детальніше »

Кубок України у Чернівцях

КАРАТЕ WKF

7 травня 2015 р.

2 травня у Чернівцях відбувся Кубок України з карате WKF. Його учасниками стали більше 500 каратистів із 36 клубів, що представляли 14 регіонів України. У результаті змагань команда Львівської області посіла перше загальнокомандне місце. У складі команди виступали 9 студентів спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Наші студенти влаштували толоку на вершинах Петросу й Говерли

6 травня 2015 р.

З 1 по 3 травня відчайдушні студенти кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури піднялися на найвищі гори України, щоб влаштувати там справжню толоку в межах екологічної акції "Чисті вершини Говерли та Петрос 2015".

Детальніше »

Марія Музичук – найкраща спортсменка Львівщини у квітні

6 травня 2015 р.

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного квітня 2015 року. Це звання прогнозовано отримала стриянка, заслужений майстер спорту з шахів, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук.

Детальніше »

Марія Музичук отримала відзнаку "Львів'янка року"

5 травня 2015 р.

1 травня, під час урочистих зборів з нагоди відзначення Дня міста Львова, міський голова Андрій Садовий вручив щорічну почесну відзнаку міста "Львів'янин року" студентці Львівського державного університету фізичної культури, чемпіонці світу з шахів серед жінок 2015 року Марії Музичук.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

ПЛАВАННЯ

5 травня 2015 р.

З 26 по 29 квітня у Києві відбулася ХІІ літня Всеукраїнська Універсіада з плавання. Команда Львівського державного університету фізичної культури, набравши 627 очок, посіла четверте місце.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

ГАНДБОЛ

30 квітня 2015 р.

Дванадцята літня Універсіада України з гандболу серед чоловіків відбулася з 23 по 29 квітня в Одесі. Спортивний комплекс Національного университету «Одеська юридична академія» і Міжнародного гуманітарного університету приймав десять студентських команд з різних куточків України. У результаті боротьби команда Львівського державного університету фізичної культури посіла третє місце.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

БАДМІНТОН

30 квітня 2015 р.

З 22 по 26 квітня в Києві відбулася ХІІ літня Універсіада України з бадмінтону. Її учасниками стали тринадцять команд з семи областей України. Львівське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України представляли студенти Львівського державного університету фізичної культури та Національного університету „Львівська політехніка”. У результаті змагань Львівщина посіла п’яте місце, а команда ЛДУФК виборола перемогу серед українських вишів першої категорії.

Детальніше »

Майстер-клас від олімпійського чемпіона

29 квітня 2015 р.

У понеділок, 27 квітня, на кафедрі атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури відбулася особлива подія. На запрошення колективу кафедри своє відкрите тренування та майстер-клас провів чемпіон Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні, заступник голови комітету атлетів НОК України, заступник голови федерації важкої атлетики України Олексій Торохтій.

Детальніше »

Чорнобильська трагедія…Ми пам’ятаємо!

28 квітня 2015 р.

28 квітня у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся захід до річниці Чорнобильської катастрофи, організований культурно–мистецьким відділом спільно з Всеукраїнським союзом ветеранів Афганістану та Чорнобиля.

Детальніше »

Юрій Федечко – володар Кубка України

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

28 квітня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури брати Федечки. Зайняли перше і друге місце п’єдесталу пошани Кубка України з сучасного п’ятиборства серед чоловіків та жінок, що відбувся у Києві з 24 по 26 квітня. Кубок України здобув молодший з братів Юрій, Андрієві дісталася срібна нагорода.

Детальніше »

Перспектива працевлаштування для наших випускників

28 квітня 2015 р.

Сьогодні, 28 квітня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч представників мережі фітнес-клубів європейського стандтарту "FitCurves" зі студентами останнього року навчання, котрі уже замислюються над подальшим працевлаштуванням. Наші майбутні випускники мали добру нагоду ознайомитися з умовами праці, які передбачають гарну перспективу. Й де, перш за все, зможуть сповна використати уже набуті знання й удосконалити їх додатковими програмами.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

27 квітня 2015 р.

Понад 60 студентів із шести українських вишів вели запеклу боротьбу на Універсіаді Львіщини, яка відбулася на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» (25-26 квітня). У результаті перемогу здобули атлети Львівського державного університету фізичної культури із сумою очок (776,5).

Детальніше »

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація»

27 квітня 2015 р.

22-24 квітня 2015 року на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація». В Олімпіаді взяли участь 48 студентів із 22 вищих навчальних закладів із різних міст України: Києва, Тернополя, Харкова, Львова, Сум, Ужгорода, Луцька, Кам’янець-Подільська, Запоріжжя, Дрогобича, Дніпропетровська, Вінниці та інших.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України

ГІМНАСТИКА

24 квітня 2015 р.

Друге загальнокомандне місце (із сумою очок - 525,1) вибороли студентки Львівського державного університету фізичної культури на XII літній Універсіаді України з художньої гімнастики. Змагання відбувалися три дні (15-17 квітня) у спортивному залі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Детальніше »

Турнір присвячений героям "Небесної сотні" у Хмельницькому

ВОЛЕЙБОЛ 

23 квітня 2015 р.

З 21 по 23 квітня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбувся другий міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений героям «Небесної сотні». Серед його учасників змагалася команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка з рахунком 3:0 обіграла команди Подільського державного аграрно-технічного університету та Хмельницького національного університету. А з рахунком 3:2 обіграла Чернівецький національний унівеситет імені Юрія Федьковича.

Детальніше »

Наші майстри підтвердили свій клас

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

23 квітня 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури вибороли перше місце серед вишів першої категорії на чемпіонаті України серед студентів зі стрільби кульової в програмі ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, яка відбулася у Львові з 16 по 20 квітня.

Детальніше »

Олександр Петрів назвав переможцем кожного із сотні учасників конкурсу «Олімпійська писанка»

22 квітня 2015 р.

21 квітня у Львівському державному університеті фізичної культури нагородили переможців IV творчого конкурсу «Олімпійська писанка». На цю подію з’їхалися 34 найкращих митці із п"яти областей України. У церемонії нагородження взяли участь представники суддівської колегії, серед яких олімпійський чемпіон зі стрільби кульової Олександр Петрів. Зокрема, він зазначив:" Мені сподобалися усі роботи. Я побачив спорт і прагнення до миру та добра. Кожен із сотні учасників є переможцем».

Детальніше »

Клод Юнес – чемпіон України

ФЕХТУВАННЯ

22 квітня 2015 р.

"Золотим дощем" для Львівського державного університету фізичної культури став чемпіонат України з фехтування, який завершився вчора у Києві. Ще одну, шосту, золоту медаль здобув аспірант Львівського державного університету фізичної культури Клод Юнес, який став чемпіоном України у змаганнях рапіристів.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – чемпіон Франківщини

ВОЛЕЙБОЛ 

21 квітня 2015 р.

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» з волейболу (головний тренер – Василь Ковцун, тренер – Володимир Левків) виборола звання чемпіона відкритої першості Івано-Франківської області.

Детальніше »

Анна Кіндзера - призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фізичне виховання"

21 квітня 2015 р.

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання». Цього року Олімпіада проходила під гаслом «Здоров’я – це вершина, яку кожен повинен здолати сам!». Її учасниками стали 45 студентів, які представили 16 вишів України. Львівський державний університетет фізичної культури презентували студенти факультету фізичного виховання Анна Кіндзера  і Юрій Ференц.

Детальніше »

Назар Куротчин - переможець Кубка України

БОКС

20 квітня 2015 р.

З 16 по 19 квітня у миколаївському спортивному комплексі «Надія» відбувся кубок України з боксу. Цей турнір став відбірковим до збірної України на Європейські ігри з подальшою участю в чемпіонаті світу, де будуть розіграні олімпійські ліцензії. У кожній ваговій категорії виступили 8 найкращих українських боксерів. Серед них боролися студенти Львівського державного університету фізичної культури Іван Данча і Назар Куротчин.


Детальніше »

"Золотий" чемпіонат України

ФЕХТУВАННЯ 

20 квітня 2015 р.

На чемпіонаті України з фехтування, що відбувся У Києві, студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Івченко у змаганнях шпажисток здобула золоту медаль. У командних змаганнях першість України здобула команда "Львів-1", за яку виступали студентки й випускниці ЛДУФК (Ксенія Пантєлєєва, Анастасія Івченко, Анфіса Почкалова, Юлія Свистіль).

Детальніше »

Олександр Усик відстояв титул WBO

БОКС 

20 квітня 2015 р.

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (7-0, 7 КО) відстояв свій титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг). 18 квітня у київському Палаці спорту українець здобув перемогу технічним нокаутом у восьмому раунді над росіянином Андрєєм Князєвим (11-2, 6 КО).

Детальніше »

"Галичанка" - підсумки Кубка виклику

ГАНДБОЛ

17 квітня 2015 р.

Львівська "Галичанка", за яку виступають переважно випускниці й студентки Львівського державного університету фізичної культури, завершила свої європейські виступи цього сезону. Всім нам хотілося б продовження свята, але доля вирішила інакше. Так, ми програли, але який сезон пройшов, скільки гарних голів, скільки перемог! Що ж, прийшов час підсумувати результати Кубка виклику ЄГФ для наших дівчат, які так яскраво відкрили нам спортивну Європу.

Детальніше »

Роман Бойчук виграв Кубок Адмірала

ТЕНІС 

16 квітня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Роман Бойчук (ФС 22 група) виборов перше місце серед чоловіків на Всеукраїнських змаганнях категорії I – «Кубок Гранд Адмірала» у Ірпені Київської області.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

БОКС

15 квітня 2015 р.

З 7 по 9 квітня на базі спортивного комплексу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася «Універсіада Львівщини-2015» з боксу. За студентську першість змагалися 6 команд вишів Львова та області, але перемога дісталася боксерам Львівського державного університету фізичної культури, які у підсумку набрали 753 очки.

Детальніше »

Юлія Свистіль – бронзовий призер чемпіонату світу

ФЕХТУВАННЯ 

15 квітня 2015 р.

Нещодавно у Ташкенті завершився чемпіонат світу з фехтування серед кадетів і юніорів (1-9 квітня), на якому третьокурсниця факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Юлія Свистіль завоювала бронзову нагороду у змаганнях шпажисток.

Детальніше »

Богдан Хоркавий – на семінарі в Ризі

ФУТБОЛ  

15 квітня 2015 р.

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий взяв участь у роботі третього за ліком семінару УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у сучасному європейському футболі, який з 7 по 10 квітня проходив у столиці Латвії Ризі.

Детальніше »

Павло Кордіяка - за крок до рекорду світу

14 квітня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Павло Кордіяка став переможцем 2-го відбіркового етапу турніру на звання "Найсильнішого студента Львова". Однак якось захопився, і мало не побив офіційний рекорд світу у кантуванні 360 кілограмової покришки.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ФУТЗАЛ 

10 квітня 2015 р.

У середу, 8 квітня, чоловіча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури з футзалу здобула вольову перемогу над збірною Львівського національного аграрного університету з рахунком 4:3.

Детальніше »

Олександр Усик: "Це буде новий бій і нова стратегія"

БОКС  

10 квітня 2015 р.

Вчора, 9 квітня, у Києві олімпійський чемпіон з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик показав, як готується до бою із росіянином Андрієм Князевим на прізвисько «Російський Богатир», що відбудеться 18 квітня в українській столиці. Відкрите тренування відбулося у залі Федерації боксу України.


Детальніше »

Анастасія Федоришин - срібний призер турніру "40th Сity of Florence"

ТЕНІС 

9 квітня 2015 р.

З 31 березня по 6 квітня італійська Флоренсія стала місцем проведення юнацького (U18) турніру другої категорії "40th Сity of Florence". Серед його учасників змагалася студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Федоришин, яка виборола срібну нагороду у парних змаганнях.

Детальніше »

Марія Ільницька – чемпіонка Європи

ПАУЕРЛІФТИНГ 

9 квітня 2015 р.

Радісна звістка надійшла з Угорщини, де студентка третього курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька виборола золоту медаль чемпіонату Європи з пауерліфтингу (юніори, юніорки, юнаки, дівчата), який з 7 по 11 квітня 2015 року триває в угорському місті Орошхаза.

Детальніше »

Знову маємо чемпіонів України

БОРОТЬБА 

9 квітня 2015 р.

9 квітня у Харкові завершився чемпіонат України з боротьби, де вкотре проявили себе представниці Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, Тетяна Лавренчук, Юлія Ткач і Оксана Ващук піднялися на перше місце п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Юлія Ткач - володар "Спортивного Оскара"

9 квітня 2015 р.

8 квітня в Київському національному академічному театрі оперети за ініціативи Національного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту України відбулася справжня  спортивна феєрія – Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2014». У номінації "Повернення року" перемогла аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач (Остапчук), котра приголомшила країну своїм тріумфальним поверненням на килим.

Детальніше »

Теоретичний семінар вчителів фізичного виховання

9 квітня 2015 р.

2 квітня 2015 р. в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури з Львівським обласним будинком учителя (ЛОБУ) відбувся теоретичний семінар вчителів фізичного виховання міста Львова. Семінар, започаткований ще у вересні 2014 р., проводиться з метою підвищення рівня обізнаності вчителів фізичного виховання у питаннях олімпійської освіти, історії української національної фізичної культури в нашому краї та інших актуальних проблем фізичної культури.

Детальніше »

Президент України нагородив Марію Музичук орденом «За заслуги»

8 квітня 2015 р.

Президент України нагородив орденом «За заслуги» чемпіонку світу з класичних шахів серед жінок 2015 року, студентку Львівського державного університету фізичної культури Марію Музичук. Вручаючи нагороду чемпіонці, Глава держави наголосив на важливості її перемоги для всієї України. Президент відзначив не лише талант Марії, а й наполегливість її батьків – пана Олега та пані Наталі, які тренують своїх доньок, Марію та її сестру Ганну, яка є чемпіонкою світу з бліцу 2014 року.

Детальніше »

У ЛДУФК відкрито виставку «Олімпійська писанка-2015»

8 квітня 2015 р.

7 квітня 2015 року у Львівському державному університеті фізичної культури за участі олімпійського чемпіона Олександра Петріва, який працюватиме у колегії журі конкурсу, відбулося відкриття виставки «Олімпійська писанка-2015». На експозиції представлено понад 100 робіт, основна ідея яких – поєднання елементів української писанки із спортивною тематикою.

Детальніше »

„Фізична реабілітація в травматології”

НАШІ ВИДАННЯ  

7 квітня 2015 р.

Нещодавно вийшла друком монографія „Фізична реабілітація в травматології” кандидата медичних наук, професора кафедри здоров’я людини нашого Університету Володимира Миколайовича МУХІНА.

Мухін В. М.
Фізична реабілітація в травматології : монографія / В. М. Мухін. – Л. : ЛДУФК, 2015. – 428 c.
ISBN 978-966-2328-77-6

Детальніше »

Корона для шахової королеви

7 квітня 2015 р.

6 квітня в російському Сочі відбулася офіційна церемонія закриття чемпіонату світу серед жінок, де шахову корону одягнула студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук. Отже, президент міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) Кірсан Ілюмжинов вручив чемпіонці світу стриянці Марії Музичук золоту медаль, кубок і шахову корону.

Детальніше »

Олександр Ваулін – призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Спорт (за видами)»

7 квітня 2015 р.

1-3 квітня на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)». У ньому взяли участь 32 студенти. Львівський державний університет фізичної культури на даному заході презентували троє студентів: Хацко Ігор-Володимир (5 кус ФС), Онопко Владлен (4 курс ФС) та Ваулін Олександр (4 курс ФС).

Детальніше »

Рукотворне диво - писанка!

6 квітня 2015 р.

Одним із давніх, весняних, найбільш радісних та урочистих свят у християн – є Воскресіння Христове( Світла Пасха). З днем Воскресіння Христа пов’язано багато традицій, зокрема, випіканням святкового хліба – пасхи та малюванням писанок. На сьогоднішній час вивчення писанкарства відіграє неабияку важливу роль для збереження наших коренів, нашого духовного спадку. Слідуючи цьому у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся майстер – клас з писанкарства.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ФУТЗАЛ 

6 квітня 2015 р.

У матчі 4-го туру Універсіади Львівщини 2014-2015 року з міні-футболу (футзалу), що відбувся 3 квітня, у п’ятницю о 18.30, команда Львівського державного університету фізичної культури перемогла своїх гостей – студентську збірну Львівського національного університету імені Івана Франка з рахунком 6:3. У складі наших суперників-сусідів виступали футзалісти, що грають у вищій та першій лізі чемпіонату Львівщини.

Детальніше »

Марія Музичук: «Коли збирала свою валізу, готувалася бути в Сочі до фіналу»

6 квітня 2015 р.

Ще раз вітаємо студентку Львівського державного університету фізичної культури Марію Музичук, котра досягла найвищого успіху у своїй особистій кар’єрі, ставши в російському Сочі чемпіонкою світу. На післяматчевій прес-конференції вона перебувала у піднесеному настрої.

Детальніше »

Олександр Петрів відкриє унікальну виставку «Олімпійська писанка-2015»

6 квітня 2015 р.

7 квітня 2015 року о 14:00 у Львівському державному університеті фізичної культури  відбудеться відкриття виставки конкурсних робіт «Олімпійська писанка-2015». Проект проходить під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Відкриє цьогорічну виставку олімпійський чемпіон зі стрільби кульової, львів’янин Олександр Петрів, який у колегії журі разом із професійними митцями обиратиме переможців. На виставці буде представлено близько 100 найрізноманітніших робіт.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» - проривається вперед

БАСКЕТБОЛ 

6 квітня 2015 р.

В суботу, 4 квітня відбулася чергова гра Жіночої ліги чемпіонату України з баскетболу між командами "ЛДУФК-СКІФ" (Львів) і СДЮСШОР №4 (Миколаїв) Поєдинок закінчився рахунком 73 - 71 на користь студенток Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Марія Музичук - чемпіонка світу

ШАХИ  

5 квітня 2015 р.

У Сочі завершився фінальний матч Чемпіонату світу з шахів, в якому студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук обіграла росіянку Наталію Погонину з рахунком 2,5:1,5 очка.

Детальніше »

«Галичанка» у першій грі півфіналу Кубка Виклику програла «Погоні-Балтика»

ГАНДБОЛ 

5 квітня 2015 р.

Вчора, 4 квітня, гандболістки львівської «Галичанки» зіграли перший, гостьовий поєдинок проти польської «Погоні-Балтики» зі Щецина у рамках півфінальної стадії розіграшу Кубку Виклику сезону-2014/2015. Гра на паркеті Hala Miejska у Щецині завершилася перемогою полячок з мінімальним рахунком 29:28.

Детальніше »

Марія Музичук – за крок від звання чемпіонки світу

ШАХИ 

5 квітня 2015 р.

Українська шахістка, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, зігравши внічию з росіянкою Наталією Погоніною у третій партії фіналу чемпіонату світу-2015, що триває в Сочі, максимально наблизилася до завоювання шахової корони. Для цього галичанці потрібно сьогодні, 5 квітня, білими фігурами не програти росіянці. Вчора, 4 квітня, в ОКЦ «Галактика» (Сочі, Червона Поляна) відбулася третя партія фінального матчу чемпіонату світу з шахів серед жінок. Білі фігури були у Наталії Погоніної.

Детальніше »

«Галичанка» сьогодні зіграє перший матч 1/2 фіналу Кубка Виклику

ГАНДБОЛ 

4 квітня 2015 р.

Сьогодні, 4 квітня, гандболістки львівської «Галичанки» зіграють перший, гостьовий поєдинок проти польської «Погоні-Балтики» зі Щецина у рамках півфінальної стадії розіграшу Кубку Виклику сезону-2014/2015. Гра відбудеться у Щецині, на паркеті Hala Miejska. Свисток про початок зустрічі пролунає о 19:00 за київським часом.

Детальніше »

Марія Музичук виграла у Наталії Погоніної другу партію фіналу

ШАХИ  

4 квітня 2015 р.

Українська шахістка, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук вийшла вперед у фінальному матчі чемпіонату світу в Сочі. У другій партії Марія білими фігурами переграла росіянку Наталію Погоніну, яка визнала свою поразку на 58-му ході.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ФУТЗАЛ 

3 квітня 2015 р.

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом викладачів кафедри футболу Ігоря Карпи і Тараса Когута провела черговий матч в  рамках «Універсіади Львівщини-2015». Суперником збірної команди ЛДУФК в цьому поєдинку була жіноча збірна команда Львівського національного університету ветеринарної медицини.

Детальніше »

На білбордах Львова - найкращий спортсмен лютого Георгій Іваницький

3 квітня 2015 р.

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням майстра спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, вихованця львівської СДЮШОР «Електрон», студента Львівського державного університету фізичної культури Георгія Іваницького (особистий тренер - заслужений тренер України, викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Василь Ткачек).

Детальніше »

У першій партії фіналу – нічия

ШАХИ 

3 квітня 2015 р.

Сьогодні, 3 квітня, о 15-й годині у російському Сочі розпочнеться друга фінальна партія чемпіонату світу з шахів серед жінок, де студентка Львівського державного університету фізичної культури стриянка Марія Музичук білими фігурами гратиме проти росіянки Наталії Погоніної. У першій партії – нічия.

Детальніше »

Марія Музичук розпочала вирішальну битву за світову шахову корону

ШАХИ

2 квітня 2015 р.

Сьогодні, 2 квітня, у Сочі стартував україно–російський фінал чемпіонату світу 2015 року з шахів серед жінок. Світову корону виборюють студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук та росіянка Наталія Погоніна. Новою, 15-ою за ліком  чемпіонкою світу у шахах серед представниць прекрасної статі може стати українка Марія Музичук, яка любить теніс, карти і піаніно.

Детальніше »

«Дні донора ЛДУФК»

2 квітня 2015 р.

Профспілковий комітет студентів Львівського державного університету фізичної культури розпочав акцію «Дні донора ЛДУФК». Сьогодні, 2 квітня, студенти ЛДУФК разом із головою студентської профспілки Юрієм Ляховчуком здали близько чотирьох літрів крові у Державному закладі дорожньої станції переливання крові ДТГО “Львівська залізниця” пораненим бійцям-учасникам АТО.

Детальніше »

ЛДУФК (Львів) – «Буревісник» (Кременець) – 3:1!!!

 ФУТБОЛ  

2 квітня 2015 р.

Збірна студентів Львівського державного університету фізичної культури зіграла свій перший поєдинок весняної частини Чемпіонату України з футболу серед студентів вищих навчальних закладів сезону-2014/2015. У домашній грі проти «Буревісника» з Кременця, поступаючись після першого тайму з рахунком 0:1, підопічні Олега Колобича у підсумку здобули вольову перемогу – 3:1.

Детальніше »

«Галичанка» усе ближче до заповітного чемпіонства

1 квітня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», а це здебільшого студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, виграли головний матч з’їздного туру в Тернополі у одвічного свого конкурента ужгородських «Карпат» (26:19), зміцнивши таким чином свої лідируючі позиції в українській суперлізі.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День шостий

ФЕХТУВАННЯ

1 квітня 2015 р.

В Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури  фінішував фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. У шостий, заключний день змагань було розіграно останній з 12 комплектів нагород – в командних змаганнях у фехтуванні на шпагах серед чоловіків.

Детальніше »

Марія Музичук – у фіналі жіночого чемпіонату світу

ШАХИ 

1 квітня 2015 р.

Слава Марії! Слава Україні! Саме під таким гаслом повинен проходити фінал чемпіонату світу з шахів у російському Сочі, де студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук зі Стрия зустрінеться з росіянкою Наташою Погоніною. Отож, усі разом, починаючи з 2 квітня, триматимемо кулаки за нашу шахістку.

Детальніше »

Володимир Гоза – чемпіон України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

31 березня 2015 р.

Завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який відбувався у місті Коломия Івано-Франківської області з 24 по 28 березня. Важкоатлети Львівщини здобули беззаперечну командну перемогу, до якої доклалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Окрім Діани Нагорнюк, "золото" національної першості здобув першокурсник факультету спорту Володимир Гоза.

Детальніше »

Маріанна Чорненька - дипломант студентської олімпіади з англійської мови "Студент та олімпійський спорт"

31 березня 2015 р.

27 березня на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови “Студент та олімпійський спорт” серед вищих навчальних закладів галузі фізичного виховання і спорту України. Львівський державний університет фізичної культури представляла студентка факультету фізичного виховання Чорненька Маріанна, яка за результатами заключного етапу була відзначена дипломом за доповідь «Evolution of Track Events Rules during the XX Century».

Детальніше »

Наукові читання присвячені 110-річчю від дня народження Ярослава Івановича Цурковського

31 березня 2015 р.

24 березня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулися наукові читання "Теорія психічної контрольності та сучасні психолого-педагогічні проблеми", присвячені 110-річчю від дня народження Ярослава Івановича Цурковського. Організаторами педагогічних читань були Львівський державний університет фізичної культури та Львівський науково-практичний центр Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Детальніше »

Вітаємо!

Старшого викладача кафедри атлетичних видів спорту

Товстонога Олександра Федоровича

з присвоєнням кваліфікаційної категорії

"Спортивний суддя Національної категорії з важкої атлетики"

«ЛДУФК-Спартак» – лідер фінального туру

ВОЛЕЙБОЛ

31 березня 2015 р.

Місто Галич Івано-Франківської області став господарем першого фінального туру відкритого чемпіонату Іванофранківщини з волейболу серед чотирьох кращих жіночих команд ліги. За його результатами команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Спартак» разом з господарями туру очолює турнірну таблицю. Другий, вирішальний, тур пройде у Івано-Франківську після Великодня.

Детальніше »

Перемога жіночої команди ЛДУФК

ФУТЗАЛ

31 березня 2015 р.

Жіноча збірна команда з футзалу Львівського державного університету фізичної культури (тренери–викладачі кафедри футболу Ігор Карпа, Тарас Когут) здобула чергову перемогу в матчі Універсіади Львівщини-2015 проти команди Львівського інституту банківської справи.

Детальніше »

Сьогодні вирішальні партії Марії Музичук

ШАХИ 

31 березня 2015 р.

Сьогодні, 31 березня, студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук відіграє надважливі партії тай-брейку чемпіонату світу з шахів. За вихід у фінал стриянка зустрінеться з індійкою Харікою Дронаваллі.

Детальніше »

У нашому Університеті відбулася Міжнародна конференція молодих науковців

30 березня 2015 р.

З 26 по 28 березня в університеті відбулась ХІХ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України». Свої статті для публікації у однойменному фаховому виданні надіслало понад 200 науковців з України, Білорусі та Польщі. Безпосередньо на пленарному та секційних засіданнях було заслухано 56 доповідей, ще 16 учасників презентували свої наукові здобутки у вигляді стендових доповідей.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День п’ятий

ФЕХТУВАННЯ 

30 березня 2015 р.

На фехтувальному турнірі за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, що триває в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури залишилося розіграти лише один з 12 комплектів медалей – у командних змаганнях чоловіків на шпагах. У п’ятий день змагань було розіграно нагороди у фехтуванні на шпагах – у командних змаганнях серед жінок та в особистому чоловічому турнірі.

Детальніше »

Чемпіонат Європи у Валбжиху

БОРОТЬБА СПОРТИВНА 

30 березня 2015 р.

У Валбжиху (Польща) завершився чемпіонат Європи (24-29 березня) з трьох видів боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) серед молоді віком до 23 років, на якому студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули шість нагород.

Детальніше »

На п’єдесталі – вихованець ЛДУФК

РУКОПАШ ГОПАК 

30 березня 2015 р.

На високому організаційному рівні в спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашу гопак, де успіху досягли вихованці спеціалізації рукопашу гопак кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, успішно пройшов усю турнірну дистанцію й у підсумку зійшов на першу сходинку п’єдесталу пошани студент ЛДУФК Сергій Харлампович (вікова категорія +18 р., вагова категорія до 70 кг).

Детальніше »

Три «золота» Гран прі Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

30 березня 2015 р.

У грецькому місті Марафон 24-28 березня відбулися змагання Гран прі Європи зі стрільби з лука (Marathon (GRE). У складі збірної України виступали До складу збірної команди України входили наші студенти Георгій Іваницький і Вероніка Марченко, а також аспірант ЛДУФК Маркіян Івашко.

Детальніше »

У першій партії півфіналу Марія Музичук зіграла внічию

ШАХИ 

30 березня 2015 р.

В Сочі почалися півфінальні матчі чемпіонату світу з шахів серед жінок 2015 року. Боротьбу за корону продовжують дві пари учасниць: студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук грає з Харікою Дронаваллі (Індія), а Пія Крамлінг (Швеція) – з Наталією Погоніною (Росія).

Детальніше »

Людмила Мокруха – чемпіонка України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

30 березня 2015 р.

З 26 по 31 березня у Луцьку триває чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. За національну першість змагаються й студенти Львівського державного університету фізичної культури Мокруха Людмила і Роман Дорохін.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День четвертий

ФЕХТУВАННЯ 

29 березня 2015 р.

На фехтувальному турнірі за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, що триває в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17), наразі своїх володарів знайшли вже дев’ять з 12-ти комплектів медалей.
У четвертий день змагань було розіграно нагороди в командних змаганнях у фехтуванні на рапірах серед чоловіків та в особистому жіночому турнірі на шпагах.

Детальніше »

Марія Музичук – у півфіналі жіночого чемпіонату світу-2015

ШАХИ 

28 березня 2015 р.

Сьогодні, 28 березня, у Сочі відбулися тай-брейки 1/4 фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок 2015 року. Визначалися три шахістки, які мали разом з Дронаваллі Харікою з Індії скласти квартет півфіналістів. Серед тих, хто грав сьогодні тай-брейки були й дві представниці України – студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук та її старша сестра, випускниця ЛДУФК Анна Музичук.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День третій

ФЕХТУВАННЯ 

28 березня 2015 р.

Фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, що триває в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17), перетнув свій екватор. Наразі своїх володарів знайшли сім з 12-ти комплектів медалей. У третій день змагань було розіграно нагороди у фехтуванні на рапірах – в особистому чоловічому турнірі та в командних змаганнях серед жінок.

Детальніше »

Діана Нагорнюк – призер чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА

27 березня 2015 р.

Першокурсниця Львівського державного університету фізичної культури Діана Нагорнюк виборола бронзову медаль на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років у Коломиї. Діана у новій для себе ваговій категорії +75 кг склала гідну конкуренцію найсильнішим юніоркам країни.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День другий

ФЕХТУВАННЯ 

27 березня 2015 р.

В Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури триває фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. У другий день змагань було розіграно нагороди у командних турнірах шаблістів (чоловіки і жінки), а також в особистій першості на рапірах серед представниць прекрасної статі.


Детальніше »

Марія Музичук "зупинила" Хампі Конеру

ШАХИ 

27 березня 2015 р.

Гучну сенсацію на чемпіонаті світу з шахів у російському Сочі створила студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, обігравши рейтинг-фаворита турніру індійку Хампі Конеру у першій партії чвертьфінальної стадії змагань.

Детальніше »

У ЛДУФК стартувала «Молода спортивна наука України»

26 березня 2015 р.

26 березня у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури розпочалася ХІХ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України». Проректор з науки та зовнішніх зв’язків, кандидат біологічних наук, професор Андрій Степанович Вовканич як голова оргкомітету привітав усіх учасників конференції, які приїхали до міста Лева практично з усіх куточків України та сусідньої Польщі.

Детальніше »

«Пильнуй Україно, пильнуй!»

26 березня 2015 р.

Саме це гасло супроводжувало конкурс патріотичної поезії, що відбувся 24 березня у Львівському державному університеті фізичної культури. Свято було організоване профспілковим комітетом студентів ЛДУФК за підтримки культурно – мистецького відділу. Конкурс відбувся у заповненій учасниками і гостями, святково прибраній актовій залі вишу.

Детальніше »

„Молода спортивна наука України”

НАШІ ВИДАННЯ 

26 березня 2015 р.

Вийшов друком 19 випуск збірника наукових праць з галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я людини „Молода спортивна наука України” у 4 томах.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День перший

26 березня 2015 р.

В Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури 25-го березня стартував фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. У перший день змагань було розіграно два комплекти нагород – в особистому турнірі з фехтування на шаблях серед жінок та чоловіків. Золоту медаль виграла студентка Кам'янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка Аліна Комащук.  


Детальніше »

У Львові стартувала Універсіада України

ФЕХТУВАННЯ

25 березня 2015 р.

25 березня в універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17) стартував фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. Як розповів головний суддя змагань, завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК доцент Василь Бусол, найкращі мушкетери-студенти українських вишів упродовж шести днів розіграють 12 комплектів медалей.

Детальніше »

Не у минуле, а в майбутнє до тебе ми, Тарасе, йдем!

25 березня 2015 р.

24 березня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч з Мироном Юсиповичем – українським оперним та симфонічним диригентом, заслуженим артистом України, автором відеоанімації кантата - симфонія «Кавказ» С. Людкевича на слова Т. Шевченка. Презентація запису відбулась у заповненій аудиторії ЛДУФК на лекції старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін – Ірини Іллівни Гузенко.

Детальніше »

Сестри Музичук пробилися у чвертьфінал

25 березня 2015 р.

На жіночому чемпіонаті світу у російському Сочі завершилися повторні партії 1/8 фіналу, за підсумками яких до чвертьфіналу пробилися дві українки – студентка та випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія і Анна Музичук. Обидві стриянки обіграли своїх суперниць у 1/8 фіналу з однаковим рахунком 1,5:0,5 очка.

Детальніше »

Родак Анастасія – призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

25 березня 2015 р.

18-20 березня на базі Львівського державного інституту економіки та туризму відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році з галузі наук «Туризм». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході презентувала студентка п’ятого курсу факультету здоров’я людини та туризму Родак Анастасія.

Детальніше »

Кафедра футболу ЛДУФК налагоджує співпрацю з провідними вишами регіону

24 березня 2015 р.

18-19 березня 2015 року в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбулася науково-практична конференція з розв’язання проблем метрологічного забезпечення у різних сферах господарської діяльності. У роботі семінару взяв участь викладач кафедри футболу ЛДУФК Хоркавий Богдан, котрий у своїй доповіді наголосив на проблемних питаннях спортивної метрології у сучасному футболі.

Детальніше »

„Теоретична підготовка у спорті”

НАШІ ВИДАННЯ  

24 березня 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією „Теоретична підготовка у спорті” кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту нашого Університету Мар’яна Петровича Пітина.

Пітин М.
Теоретична підготовка у спорті : монографія / Мар’ян Пітин. – Л. : ЛДУФК, 2015. – 372 c.
ISBN 978-966-2328-81-3

Детальніше »

Катерина Крива виборола ліцензію на Європейські ігри

КАРАТЕ

24 березня 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива посіла п’яте місце на 50-му чемпіонаті Європи з карате WKF у турецькому Стамбулі та виборола право позмагатися на I Європейських іграх, які прийматиме Баку 12-28 червня 2015 року.

Детальніше »

Сестри Музичук у Сочі продовжують боротьбу

ШАХИ 

24 березня 2015 р.

У Сочі (Росія) проходить жіночий чемпіонат світу з шахів. Наразі боротьбу за титул продовжують 16 шахісток з 64-ох, які розпочинали турнір. У третій раунд змагань вийшли дві з чотирьох українських шахісток – випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук обіграла у другому раунді росіянку Алєксандру Горячкіну (1,5: 0,5) і її сестра, студентка ЛДУФК Марія Музичук після перемоги на тай-брейку над полькою Монікою Сочко (3:1).


Детальніше »

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади "Фітнес і рекреація"

23 березня 2015 р.

На базі Національного університету фізичного виховання та спорту України з 18 по 20 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь більше 30 студентів, які презентували 13 вишів України, серед них й студентки Львівського державного університету фізичної культури Христина Лопатинська та Ірина Довгань.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ФУТЗАЛ 

23 березня 2015 р.

У другому турі «Універсіади Львівщини-2015» жіночій збірній Львівського державного університету фізичної культури з футзалу довелось протистояти переможцям минулорічних змагань - жіночій збірній Дрогобицького державного педагогічного університету. Матч завершився перемогою нашої збірної з рахунком –3 : 0. За підсумками двох турів жіноча збірна команда ЛДУФК, маючи у своєму активі шість очок, одноосібно лідирує у вищій лізі Універсіади Львівщини з футзалу.

Детальніше »

Марія Музичук «вибила» китаянку

ШАХИ 

20 березня 2015 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук після поразки у першій партії від китаянки Жанг Ксявен, яка виступає за Канаду, впевнено взяла реванш у наступній партії, а на тай-брейку у рапіді остаточно деморалізувала суперницю й пробилася до 1/16 фіналу чемпіонату світу у російському Сочі.

Детальніше »

Добродійний аукціон «Олімпійська писанка-2015»

19 березня 2015 р

У Львові розпочався добродійний аукціон творчих робіт «Олімпійська писанка-2015», який відбувається під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Мета аукціону – збір коштів для добровольчого батальйону ОУН та членів їхніх родин. Організатори: культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури та громадська організація «Школа Великих українців».

Детальніше »

Анна Музичук – у другому раунді чемпіонату світу

ШАХИ 

19 березня 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук успішно подолала перший раунд на чемпіонаті світу у російському Сочі. Після перемоги над шахісткою з Алжиру у першій партії, Анна підписала мирову у другій – й святкувала загальну перемогу з рахунком 1,5:0,5. Суперницю Анни Музичук у 1/16 фіналу назве жеребкування.

Детальніше »

Чемпіонат світу в Сочі

ШАХИ

18 березня 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук з перемоги стартувала на жіночому чемпіонаті світу з шахів, який розпочався 17 березня в Сочі. У турнірі беруть участь 64 шахістки. Змагання відбуватимуться за нокаут-системою.

Детальніше »

На пошану професора Степана Гайдучка – одного з перших фахівців фізичної культури в Україні

17 березня 2015 р.

13 березня виповнилося 125 років від дня народження одного з перших українських фахівців фізичної культури, практика, теоретика і методиста спортивно-гімнастичного руху в нашому краї професора Степана Гайдучка. На відзначення цієї дати кафедра олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури організувала мандрівку знаменними місцями пов'язаними з його життям і діяльністю.

Детальніше »

Наступний бій Олександр Усик проведе у Києві

БОКС


17 березня 2015 р.

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (6-0, 6 KOs) свій наступний бій проведе 18 квітня у Києві. У Палаці спорту Олександр будет відстоювати титул Інтерконтинентального чемпіона WBO.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК - найсильніші на турнірі міжнародного спортивного клубу «ZIRVE»

ВАЖКА АТЛЕТИКА

17 березня 2015 р.

У місті Жидачів Львівської області 14 березня відбувся І раунд традиційного турніру міжнародного спортивного клубу «ZIRVE» з важкої атлетики. Серед його учасників змагалися студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які показали найкращий результат.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» - лідер Відкритого чемпіонату Івано-Франківської області

ВОЛЕЙБОЛ 

16 березня 2015 р.

15 березня відбувся ІІ тур Відкритого чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед жінок, у якому брала участь і команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак». У всіх трьох своїх поєдинках наша команда здобула впевнені перемоги. Після цього команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» лідирує у відкритому чемпіонаті Івано-Франківської області.

Детальніше »

Три медалі з чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ

16 березня 2015 р.

З 14 по 18 березня в Мукачево триває чемпіонат України з жиму лежачи й класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків. Троє студентів Львівського державного університету фізичної культури, у складі команди Львівської області, вибороли одну бронзову і дві срібні нагороди.

Детальніше »

Універсіада Львівщини - чергова перемога студентів ЛДУФК

ПЛАВАННЯ 

16 березня 2015 р.

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури посіла І загальнокомандне місце на Універсіаді Львівщини – 2015 з плавання. Серед 30 дистанцій та 4 естафет, що були передбачені програмою змагань, наші студенти здобули перемогу на 22 дистанціях та у 4 естафетах.

Детальніше »

Команда ЛДУФК - чемпіон Універсіади Львівщини

БАДМІНТОН  

16 березня 2015 р.

Універсіада Львівщини-2015 з бадмінтону відбулася 10-13 березня у спортивному залі Львівського національного університету імені І. Франка. Чемпіоном цих студентських змагань стала команда Львівського державного університету фізичної культури, яка виборола золоті медалі майже у всіх категоріях.

Детальніше »

«Галичанка» – вдруге поспіль у півфіналі Кубка Виклику

ГАНДБОЛ 

16 березня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанка», у складі якої здебільшого виступають студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, минулими вихідними двічі обіграли сербську команду «Наіса» з міста Ніш у поєдинках чвертьфінальної стадії розіграшу Кубка Виклику сезону-2014/2015 – 28:22 і 27:20 – і в такий спосіб другий рік поспіль пробилися у квартет півфіналістів престижного євротурніру.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ФУТЗАЛ 

13 березня 2015 р.

У четвер, 12 березня, жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури з футзалу провела свій перший поєдинок у змаганнях «Універсіади Львівщини - 2015», у якому здобула впевнену перемогу з рахунком 5:1. Суперником нашої збірної у цьому поєдинку була збірна команда Львівської державної фінансової академії.

Детальніше »

Лариса Скоблюк - бронзовий призер Гран Прі Олександра Медведя

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

13 березня 2015 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури Лариса Скоблюк виборола бронзову нагороду 45-го міжнародного турніру із серії Гран Прі з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. Ювілейний турнір відбувся у Мінську 6-7 березня. У столицю Білорусі з"їхалося понад 350 атлетів з 28 країн світу.

Детальніше »

Успішний почин Універсіади Львівщини

ФУТЗАЛ 

13 березня 2015 р.

З перемоги розпочала змагання Універсіади Львівщини 2014-2015 року з міні-футболу (футзалу) команда ЛЬвівського державного університету фізичної культури. У першому матчі, що відбувся 12 березня у залі "СКІФу", наша збірна приймала команду Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, гравці якої вирізняються високим рівнем фізичної підготовленості.

Детальніше »

Вітаємо доктора філософських наук, професора кафедри гуманітарних дисциплін

Олега Івановича Гриніва

із нагородою

пам’ятний знак Товариства «Знання» України

за активну участь у поширенні наукових знань

Ім’я 95-річного випускника "інфізу" внесено до Національного Реєстру Рекордів

12 березня 2015 р.

11 березня в стрілецькому тирі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася фіксація унікального вікового досягнення та вручення Сертифікату про рекорд найстарішому діючому тренеру зі стрільби з лука в Україні, випускнику Львівського державного університету (інституту) фізичної культури Михайлові Хусківадзе.

Детальніше »

Василь Іванчук виграв шаховий супертурнір в Юрмалі

12 березня 2015 р.

Легендарний український гросмейстер, випускник Львівського державного університету фізичної культури Василь Іванчук посів перше місце на престижному міжнародному змаганні «Меморіал Володимира Петрова», що проходив днями в Юрмалі. У цьому супертурнірі взяли участь 122 шахісти.

Детальніше »

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

11 березня 2015 р.

Упродовж багатьох років Україна традиційно вшановує пам'ять Т.Г.Шевченку – великому генію та пророку українського народу. Тому, з нагоди 201–ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 11 березня у заповненій глядачами актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулось «Шевченківське свято». Організаторами заходу був культурно-мистецький відділ за підтримки профспілкового комітету працівників та студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Проценко - найкращий легкоатлет лютого в Україні

11 березня 2015 р.

Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів лютого в Україні. Опитування проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Найкращим легкоатлетом лютого 2015 року в Україні визнано студента Львівського державного університету фізичної культури Андрія Проценка, який в стрибках у висоту виграв загальний залік Туру Моравії, а у Банська-Бистриці показав 4-й результат сезону у світі (2-й у Європі) – 2 м 33 см.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» – шанс на суперлігу

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

11 березня 2015 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ» успішно відіграла матчі домашнього туру чемпіонату України з тенісу настільного серед клубів вищої ліги, які з 5 по 8 березня проводилися у спортивному залі ДІМП «Містопроект». Перед заключним туром, який прийматиме Полтава, «ЛДУФК-СКІФ» посідає друге місце й реально претендує на вихід у суперлігу України.

Детальніше »

Анжеліка Зіненко – чемпіонка Львівщини

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА 

10 березня 2015 р.

Студентка другого курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Анжеліка Зіненко здобула золоту медаль чемпіонату Львівської області зі спортивної гімнастики, який відбувся з 2 по 6 березня.

Детальніше »

Чемпіонат України у Жовкві

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

10 березня 2015 р.

З 25 лютого по 1 березня у Жовкві відбувся чемпіонат України з настільного тенісу, на якому чоловіча збірна команда Львівської області посіла 2 місце. У її складі виступали випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух, студент другого курсу факультету спорту нашого вишу Юрій Надольний та студент Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Тімофєєв.

Детальніше »

Загальноукраїнська наукова конференція «Спорт та сучасне суспільство»

10 березня 2015 р.

Науково-педагогічні працівники, студенти та магістранти Львівського державного університету фізичної культури взяли он-лайн участь у загальноукраїнській науковій конференції «Спорт та сучасне суспільство», яка відбулася 5 березня 2015 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за сприяння Міністерства освіти і науки України та Спортивного комітету України.

Детальніше »

Наші волейболістки – другі у Стрию

ВОЛЕЙБОЛ 

10 березня 2015 р.

Жіноча волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (тренери – Ковцун В. І., Левків В. І.) продовжує успішні виступи на турнірах різного рівня. Після низки звитяг у вищій лізі чемпіонату України серед студентських команд, наші волейболістки вибороли друге місце у регіональному турнірі пам’яті відомого тренера, випускника Львівського тоді ще інституту фізкультури Юрія Брунцвіка, який 8 березня відбувся у Стрию.

Детальніше »

Україна – шоста на Кубку світу

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

10 березня 2015 р.

Представниці Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель та Юлія Ткач-Остапчук здобули перемоги у всіх своїх сутичках, захищаючи кольори національної збірної України на Кубку світу з жіночої боротьби.

Детальніше »

Яна Шемякіна нагороджена орденом «За заслуги» ІІ ступеня

10 березня 2015 р.

Президент України Петро Порошенко нагородив знамениту фехтувальницю, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Яну Шемякіну орденом «За заслуги» ІІ ступеня. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння українському народові.

Детальніше »

ІІІ тур клубного чемпіонату України

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

6 березня 2015 р.

З 5 по 8 березня у львівському спортивному залі ДІМП «Містопроект» проводиться ІІІ тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2014-2015 року «Вища ліга» серед чоловіків. У змаганнях беруть участь 12 команд з усіх регіонів України. Серед них команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ», яка за сумою результатів двох попередніх турів посідає 3 місце.

Детальніше »

Євген Хитров сьогодні битиметься з пуерториканцем Хорхе Мелендесом

БОКС 

6 березня 2015 р.

Перспективний український боксер-середньоваговик, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Євген Хитров (8-0, 8 КО) запевнив, що підходить до бою з пуерториканцем Хорхе Мелендесом (28-4-1, 26 КО) у відмінній формі. Поєдинок відбудеться сьогодні, 6 березня, у Лас-Вегасі.

Детальніше »

Олена Стецків - на Євро-2015

 САННИЙ СПОРТ 

5 березня 2015 р.

На олімпійській трасі Сочі відбувся чемпіонат Європи 2015 року із санного спорту – завершальний старт міжнародного змагального сезону у цьому виді спорту. В естафетній гонці українська збірна у складі Андрія Мандзія, Олександра Оболончика, Романа Захарківа й студентки Львівського державного університету фізичної культури Олени Стецків посіла 5 місце.

Детальніше »

Успіх Івана Данчі на турнірі «Странджа 2015»

БОКС 

4 березня 2015 р.

У болгарській Софії завершився Міжнародний турнір з боксу класу «А» «Странджа 2015». Це найдавніший боксерський турнір у світі (вперше відбувся 26 березня 1950 року). Серед 250 учасників змагався студент Львівського державного університету фізичної культури Іван Данча.

Детальніше »

Урочиста Академія до 90-річчя від дня заснування Карпатського Лещатарського Клубу

4 березня 2015 р.

26 лютого 2015 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася урочиста Академія з нагоди 90-річчя з часу заснування Карпатського Лещетарського Клубу (КЛК). Академія була організована працівниками кафедри олімпійської освіти та Львівського центру олімпійської просвіти (ЛЦОП).

Детальніше »

Єврокубкові матчі «Галичанка» проведе у Львові

ГАНДБОЛ

4 березня 2015 р.

Два чвертьфінальні матчі європейського Кубка Виклику проти сербської команди «Наіса Ніс» срібний призер української суперліги львівська гандбольна «Галичанка» проведе у Львові в палаці спорту «Галичина» 14 і 15 березня. Початок матчів – 15:00.

Детальніше »

Георгій Іваницький – найкращий спортсмен лютого на Львівщині

3 березня 2015 р.

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області і членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками лютого 2015 року майстра спорту України міжнародного класу, студента факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Георгія Іваницького (тренери: заслужені тренери України Василь Ткачек і Тетяна Образцова).

Детальніше »

Богдан Хоркавий – на семінарі УЄФА в Туреччині

ФУТБОЛ 

3 березня 2015 р.

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий нещодавно повернувся з Туреччини, де в складі української делегації брав участь у семінарі УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у європейському футболі.

Детальніше »

Юлія Орчакова і Марія Денисюк – бронзові призери чемпіонату України

БОРОТЬБА САМБО 

3 березня 2015 р.

З 27 лютого по 1 березня у манежі Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед дорослих. Тут змагалися близько 400 атлетів із 22 регіонів України. У запеклій і безкомпромісній боротьбі першокурсниці Львівського державного університету фізичної культури Марія Денисюк і Юлія Орчакова здобули дві бронзові нагороди.

Детальніше »

Максимальний результат «Галичанки»

 ГАНДБОЛ 

2 березня 2015 р.

Львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, досягла максимального результату у з’їзному турі в Броварах. Підопічні Василя Козара почергово перемогли «Запоріжжя» (50:30), київську ДЮСШ-21 (46:16), «Бровари» (36:9), миколаївський «Реал» (35:18), київський «Спартак» (35:18) та херсонську «Дніпрянку» (34:24).

Детальніше »

"Фізична активність, здоров'я і спорт"

НАШІ ВИДАННЯ 

2 березня 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з № 4 (18) періодичного щоквартального наукового журналу "Фізична активність, здоров'я і спорт". Відвідайте сайт нашого видання: http://sportscience.ldufk.edu.ua/index.php/fazis

Детальніше »

Георгій Іваницький – чемпіон Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

2 березня 2015 р.

З 24 по 28 лютого словенське місто Копер приймало чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні. Честь збірної команди України захищали й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Золоту медаль до державної скарбнички поклав магістрант факультету спорту Георгій Іваницький, який у фіналі в напруженій боротьбі з рахунком 7:3 здолав представника Італії і став чемпіоном Європи.


 

Детальніше »

Гилка – український аналог бейсболу

ГИЛКА 

27 лютого 2015 р.

Кафедра спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури щороку організовує для студентів змагання з гилки – вітчизняного виду спорту, який з`явився навіть раніше, аніж популярний у світі його аналог – бейсбол. Правила гилки опублікували у Львові ще далекого 1914-го. Згодом про гру забули. Але старший викладач кафедри спортивних ігор ЛДУФК Надія Петрівна Лібович 13 років тому відродила цю гру.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – шанс на перше місце

ВОЛЕЙБОЛ

27 лютого 2015 р.

Волейболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» успішно виступають у вищій лізі чемпіонату студентської ліги України. Зокрема, у другому турі в Чернігові (23-27 лютого) підопічні Василя Ковцуна здобули три перемоги у трьох матчах, після чого команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» закріпилася на другому місці.

Детальніше »

Андрій Проценко – срібний призер турніру Malmö Games

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

27 лютого 2015 р.

У шведському місті Мальме відбулися останні великі легкоатлетичні змагання перед чемпіонатом Європи у приміщенні - Malmö Games. В них брали участь чотири українці, серед яких студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко. У секторі стрибків у висоту наш атлет посів другу сходинку п'єдесталу пошани цього турніру.

Детальніше »

Живи і квітни, мово рідна

27 лютого 2015 р.

Бринить-співає наша мова,
Чарує, тішить і п'янить.
(Олександр Олесь)

…саме з таких прекрасних слів 26 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури розпочався сьомий етап конкурсу - вікторини «Мова – душа народу», який приурочений до Всесвітнього Дня рідної мови. Свято організували кафедра української та іноземних мов спільно із культурно-мистецьким відділом за сприяння та фінансової підтримки студентського профспілкового комітету ЛДУФК.

Детальніше »

Вітаємо доцента кафедри

теорії та методики фізичного виховання

Боднар Іванну Романівну

з присвоєнням наукового ступеня

доктора наук з фізичного виховання і спорту

Олег Царьков оновив рекорд України

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

26 лютого 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков у вправі ГП-6 встановив новий національний рекорд - 630,8 очок (попередній рекорд також належав йому – 629,1 очок) під час відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової у приміщенні.

Детальніше »

«Галичанка» виграла третій матч поспіль

25 лютого 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої здебільшого захищають випускниці й студентки Львівського державного університету фізичної культури, продовжують громити своїх суперниць у третьому з’їзному турі чемпіонату України у Броварах. Після переконливих звитяг над командами із Запоріжжя (50:30) та київської ДЮСШ-21 (46:16) львівська «Галичанка» перемогла господарів туру, гандболісток ГК «Бровари» – 36:9.

Детальніше »

«Галичанка» здобула другу розгромну перемогу на турі у Броварах

 ГАНДБОЛ

24 лютого 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки» здобули другу розгромну перемогу на третьому з’їзному турі в Броварах. Команда, у складі якої виступають здебільшого студентки Львівського державного університету фізичної культури, після розгрому ГК «Запоріжжя» (50:30) каменя на камені не залишила від київської ДЮСШ 21 – 46:16.

Детальніше »

Чемпіонат Львівщини серед юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

24 лютого 2015 р.

Чемпіонат Львівської області серед юніорів з важкої атлетики відбувся 21 лютого в приміщенні КДЮСШ «Атлет» Динамо. Серед його учасників змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули три золоті, одну срібну і дві бронзові нагороди.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» - впевнено крокує вперед

БАСКЕТБОЛ 

23 лютого 2015 р.

В суботу. 21 лютого, відбулася чергова гра Жіночої ліги чемпіонату України з баскетболу між командами "ЛДУФК-СКІФ" (Львів) і «ОНМУ-ВІМАР» (Одеса). Поєдинок закінчився з рахунком 73:56 на користь студенток Львівського державного університету фізичної культури, які впевнено тримають позиції у боротьбі за 7-14 місця.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт»

23 лютого 2015р.

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з 19 по 20 лютого відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт». У складі журі конкурсу працювали професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Львівського державного університету фізичної культури, кандидат педагогічних наук Михайло Линець і доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Алла Соловей.

Детальніше »

Любомир Загорбенський – чемпіон України

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ 

23 лютого 2015 р.

21 лютого у Кіровограді відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате, на якому студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури здобули золоту і бронзову нагороди.

Детальніше »

«Галичанка» з перемоги стартувала у третьому турі жіночої Суперліги

ГАНДБОЛ 

23 лютого 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки» прогнозовано перемогли команду Запоріжжя у першому матчі третього з’їзного туру жіночої Суперліги. Наші дівчата у третьому турі поміряються силами з командою з Броварів, миколаївським «Реалом», київським «Спартаком» та херсонською «Дніпрянкою».

Детальніше »

Герої не вмирають

20 лютого 2015 р.

Сьогодні річниця наймасовіших, жорстоких розстрілів на Майдані. Рік тому Україна попрощалася з першими Героями Небесної сотні. Зважаючи на важкі події останнього року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся вечір вшанування пам’яті жертв жорстоких розстрілів на Майдані. Вічна пам’ять Героям!

Детальніше »

Випускник ЛДУФК виховує призерів світу

АВІАМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ 

20 лютого 2015 р.

Заслужений майстер спорту України з авіамодельного спорту Станіслав Чорний, котрий закінчив Львівський державний університет фізичної культури 2002 року, щоразу прогресує в ролі тренера. Зокрема, бронзовими призерами Кубка світу 2014 року з авіамодельного спорту серед юніорів стали його діти – Софія (категорія F1E – вільнолітаючі моделі, гірські планера) та Іван (категорія F2D – кордові моделі повітряного бою).

Детальніше »

Валерія Пермикіна і Андрій Федечко - призери чемпіонату України

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО 

19 лютого 2015 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Валерія Пермикіна і Андрій Федечко здобули бронзову і срібну нагороди чемпіонату України з сучасного п’ятиборства у приміщенні серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат, який відбувся в Києві з 7 по 9 лютого.

Детальніше »

Новий сезон - нова перемога

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

18 лютого 2015 р.

З перемоги розпочала свій змагальний сезон-2015 аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач (Остапчук). На традиційному міжнародному турнірі «Klippan Lady Open» з жіночої боротьби, що відбувся у Швеції (1 -15 лютого) Юля виборола золоту медаль у ваговій категорії до 63 кг. А випускниця нашого вишу Алла Черкасова здобула бронзову нагороду у вазі 69 кг.

Детальніше »

Оксана Райта - срібний призер чемпіонату України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

18 лютого 2015 р.

Студентка четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта виборола срібну нагороду не чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, який нещодавно відбувся у Сумах. У фінальному забігу на 3000м з перешкодами Оксана поступилася переможниці лише на 0,08 секунди.

Детальніше »

«Галичанка» зіграє із сербським клубом «Наіса Ніс»

18 лютого 2015 р.

У чвертьфіналі гандбольного Кубка Виклику срібний призер чемпіонату України львівська «Галичанка» зіграє із сербським клубом «Наіса Ніс». Якщо наші дівчата за підсумками двох матчів здолають сербську команду, то у півфіналі турніру зіграють із переможцем пари «ГСК Ардесен» (Туреччина)/«Погонь Щецін» (Польща).

Детальніше »

Джангобекова та Гуркало – на чемпіонаті України

БАДМІНТОН 

17 лютого 2015 р.

Двоє представників Львівського державного університету фізичної культури (аспірантка Христина Джангобекова, студент Владислав Гуркало) захищали честь збірної Львівської області на особистому чемпіонаті України з бадмінтону у Харкові (11-14 лютого).

Детальніше »

Дві перемоги «ЛДУФК-Спартак»

Студентська жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури з волейболу «ЛДУФК-СКІФ» здобула дві перемоги у матчах другого туру відкритого чемпіонату Івано-Франківської області, які відбулися 14-15 лютого в Івано-Франківську.

Спершу підопічні Василя Ковцуна легко й невимушено обіграли "Комерсант" (Івано-Франківськ) – 3:0 (25:14, 25:6, 25:9), а потім – у напруженій боротьбі перемогли іншу команду з Івано-Франківська «Університет» – 3:0 (25:21, 25:23, 25:23).

Честь львівського університету у цьому турі відстоювали такі гравці: Григоренко Євгенія (1 курс ФФВ), Макурова Валерія (1 курс ФС), Коваль Анастасія (1 курс ФС), Лис Ірина, Сліпець Юля, Кримська Яна, Гулавська Юлія (усі – 2 курс ФС), Лановенко Вікторія (3 курс ФФВ), Малишева Анастасія (3 курс ФС), Малярчук Ганна (4 курс ФФВ, капітан команди), Переста Дар’я (4 курс ФФВ), Турянська Марія (5 курс ФС), Жадан Євгенія (2 курс ЗЛіТ).

Легка атлетика – основа оздоровлення, навчання і виховання студентів вищих навчальних закладів

НАШІ ВИДАННЯ

16 лютого 2015 р.

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, рекомендованим Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-17796 від 10.11.2014), „Легка атлетика – основа оздоровлення, навчання і виховання студентів вищих навчальних закладів”.
Автори – старший викладач кафедри легкої атлетики, відмінник освіти України В’ячеслав Йосипович ЛЕМЕШКО, старший викладач Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького Тарас Григорович Приставський і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедри легкої атлетики нашого Університету Тетяна Ігорівна ДУХ.

Детальніше »

Віталій КІЛЬЧИЦЬКИЙ: «Перестав їсти м’ясо і – переміг»

13 лютого 2015 р.

Цікавою і різноплановою вийшла зустріч чемпіона Всесвітньої зимової Універсіади Віталій Кільчицького з керівництвом Львівського державного університету фізичної культури, де і здобував освіту нинішній тріумфатор. Зокрема, ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа особисто привітав свого випускника з визначним успіхом на міжнародній арені й зізнався, що дуже переживав за нього безпосередньо на місці проведення універсіади – у Словаччині.

Детальніше »

Валентинка для солдата

13 лютого 2015 р.

До дня святого Валентина студентський уряд університету спільно з культурно-мистецьким відділом організували акцію «Валентинка для солдата». Студенти виготовляли різноманітні валентинки, прикрашаючи їх цікавими візерунками. Кожний творчий витвір мав стати особливим, адже створювався як дарунок із простими, теплими словами, побажаннями для українських військових, які захищають нашу державу на східних кордонах України.

Детальніше »

Олександр Усик – третій у рейтингу WBO

БОКС

13 лютого 2015 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик продовжує торувати шлях до вершин рейтингів професійних боксерських організацій.
У оновленому рейтингу WBO Усик піднявся з четвертої на третю сходинку - перед ним тепер лише поляк Кшиштоф Гловацкі та британець Тоні Беллью.

Детальніше »

Гідно вшанували чемпіона Всесвітньої Універсіади

13 лютого 2015 р.

12 лютого ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа привітав чемпіона Всесвітньої Універсіади, випускника аспірантури ЛДУФК, майстра спорту міжнародного класу з біатлону Віталія Кільчицького з перемогою на Всесвітній зимовій Універсіаді 2015 року. У якості подарунка – книга про університет і грошова винагорода.

Детальніше »

Закономірна перемога «ЛДУФК-СКІФ»

БАСКЕТБОЛ 

12 лютого 2015 р.

Після домашнього тріумфу у матчі з харківським «Кондиціонером» (66:42), баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ», як і очікувалося, перемогли суперниць і в Харкові (77:70) у турнірі за 7-14 місця Жіночої ліги чемпіонату України.

Детальніше »

На білбордах Львівщини – Віталій Кільчицький

11 лютого 2015 р.

У 2015 році на Львівщині продовжено традицію розміщувати на білбордах фотозображення найкращих спортсменів області за підсумками окремих місяців. Вже зараз львів’яни і гості обласного центру можуть побачити білборди із зображенням переможця Всесвітньої Універсіади-2015, вихованця новояворівської школи біатлону, випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Віталія Кільчицького.

Детальніше »

День відкритих дверей ЛДУФК

10 лютого 2015 р.

Минулого тижня Львівський державний університет фізичної культури радо відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами, які вже сьогодні, перед закінченням середньої школи, готуються до нового чи не найважливішого етапу у своєму житті.

Детальніше »

"Галичанка" - так тримати!

ГАНДБОЛ  

9 лютого 2015 р.

Львівська "Галичанка", у складі якої виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, здобула перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Виклику сезону 2014/2015 років, який відбувся на полі суперниць в Греції за участю хорватської бригади арбітрів (Давор Лончар та Зоран Лончар).

Детальніше »

Стартував «Юний Спартаківець»

ВОЛЕЙБОЛ 

9 лютого 2015 р.

Волейболістки команди «ЛДУФК-Верховина» здобули три перемоги і двічі програли у матчах першого етапу відкритого чемпіонату ДЮСШ «Верховина», присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Антона Демчишина.

Детальніше »

Галина Мельник - бронзовий призер чемпіонату Європи

9 лютого 2015 р.

З 6 по 8 лютого у Швейцарії (м. Цюріх) відбувся 42-ий чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате WKF, який зібрав більше 500 спортсменів з 47 європейських країн. Учасниками цих змаганнях у складі збірної команди України стали студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури, які виступали у своїх вікових та вагових категоріях у розділі «куміте». Із бронзовою нагородою додому повернулася студентка 41 групи факультету спорту Галина Мельник.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» - знову перемога!

БАСКЕТБОЛ

9 лютого 2015 р.

Переконливою перемогою студенток «Інфізу» з рахунком (66:42) завершилася календарна гра жіночої Ліги чемпіонату України з баскетболу між командами «ЛДУФК-СКІФ» та «Кондиціонер» з Харкова, яка відбулася 7 лютого у Львові.

Детальніше »

Аня Музичук розділила другий жіночий приз

ШАХИ 

6 лютого 2015 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури, лідер жіночої збірної України з шахів Аня Музичук набрала 6,5 очок на одному з найсильніших міжнародних шахових фестивалів у Гібралтарі (Велика Британія) й таким чином розділила другий жіночий приз.

Детальніше »

Дві медалі з чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

6 лютого 2015 р.

Сьогодні в Коломиї завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 16 областей України. В результаті змагальної боротьби команда Львівської області посіла перше загально-командне місце серед юніорів. До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Євген Приступа: «На Універсіаді ми відчули справжнє ставлення до нас наших «старших братів»»

6 лютого 2015 р.

Три дні тому в іспанській Гранаді офіційно запалав вогонь XXVII Всесвітньої зимової Універсіади. На Піренеях буде розіграно медалі у змаганнях з гірськолижного спорту, сноубордінгу, фрістайлу, шорт-треку, фігурного катання, керлінгу та хокею. Втім, для українських вболівальників найбільш цікавими, з позицій завоювання медалей нашими студентами, були змагання з біатлону, лижних перегонів, стрибків з трампліну та лижного двоборства, які тривали у словацьких містечках Штребске Плесо та Осрблі. Саме про виступ українців у цих дисциплінах та про те, що відбувалося довкола змагань своїми враженнями на словацькій землі зі поділився ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа.

Детальніше »

ХVІ сесія Олімпійської академії України

5 лютого 2015 р.

29 січня в Києві відбулася ХVІ сесія Олімпійської академії України. У заході взяли участь керівники регіональних відділень Олімпійської академії України, представники профільних ВНЗ України, в тому числі представники Львівського державного університету фізичної культури – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Бріскін Юрій Аркадійович та професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, кандидат педагогічних наук Линець Михайло Михайлович.

Детальніше »

Андрій Проценко – срібний призер турніру у Словаччині

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

5 лютого 2015 р.

У словацькому місті Банська Бистриця відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту. Можна з впевненістю казати, що у цій дисципліні це був найзірковіший старт у нинішньому році. Серед учасників цього турніру виступав студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко, який став срібним призером. Наш атлет показав свій найкращий результат у сезоні – 2.33, випередивши цілу групу серйозних опонентів.

Детальніше »

Анастасія Федоришин – переможець парного турніру «Donetsk City Cup»

ТЕНІС 

5 лютого 2015 р.

Студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, кандидат у майстри спорту України Анастасія Федоришин перемогла у парному розряді престижного міжнародного турніру серії ATF з тенісу «Donetsk City Cup» у Черкасах (26-30 січня).

Детальніше »

"Соціологія"

4 лютого 2015 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник "Соціологія". Програма курсу "Соціологія" включає в себе лекційний матеріал, семінарські та практичні заняття. Значна увага у програмі надається соціальним проблемам розвитку фізичної культури та спорту. Автор - викладач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Тетяна Курчаба.

Детальніше »

Марія Ільницька – чемпіонка України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

4 лютого 2015 р.

Радісна новина надійшла з Коломиї, де цими днями (2-6 лютого) триває чемпіонат України з пауерліфтингу серед  юніорів та юніорок. Студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька (32 група ФС) виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 57 кг із сумою триборства 417,5 кг.

Детальніше »

Срібний фініш Оксани Райти

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

4 лютого 2015 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта виборола срібну медаль командного чемпіонату України, який завершився у легкоатлетичному манежі ВАТ "Запоріжсталь" (м. Запоріжжя). Зазначимо, що за перемогу у командних змаганнях сперечалися 25 збірних команд областей України та м. Києва, у тому числі спортсмени Донеччини та Луганщини.

Детальніше »

Віталій Кільчицький – найкращий спортсмен січня на Львівщині

3 лютого 2015 р.

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками січня 2015 року вихованця новояворівської школи біатлону, випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Віталія Кільчицького. Це звання спортсмен здобув завдяки перемозі на Всесвітній Універсіаді-2015.

Детальніше »

Наші лучники – на п’єдесталі чемпіонату України

СТРІЛЬБА З ЛУКА

3 лютого 2015 р.

На чемпіонаті України зі стрільби з лука серед дорослих та юніорів у приміщенні, який 30 січня завершився у Сумах, визначилися найкращі «Робін Гуди» країни. Цей турнір став етапом відбору до складу збірної команди України на чемпіонат Європи, який з 23 лютого по 1 березня відбудеться у Словенії. За найвищі нагороди тут змагалось понад 200 спортсменів, які представляли збірні команди 8 областей України та міста Києва. Серед львівських лучників змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули чимало нагород.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – серед кращих на Кубку області

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

2 лютого 2015 р.

Чотири медалі найвищої проби вибороли студенти Львівського державного університету фізичної культури на Кубку Львівської області, який з 31 січня по 1 лютого розігрувався у залі КДЮСШ «Атлет» й був відбірковим до участі в Кубку України.

Детальніше »

Чемпіонат Львівської області

БАДМІНТОН 

2 лютого 2015 р.

Чемпіонат Львівської області з бадмінтону відбувся 29-30 січня, його було присвячено року Шептицьких у Львові. Спортивний зал Львівської ОДЮСШ прийняв 59 учасників. Честь Львівського державного університету фізичної культури захищали не лише його студенти, а й викладачі. Загалом наша команда здобула дві бронзові, чотири срібні і п'ять золотих нагород.

Детальніше »

Ще три золоті медалі з чемпіонату України

2 лютого 2015 р.

З 27 по 30 січня У Броварах відбувався чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років. Другого дня змагань у боротьбу вступили чоловіки. У підсумку троє студентів Львівського державного університету фізичної культури стали чемпіонами України. Серед них магістрант Іван Петрів (на фото), який здобув перемогу у ваговій категорії 65 кг.

Детальніше »

Віталій Кільчицький здобув золото

ВСЕСВІТНЯ ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА 

31 січня 2015 р.

У словацькому Осрблі завершилася гонка мас-старт у біатлоністів в рамках зимової Універсіади, де перше місце завоював випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький.  Друге місце також в українця Дмитра Русиніва.

Детальніше »

Вероніка Марченко та Георгій Іваницький - срібні призери чемпіонату України

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

30 січня 2015 р.

Сьогодні у Сумах завершується чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні, на якому студенти факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький здобули срібні медалі в особистих змаганнях.

Детальніше »

«Спортивна морфологія (з основами вікової морфології)»

НАШІ ВИДАННЯ 

30 січня 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Спортивна морфологія (з основами вікової морфології)». Автори – кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології Мирослава Яківна ГРИНЬКІВ, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач цієї ж кафедри Любомир Степанович ВОВКАНИЧ і кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Федір Васильович МУЗИКА.

Детальніше »

Ольга Стефанишин - серед кращих на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

30 січня 2015 р.

На зимовому Олімпійському фестивалі у змаганнях з лижних гонок у спринті одразу троє наших юних лижників увійшли у ТОП-30 найкращих, зупинившись в 1/4 фіналу змагань. Серед них студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Стефанишин, яка посіла 27 місце. На даний момент для нас це прекрасний результат, адже востаннє наші дівчата входили до 30-ки найкращих 10 років тому.

Детальніше »

Чемпіонат України у Броварах

БОРОТЬБА ВІЛЬНА 

29 січня 2015 р.

Вдалий почин нового змагального сезону зробили студентки і випускниці кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури. У змаганнях жінок на відбірковому чемпіонаті України з боротьби вільної, що триває з 27 по 30 січня у Броварах, наші борчині здобули чотири золоті. одну бронзову і дві срібні нагороди.

Детальніше »

На білбордах Львова – випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова

28 січня 2015 р.

На білбордах Львова знову розміщено фотозображення найкращих спортсменів області за підсумками окремих місяців. Цими днями мешканці та гості міста можуть побачити білборди із зображеннями заслуженого майстра спорту України з фехтування, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анфіси Почкалової, яка успішно виступила на етапі Кубка світу в італійському місті Ліньяно.

Детальніше »

Всеукраїнський турнір пам'яті Є.Трухіна

28 січня 2015 р.

З 23 по 25 січня в Запоріжжі відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів пам'яті Є.Трухіна. У протиборствах взяло участь 205 спортсменів з 14 регіонів України, а також команди з Росії, Білорусі, Молдови і Вірменії. Серед них виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

«Україна - єдина Соборна держава"

28 січня 2015 р.

Проголошення Соборності України є для українського народу особливим днем, який увійшов до національного календаря як велике державне свято. З нагоди 96-ї річниці проголошення Акта Злуки усіх українських земель в єдину Українську державу у Львівському державному університеті фізичної культури, культурно – мистецький відділ організував тематичний вечір на тему «Україна - єдина Соборна держава".

Детальніше »

Богдана Мацьоцька перемогла у гігантському слаломі на трасі в Австрії

27 січня 2015 р.

Українська гірськолижниця, випускниця Львівського державного університету фізичної культури, один з лідерів лижної збірної України, учасниця ванкуверської Олімпіади-2010  Богдана Мацьоцька доволі вдало розпочала новий змагальний сезон. Богдана виборола перемогу в гігантському слаломі на трасі австрійського Хінтерстодера.

Детальніше »

Анастасія Марчук – переможниця І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

27 січня 2015 р.

Першокурсниця факультету здоров’я людини і туризму Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Марчук здобула перемогу у І етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Науковий керівник – викладач кафедри української та іноземних мов Ірина Володимирівна М’ягкота.

Детальніше »

«Ми ідемо з колядою, із небесною Звіздою…»

27 січня 2015 р.

Уже традиційно, котрий рік поспіль у Львівському державному університеті фізичної культури вихованці закладу спільно з культурно – мистецьким відділом та театром «Мета», на чолі з керівником- Зоряною Грегорійчук організовують вертепне дійство «Ми ідемо з колядою, із небесною Звіздою…». Український народ славний своїми традиціями, повинен пам’ятати обряд колядування та вертепу у нашій державі, викликати бажання відроджувати давні традиції та звичаї.

Детальніше »

Січневі успіхи наших каратистів

КАРАТЕ WKF  

27 січня 2015 р.

Активним видався початок 2015 року для студентів спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, 24 січня студентка ЛДУФК Галина Мельник (42 група, факультет спорту) виборола третє місце (вагова категорія 61 кг) на традиційному міжнародному турнірі «Memorial Bozogana» у словацькому Кошице.

Детальніше »

Віктор Пасічник – за крок від медалі Універсіади-2015

ВСЕСВІТНЯ ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА 

27 січня 2015 р.

П’ятикурсник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Пасічник у словацькому місті Штребске Плесо став четвертим у змаганнях з лижного двоборства (стрибки з трампліна + лижні перегони на 10 км по системі Гундерсена) в програмі XXVII Всесвітньої зимової Універсіади 2015 року.

Детальніше »

ВІТАЄМО!

заслуженого тренера України

Викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту

Львівського державного університету фізичної культури

Віталія Васильовича Грибовського

із присвоєнням почесного звання
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»
Андрій Проценко – здобув "срібло" турніру у Чехії

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

26 січня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко посів друге місце на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту, які минулими вихідними відбулися у чеському містечку Густопече. Результат Андрія – 2 м 30 см. Цим стартом Андрій розпочав новий зимовий сезон.

Детальніше »

Яна Шемякіна – бронзова призерка етапу Кубка світу з фехтування

ФЕХТУВАННЯ 

26 січня 2015 р.

На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, що завершився в Барселоні, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна виборола бронзову нагороду. Наша олімпійська чемпіонка впевнено дійшла до півфіналу, де поступилась майбутній переможниці китаянці Анжі Цзю.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Тетяна Гамера-Шмирко втретє поспіль виграла марафон у Осаці

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

26 січня 2015 р.

Тріумфом випускниці Львівського державного університету фізичної культури (2005) Тетяни Гамери-Шмирко завершився 25 січня міжнародний марафон у Осаці, який входить до ІAAF Silver Label Road Race. Окрім того, результат Тетяни – 2 години 22 хвилини і 9 секунд – це новий рекорд України!

Детальніше »

У словацькому Штребске Плесо урочисто відкрилася зимова Універсіада-2015

ВСЕСВІТНЯ ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА 

26 січня 2015 р.

24 січня у словацькому містечку Штребске-Плесо стартували ХХУІІ Всесвітні зимові студентські ігри. Зимові студентські Ігри-2015 відкрили президент Словаччини Андрій Кіска та президент ФІСУ Клод-Луї Гальєн. Вони побажали учасникам змагань відвертої і чесної боротьби на спортивних аренах Штребске Плесо та Осрблі. В урочистому заході взяли понад 400 спортсменів з 31 країни.

Детальніше »

Ольга Стефанишин представлятиме Україну на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

22 січня 2015 р.

Упродовж 25-30 січня у австрійському місті Форарльберг та князівстві Ліхтенштейн відбудеться ХІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ). З-поміж 900 найкращих спортсменів Європи віком 14-18 років в Австрії та Ліхтенштейні змагатимуться і наші юні олімпійці, серед яких студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Стефанишин.

Детальніше »

Євген Приступа взяв участь у засіданні «круглого столу»

22 січня 2015 р.

21 січня 2015 року ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Забезпечення належного функціонування закладів фізичної культури і спорту, зокрема, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних споруд за нових законодавчих умов». На круглому столі, який організував Комітет з питань молодіжної політики та спорту Верховної Ради України були присутні Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова профільного Комітету Артур Палатний, перший заступник голови Комітету Микола Величкович ...

Детальніше »

"Риторика"

НАШІ ВИДАННЯ

22 січня 2015 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник "Риторика". У ньому подано програми двох дисциплін: «Основи риторики» та «Професійна риторика». Для студентів Львівського державного університету фізичної культури його уклала старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Іллівна Гузенко.

Риторика [Текст] : навч.-метод, посібн. / Укл. Гузенко 1.1. — Львів : СПОЛОМ, 2014. - 328 с. ; табл. Бібліограф: с. 301 -303 (43 назви).
ISBN 978-966-919-034-5

Детальніше »

Василь Іванчук уже грає на рівні з чемпіоном світу

22 січня 2015 р.

Випускник нашого спортивного вишу Василь Іванчук у десятому турі Tata Steel Chess  розійшовся миром з чинним чемпіоном світу норвежцем Магнусеном Карлсеном. Тепер в активі українського шахіста – 6 очок.

Детальніше »

«Галичанка» таки їде в Грецію

ГАНДБОЛ

21 січня 2015 р.

Срібний призер гандбольної України львівська «Галичанка», яка укомплектована студентками та випускницями Львівського державного університету фізичної культури, таки поїде до Греції на перший матч 1/8 фіналу європейського клубного турніру – Кубок Виклику.

Детальніше »

Гандбол очима Тамари Смбатян

19 січня 2015 р.

Успішна студентка Львівського державного університету фізичної культури, лідер "Галичанки", член національної збірної команди з гандболу, кращий гравець чемпіонату України за версією професіоналів, найкраща гандболістка Європи серед студентів і просто красива дівчина Тамара Смбатян розповіла уболівальникам про свої перші кроки у великому спорті й відкрила плани на майбутнє...

Детальніше »

Дмитро дем’янюк - переможець «Меморіалу Олексія Дем’янюка»

19 січня 2015 р.

У манежі спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури відбувся традиційний, вже ХVI за ліком, міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Олексія Дем’янюка-2015». Переможцем цього турніру серед чоловіків став син уславленого стрибуна, студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк.

Детальніше »

Василь Іванчук утримує лідерство

ШАХИ

16 січня 2015 р.

Випускник нашого вишу Василь Іванчук й надалі утримує лідерство після п’яти турів міжнародного шахового турніру в голландському Вейк-ан-Зеє. У п’ятому турі він зіграв унічию з китайцем Дінь Ліженем.Детальніше »

Василь Іванчук захопив лідерство

15 січня 2015 р.

Випускник Львівського тоді ще інституту фізичної культури Василь Іванчук захопив лідерство після чотирьох турів міжнародного шахового турніру в голландському Вейк-ан-Зеє. Українець здобув дві поспіль перемоги – над голландцем Ван Велі та французом Вашьє-Лагравом. У п’ятому турі Іванчук зустрінеться з китайцем Дінь Ліженем.

Детальніше »

Два наступні матчі «Галичанка» знову проведе у Львові

ГАНДБОЛ 

15 січня 2015 р.

Гандбольна "Галичанка", за яку виступають здебільшого випускниці й студентки Львівського державного університету фізичної культури, наступні два матчі 1/8 фіналу «Кубка Виклику» проведе у Львові. Суперником «галичанок» на цій стадії буде грецька команда «Амінтас Амінтау».

Детальніше »

У новий рік – із золотим тріумфом

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

13 січня 2015 р.

З 9 по 11 січня у Вільнюсі відбувся Відкритий Кубок Литви, на якому студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури у складі збірної команди України здобули чотири золоті медалі. У підсумку наша національна збірна посіла перше місце у командному заліку.

Детальніше »

Львівська «Спортпанорама» назвала найкращи