Андрій Федечко - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня

Надзвичайно щедрим на спортивні нагороди для представників Львівщини виявився спортивний липень 2015 року: відразу кілька спортсменів області здобули гучні нагороди світового та європейського ґатунку. При цьому традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2015 року майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства, цьогорічного випускника Львівського державного університету фізичної культури Андрія Федечка.

Таке визнання Андрій Федечко здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі Чемпіонаті світу, який нещодавно успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці. Нагадаємо, що вихованець львівської школи сучасного п’ятиборства Андрій Федечко на першому для себе чемпіонаті світу піднявся на третє сходинку світового п’єдесталу та виборов індивідуальну олімпійську ліцензію на Ріо-де-Жанейро - 2016!

Незабаром відбудеться вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренерів, заслужених тренерів України Володимира Софієнка та Олега Фіалковича.

За матеріалами: sport-oda.lviv.ua