Анна Кіндзера - призер ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фізичне виховання"

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з 15 по 17 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання». Цього року Олімпіада проходила під гаслом «Здоров’я – це вершина, яку кожен повинен здолати сам!». Її учасниками стали 45 студентів, які представили 16 вишів України. Львівський державний університетет фізичної культури презентували студенти факультету фізичного виховання Анна Кіндзера (5 курс) і Юрій Ференц (4 курс).

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання» Анна Кіндзера  посіла третє місце.

Вітаємо наших студентів і кафедру теорії та методики фізичного виховання із черговим успіхом.