Анна Музичук – у другому раунді чемпіонату світу

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук успішно подолала перший раунд на чемпіонаті світу у російському Сочі. Після перемоги над шахісткою з Алжиру у першій партії, Анна підписала мирову у другій – й святкувала загальну перемогу з рахунком 1,5:0,5. Суперницю Анни Музичук у 1/16 фіналу назве жеребкування.

Молодша сестра Анни Музичук Марія, котра є студенткою ЛДУФК, програла першу партію представниці Канади, але виграла повторну зустріч. Відтак, сьогодні, 19 березня, шахістки зустрінуться знову, аби визначити учасницю 1/16 фіналу чемпіонату світу.

Зазначимо, що з-поміж українських шахісток, окрім Анни Музичук, перший раунд успішно подолали Анна Ушеніна та Інна Гапоненко, котра залишила за бортом чемпіонату світу іншу українку Наталію Жукову.