Богдан Хоркавий – на семінарі в Ризі

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий взяв участь у роботі третього за ліком семінару УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у сучасному європейському футболі, який з 7 по 10 квітня проходив у столиці Латвії Ризі.

Учасники семінару дуже плідно попрацювали над розв’язанням проблем структуризації та організації процесу підготовки воротарів. Виклики сучасного футболу щодо вирішення зазначених питань вимагають значних змін та якісно нових підходів до процесу побудови процесу підготовки воротарів.

Зазначимо, що у роботі семінару взяли участь делегації з восьми країн (від кожної – по чотири особи) – Білорусі, Латвії, Азербайджану, Росії, Вірменії, Молдови, Казахстану та України. Делегації були представлені провідними фахівцями з окресленої проблематики.

Україну на цьому міжнародному форумі уже традиційно представляли такі фахівці футболу: керівник делегації Шамардін Валерій – технічний директор Федерації футболу України, доктор наук; Рева Віталій – воротар з величезним досвідом виступів на високому рівні; Гаврилов Володимир – тренер воротарів команди «Металург» (Донецьк); Хоркавий Богдан – викладач кафедри футболу ЛДУФК, керівник КНМГ ФК «Карпати» (Львів).