Богдан Хоркавий – на семінарі УЄФА в Туреччині

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий нещодавно повернувся з Туреччини, де в складі української делегації брав участь у семінарі УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у європейському футболі.

Навчання проводили провідні фахівці УЄФА з питань підготовки воротарів – Пакі Боннер (Ірландія), Марк ван Геєрс (Бельгія), Март Поом (Естонія), Ян-Ерік Стінессен (Норвегія). Це був другий семінар у межах цієї програми (перший проходив у жовтні 2014 р. в Молдові). Загалом цією програмою передбачено чотири семінари, у ході яких слухачі мають виконати певний перелік обов’язкових завдань, а по закінченні програми навчання, її учасники здобудуть статус інструкторів УЄФА з підготовки тренерів воротарів і зможуть впроваджувати навчальні програми під егідою УЄФА у своїх країнах.

У роботі семінару взяли участь делегації з дев’яти країн – Туреччини, Білорусі, Латвії, Азербайджану, Росії, Вірменії, Молдови, Казахстану, України.

Україну на цьому заході представляли: керівник делегації Шамардін Валерій – технічний директор Федерації футболу України, доктор наук. Людина тісно пов’язана з Львівським державним університетом фізичної культури, донедавна був членом спеціалізованої вченої ради ЛДУФК; Рева Віталій – воротар, який багаторазово залучався до національної збірної України, заслужений майстер спорту України, виступав у складі таких команд «Динамо» (Київ), ЦСКА (Київ), «Арсенал» (Київ), «Кривбас» (Кривий Ріг), провів понад 300 матчів в елітному дивізіоні України; Гаврилов Володимир – тренер воротарів команди «Металург» (Донецьк). Тривалий час виступав у якості воротаря, а потім працював на посаді тренера воротарів ФК «Шахтар» (Донецьк), «Волинь» (Луцьк); Хоркавий Богдан – викладач кафедри футболу ЛДУФК, керівник КНМГ ФК «Карпати» (Львів), працював у якості тренера воротарів ФК «Львів», ФК «Газовик-Скала» (Стрий), «Спартак» (Івано-Франківськ).