Чемпіонат Європи у Валбжиху

У Валбжиху (Польща) завершився чемпіонат Європи (24-29 березня) з трьох видів боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) серед молоді віком до 23 років, на якому студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули шість нагород.

У ваговій категорії до 70 кг срібним призером чемпіонату став вихованець ЛДУФК Іван Кусяк. У вирішальному поєдинку Іван поступився росіянину Расулу Арсанлієву, перемігши перед тим поляка Аркадіуша Шею, Александра Кодряну з Молдови та угорця Зомбора Гуляша. Сергій Одинак (V курс ФФВ) у 1/8 фіналу вагової категорії до 74кг програв спортсменові з Туреччини Мурату Ертюрку і посів 10 місце. Також у 1/8 вибув Іван Петрів (магістр ФФВ) – Іванові не вдалося здолати болгарина Бойчо Бойчева і в результаті посів 13 місце  у вазі до 65кг. Ще одну срібну медаль для української збірної у вазі до 61кг виборов Андрій Свирид з Івано-Франківська. У підсумку чоловіча збірна вільного стилю посіла 6 місце з 27 країн учасників.

Після борців вільного стилю зуміли покращити результат жінки, які в команді вибороли призове третє місце. У ваговій категорії до 60кг бронзовою медалісткою стала Оксана Гергель (IV курс ФФВ). У 1/2 фіналу Оксана поступилась майбутній чемпіонці Петрі Оллі з Фінляндії, а в поєдинку за «бронзу» поклала на лопатки Вікторію Бобеву з Болгарії. Також бронзову нагороду здобула Лариса Скоблюк (магістрантка ФС) у вазі до 55кг. У півфіналі Лариса поступилась болгарці Евеліні Ніколовій 2:9, а у «бронзовому» фіналі поборола Бідайху Ган з Туреччини 6:2. У найлегшій ваговій категорії до 48кг Ольга Шнайдер (випускниця 2014р.) свій поєдинок за «бронзу» програла Ванесі Каладзінській з Білорусі 0:3. У Олі 5-а підсумкова позиція.

Другого дня змагань перемогу святкувала Лілія Горішня, яка стала чемпіонкою Європи у вазі 53 кг. Бронзову нагороду у вазі 58 кг виборола Тетяна Омельченко. Нажаль, без медалі залишилася студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання Людмила Тичина, у підсумку вона посіла восьме місце.

Вітаємо кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК з черговим успіхом.