Чемпіонат Львівської області

29-30 січня в спортивному залі Львівської ОДЮСШ проходив чемпіонат Львівської області з бадмінтону 2015 року, присвячений року Шептицьких. Його учасниками стали 59 спортсменів. За першість Львівщини змагалися команди ДЮСШ «Верховина» ФСТ «Спартак», Львівської обласної ДЮСШ, СОРК «Бузувіри», Львівського державного університету фізичної культури, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету ім. Івана Франка, міста Дрогобича, міста Стрия. Керівництво та організацією змагань здійснювалося Управлінням з питань молоді та спорту Львівської облдержадміністрації (начальник Ю.Майборода), та Львівською обласною федерацією бадмінтону (голова О.Луців). Головним суддею змагань був викладач ЛДУФК Каратник І.В., головним секретарем – Мудра В.В., комендантом змагань – Кріль І.М.

Команду Львівського державного університету фізичної культури представляли не тільки студенти, а й викладачі. Викладачі нашого спортивного вишу вибороли відповідно такі місця: Каратник Іван Васильович - 3 місце змішана категорія; Гречанюк Оксана Олексіївна – 1 місце парна категорія, 3 місце змішана категорія; Ціж Любов Михайлівна –2 місце парна категорія, Бубела Олег Юліанович - 10 місце парна категорія, Джангобекова Христина Русланівна (аспірант) - 1 місце в одиночній категорії, 1 місце в парній категорії, 2 місце в змішаній категорії.

Студенти ЛДУФК здобули такі місця: Лема Тетяна (24 ФФВ) – 2 місце в парній категорії, 1 місце в змішаній категорії; Панін Андрій (24 ФФВ) – 4 місце в одиночній категорії, 1 місце в парній категорії; Тодорук Владислав (3 ФФВ) - 9 місце в одиночній категорії, 5 місце в парній категорії, 2 місце в змішаній категорії; Хомин Лілія (ФЗЛіТ) - 7 місце в парній категорії.

Вітаємо наших спортсменів, їхніх тренерів, а також усю кафедру спортивних та рекреаційних ігор з успіхом і бажаємо перемог на чемпіонаті України, який відбудеться вже у лютому в Харкові.