Чемпіонат України у Броварах

Вдалий почин нового змагального сезону зробили студентки і випускниці кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури. У змаганнях жінок на відбірковому чемпіонаті України з боротьби вільної, що триває з 27 по 30 січня у Броварах, наші борчині здобули чотири золоті. одну бронзову і дві срібні нагороди.

У ваговій категорії до 48 кг перше місце посіла випускниця (2013р.) Ольга Шнайдер впевнено здолавши у фіналі з рахунком 12:2 чемпіонку Європи Ілону Семків з Івано-Франківщини, у вазі до 55 кг перемогу здобула Катерина Жидачевська, яка до фіналу зуміла перемогти магістрантку ЛДУФК Ларису Скоблюк, яка у підсумку посіла третє місце.

Зовсім мало для перемоги забракувало досвідченій Тетяні Лавренчук, яка змагалася у ваговій категорії до 58 кг і поступилася першістю Тетяні Омельченко з Кривого Рогу. У вазі до 60 кг зустрілись дві наші студентки - усім відома Оксана Гергель (41ФФВ) та Лукінська Вікторія (31 ФФВ), де Оксана виявилась сильнішою та здобула вкотре титул чемпіонки України. У найважчій вазі до 75 кг чемпіонкою стала молода та перспективна Людмила Тичина. Оскільки цей чемпіонат був відбірковим, то володарки золотих медалей вибороли право змагатися на Чемпіонаті Європи серед юніорок до 23 років, що відбудеться на прикінці березня в Польщі.

Сьогодні та завтра змагаютимуться наші хлопці, тож і їм побажаємо успіху.