Чорнобильська трагедія…Ми пам’ятаємо!

28 квітня у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся захід до річниці Чорнобильської катастрофи, організований культурно – мистецьким відділом спільно з всеукраїнським союзом ветеранів афганістану та чорнобиля.

Аудиторія, у якій проводився захід вже заздалегідь була заповнена студентами вишу, які мали змогу переглянути український  документальний фільм «Чорнобиль 3828» режисера Сергія Заболотного, присвячений ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що були залучені до очищення найнебезпечнішої зони покрівель станції – зони «М». Їх було 3828 чоловік.

Автор та режисер фільму - Сергій Заболотний завжди наголошував: “Ми всі знаємо, що відбулося 26 квітня 1986 року, але майже нічого не знаємо про події літа та осені 1986 року. «Чорнобиль. 3828» – це лише одна з багатьох історій, яку бажано знати й пам’ятати”.

Культурно-мистецький відділ