День студентської науки

13 травня 2015р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася наукова конференція студентів ЛДУФК «День студентської науки».
План роботи конференції включав роботу на секційних засіданнях  та підведення підсумків та нагородження переможців й призерів секційних засідань.
Загалом до участі у загально університетській конференції за підсумки попереднього етапу, кафедральних наукових конференцій було подано 59 доповідей студентів, з яких відбулося 51. Усі доповіді супроводжувалися мультимедійним супроводом.
У роботі секційних та пленарного засідань взяли участь 216 учасників, представників професорсько-викладацького складу та студентства.

Секційні засідання відбувалися за наступними напрямами:
Напрям 1. Гуманітарні аспекти фізичного виховання та спорту – авдиторія 312 (вул. Т. Костюшка, 11).
Напрям 2. Теоретико-методичні аспекти фізичного виховання різних груп населення  – авдиторія 317 (вул. Т. Костюшка, 11).
Напрям 3. Теорія та методика підготовки спортсменів; олімпійський, професійний та адаптивний спорт – авдиторія 210 (вул. Т. Костюшка, 11).
Напрям 4. Медико-біологічні аспекти фізичного виховання та спорту – авдиторія 122 (вул. Черемшини, 17 ).
Напрям 5. Теоретико-методичні аспекти фізичної реабілітації – зал ЛФК (вул. Дудаєва, 8).
Напрям 6. Теоретико-методичні аспекти туризму та економіки спорту – авдиторія 308 (вул. Т. Костюшка, 11).
Напрям 7. Професійна іноземна мова – методичний кабінет гімнастики (вул. Дудаєва, 8).

За результатами секційних засідань були визначені переможці та призери:

Секція № 1. ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ  ТА СПОРТУ
І місце – Лахман Вероніка, науковий керівник: доц. Гречанюк О.О.
ІІ місце – Ковалишин Андріана, науковий керівник: доц. Тимчак Я.В.
ІІІ місце – Шеремет Олена, науковий керівник: доц. Тимчак Я.В.

Секція № 2. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ
І місце – Кіндзера Анна, науковий керівник: доц. Боднар І.Р.
ІІ місце – Мошовська Ірина, науковий керівник: проф. Жданова О.М., доц.. Шевців У.С.
ІІІ місце – Довгань Ірина, науковий керівник: доц. Сосіна В.Ю.

Секція №3. ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ; ОЛІМПІЙСЬКИЙ, ПРОФЕСІЙНИЙ ТА АДАПТИВНИЙ СПОРТ
І місце – Дем’янюк Дмитро, науковий керівник: доц. Конестяпін В.Г.
ІІ місце – Онопко Владлен, науковий керівник: проф. Бріскін Ю.А.
ІІІ місце – Курко Михайло, науковий керівник: доц. Бусол В.А.

Секція № 4. МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
І місце – Давиденко Тетяна, науковий керівник: доц. Вовканич Л.С.
ІІ місце – Сенюта Олександра, науковий керівник: доц. Шавель Х.Є.
ІІІ місце – Латишевська Катерина, науковий керівник: доц. Бергтраум Д.І.

Секція № 5. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
І місце – Ясинська Ірина, науковий керівник: доц. Івасик Н.О.
ІІ місце – Дмитрів Денис, науковий керівник: ст.викл. Бас О.А.
ІІІ місце – Мильчук Соломія, науковий керівник: ст.викл. Бас О.А.

Секція №6. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ТУРИЗМУ ТА ЕКОНОМІКИ СПОРТУ
І місце – Мельник Юліана, наукові керівники: доц. Романчук О.В., викл. Коваль Р.С.
ІІ місце – Стадницька Вікторія, науковий керівник: викл. Чикайло Ю.І.
ІІІ місце – Руминська Зоряна, науковий керівник: викл. Худоба В.В.

Секція №7. ПРОФЕСІЙНА ІНОЗЕМНА МОВА
ІІ місце – Сусол Олена, науковий керівник: викл. Карбівник В.П.
ІІІ місце – Балух Марта, науковий керівник: викл. М’ягкота І.В.

Переможці та призери секційних засідань були нагороджені дипломами відповідно зразка та цінними подарунками.