День відкритих дверей ЛДУФК

Минулого тижня Львівський державний університет фізичної культури радо відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами, які вже сьогодні, перед закінченням середньої школи, готуються до нового чи не найважливішого етапу у своєму житті.

Цьогоріч "День відкритих дверей ЛДУФК" проводився два дні, аби краще побачити й зрозуміти як живе і працює наш Університет, а також відчути його "зоряну" атмосферу. Адже в коридорах завжди можна зустріти відомих спортсменів чи тренерів.

У вівторок, 3 лютого, старшокласники шкіл Львова та області і їхні батьки мали добру нагоду оглянути комплексну навчально-спортивну базу ЛДУФК «СКІФ», ознайомитися з роботою кафедр фехтування, боксу та національних одноборств; спортивних та рекреаційних ігор; стрільби та технічних видів спорту; футболу; легкої атлетики; зимових видів спорту.

5 лютого, в четвер відвідувачів гостинно приймав навчально-спортивний комплекс, який має багате історичне минуле. У ньому знаходиться унікальний гімнастичний зал, де проводяться змагання з гімнастики й спортивної акробатики міжнародного масштабу. Тут одинадцятикласників запросили до себе кафедри гімнастики; хореографії; туризму; фізичної реабілітації; водних та неолімпійських видів спорту; атлетичних видів спорту.

Керівництво Університету та представники профільних факультетів розповіли гостям про специфіку навчання у ЛДУФК, про перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Відповідальний секретар приймальної комісії, Петро Петрович Дацків, надав вичерпну інформацію про правила прийому та статистику вступу до нашого спортивного Університету.