Діана Нагорнюк – призер чемпіонату України

Першокурсниця Львівського державного університету фізичної культури Діана Нагорнюк виборола бронзову медаль на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років у Коломиї.

У складі команди Львівської області студентка першого курсу (факультет спорту) ЛДУФК майстер спорту Нагорнюк Діана у новій для себе ваговій категорії +75 кг склала гідну конкуренцію найсильнішим юніоркам країни та в результаті змагань посіла третє місце. Сума двоборства нашої важкоатлетки 167 кг. Вітаємо спортсменку, її тренера Товстонога О. та колектив кафедри АВС із цим успіхом та бажаємо подальших перемог.

У наступні дні чемпіонату України змагатимуться інші юніори нашого університету – Куклишин Іван, Николин Олег та Гоза Володимир (студенти 2 групи ФС).