Добро починається з тебе

19 грудня – особливий день радості і тепла: всі діти чекають Святого Миколая-чудотворця. В рамках благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт» відбулося маленьке свято у дитячому притулку м. Стрий. Акцію організувала громадська організація «Твереза Україна», одним із засновників якої є випускник Львівського державного університету фізичної культури, олімпійський чемпіон Олександр Петрів. До речі, образ Святого Миколая приміряв Володимир Торчинюк – ще один випускник  нашого спортивного вишу.

Гостей радо зустріли десятеро милих і добрих дітей. Старші розповідали легенду про Святого Миколая та віршики, в яких була щира любов до України. А менші залюбки сиділи на колінах у Святого Миколая та його помічників і милими оченятами спостерігали за всім.

Долучилася до творення костюмованого дійства й Іванна Литвинець (культурно-мистецький відділ ЛДУФК) через проведення веселих ігор і казкової майстерні з дітками, які були головними персонажами маленької історії про країну Добра.

В рамках зустрічі було проведено майстерню з виготовлення святкових іграшок – зимових сніговиків, під час якої вправними рученятами діти створили свої витвори.

Святий Миколай із помічниками залишили не лише торбинки з дарунками, які були зібрані завдяки небайдужим людям та меценатам, але й радість спілкування. Гостинність і усмішки чепурних діток-янголяток створили незабутній затишок. Найбільше дідуся-чудотворця потішила й улюблена пісня дітей «Ой, хто-хто Миколая любить».

… Вдома нас чекають рідні діти, яким пригорщами даруємо любов, турботу і терпіння. Але сьогодні багато дітей, які зростають без материнського тепла.  Ці янголята прийшли у світ, щоб зробити його веселішим. Ми не замінимо їм батьків, але можемо стати другом.   Святий Миколай не в силі зробити багато. Але коли є багато теплих сердечок хороших людей, то можна зігріти цілий світ...

Адже, добро не починається з когось одного, а з КОЖНОГО з нас.

Іванна Литвинець
Культурно-мистецький відділ