Думкою і серцем ми з Вами…

Студенти Львівського державного університету фізичної культури виступили з виставою «Поезія та проза з війни». Відбулось дійство 26 червня на території військової частини ОБВК-21.44 (Львів 1) за ініціативи культурно-мистецького відділу ЛДУФК на чолі з Зор’яною Грегорійчук (режисер - постановник театру «Мета»).

Зважаючи на останні події та їх наслідки, що відбуваються в Україні, вечір був надзвичайно символічний. Завдяки учасникам театрального гуртка ЛДУФК: Романа Девіняка, Петра Кулика, Анастасії Чугай, Оксани Іопи, Катерини Лозінської, вистава пройшла з великим успіхом. Літургійні твори та народні пісні у виконанні Хору «Осанна» (керівник - Володимир Бень), збагатили вечір та гармонійно поєднались віршами з війни.

Розуміючи всю складність того, що відбувається навколо, студенти вишу з безмежною вдячністю звертались до присутніх там воїнів-героїв з якими разом створили приємну атмосферу тепла і любові. Бійці уважно спостерігали за виставою та сприймали кожне слово зі сльозами на очах. По завершенні вечора керівники військової частини ОБВК-21.44 (Львів 1) подякували усім учасникам та почастували їх смачною вечерею.

Лілія Ільчишин,

культурно-мистецький відділ.