Дві медалі з чемпіонату України з пауерліфтингу

Сьогодні в Коломиї завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 16 областей України. В результаті змагальної боротьби команда Львівської області посіла перше загально-командне місце серед юніорів. До скарбнички обласної команди свої результати доклали і студенти Львівського державного університету фізичної культури.

4 лютого  на коломийському помості змагалися студенти другого курсу факультету спорту Дорохін Ігор та Дорохін Роман. У ваговій категорії до 59 кг майстер спорту Дорохін Ігор посів третє місце з сумою триборства 425 кг (170+105+150). Спортивна травма не дозволила Ігору змагатися за вищі сходинки п’єдесталу пошани. Його старший брат Роман у ваговій категорії до 74 кг у запеклій боротьбі посів п’яте місце зі сумою триборства 645 кг (252,5+147,5+245), поступившись п’ятьом майстрам спорту міжнародного класу. Необхідно зазначити, що змагальна боротьба у ваговій категорії до 74 кг на цьому турнірі була найзапеклішою.

Наступного дня у боротьбу вступив найважчий спортсмен – майстер спорту Ігор Адамчук (5 курс ФС), який у ваговій категорії до 105 кг зібрав суму триборства 805 кг (320+205+280) і став віце-чемпіоном України. Але при цьому наш студент покращив свій результат суми триборства на 15 кг, але для перемоги у даній ваговій категорії цього виявилось замало.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ