Дві медалі з Німеччини

З 6 по 8 листопада у столиці Німеччини відбувся X Міжнародний турнір з жіночої боротьби. За його першість змагалися борчині з 16 країн світу. Серед представниць України виступали студентки Львівського державного університету фізичної культури, які здобули золоту і бронзову нагороди.

Переше місце п’єдесталу пошани цього турніру у ваговій категорії до 60 кг посіла Катерина Жидачевська (на фото). У фіналі Катерина здобула перемогу над чеською борчинею Мартінковою 6:4, а у групі над атлеткою з Естонії Катериною Красновою (перемога на туше) та з представницею Росії Олександрою Анреєвою - 10:2. У вазі до 53 кг виступала Ольга Шнайдер. Здолавши двох представниць Швеції наша борчиня поступилася німкені і в результаті посіла третє місце.