Джангобекова та Гуркало – на чемпіонаті України

Двоє представників Львівського державного університету фізичної культури (аспірантка Христина Джангобекова, студент Владислав Гуркало) захищали честь збірної Львівської області на особистому чемпіонаті України з бадмінтону у Харкові (11-14 лютого).

Аспірантка ЛДУФК Христина Джангобекова зайняла сьоме місце в одиночній категорії, поступившись за вихід у четвірку найсильніших майстру спорту міжнародного класу Олені Прус з Харкова. У парі з Владиславом Гуркалом Христина Джангобекова посіла дев’яте місце у змаганнях змішаних пар.

Студент ЛДУФК Владислав Гуркалом зайняв 17 місце в одиночній категорії, 8 місце – у парі з Олександром Гуркалом, та 9 місце – у міксті.

Звання чемпіона України 2015 року з бадмінтону завоювали: Дмитро Завадський (одиночна категорія, Харків), Марія Улітіна (одиночна категорія, Дніпропетровськ), Геннадій Натаров – Артем Почтарьов (парна категорія, Харків), Наталія Войцех - Єлизавета Жаркая (парна категорія, Дніпропетровськ - Харків), Валерій Атращенков - Єлизавета Жаркая (змішана парна категорія, Харків).

У змаганнях, окрім представників Львова, брали участь команди Києва, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Одеси, Лисичанська та Вінниці.