Феєричне завершення сезону

Студенти Львівського державного університету фізичної культури блискуче виступили на традиційному ХІІ-му відкритому чемпіонаті Львівщини, пам’яті видатних тренерів та важкоатлетів, який відбувся на базі львівського спорткомплексу Збройних сил України.

Цьогоріч турнір зібрав більше 40 провідних важкоатлетів, з-поміж яких були й гості з Волині, Тернопільщини та Закарпаття. Практично у всіх вагових категоріях серед чоловіків і жінок найсильнішими були студенти нашого університету. Зокрема, серед представниць чарівної статі найсильнішими були: Заяць Ольга (48 кг); Цяпко Тетяна (58 кг); Константинова Софія (75 кг) та Нагорнюк Діана (+ 75 кг). Срібну нагороду здобула Іськів Наталя (69 кг).

У абсолютній першості за сумою очок Сінклера серед усіх жінок перемогу святкувала студентка факультету фізичної реабілітації ЛДУФК Ольга Заяць (177 очок). Цікаво, що Ользі вдалося обійти досвідчених майстрів спорту та призерів чемпіонатів України. Другою була студентка 22 групи факультету спорту, майстер спорту Нагорнюк Діана (174 очки). На третю сходинку піднялася представниця Волині Степанюк Анастасія (172 очки). Зазначимо, що за два дні до цього представниці нашого вишу Константинова Софія та Нагорнюк Діана стали найсильнішими серед представниць ФСТ «Колос» на чемпіонаті України у Луцьку.

Серед чоловіків чемпіонами змагань стали: Куклишин Іван (62 кг); Николин Олег (77 кг); Галас Дмитро (85 кг); Олевич Віталій (94 кг) та срібний призер цьогорічного чемпіонату світу серед юніорів Гоза Володимир (105 кг), який прибув із чемпіонату світу із США, де у складі збірної команди України виборював олімпійські ліцензії. Третім фінішував Білаш Павло (56 кг); четвертими стали першокурсники Коцовський Руслан (69 кг) та Суховій Владислав (94 кг.). П’ятим фінішував Яців Богдан (69 кг), шостим – Коваль Тарас (69 кг). А Яціву Богдану за день перед цим у Луцьку вдалося вибороти бронзові нагороди чемпіонату України серед працівників ФСТ «Колос».

Дані змагання стали вдалим завершенням обласного календаря змагань з важкої атлетики. Отож, вітаємо наших важкоатлетів та бажаємо подальших успіхів уже в наступному, 2016 році.