Фестиваль освіти для дорослих та ярмарок вакансій

У суботу, 10 жовтня, Львівський державний університет фізичної культури взяв участь у «Фестивалі освіти для дорослих та ярмарку вакансій». Цей масовий захід відбувся у Львівському Палаці мистецтв. Його організували і провели Львівський обласний центр зайнятості спільно з Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та Національним університетом «Львівська політехніка».

Упродовж дня працівники відділу інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування розказували про значимість професій і перспектив нашої галузі. Тож кожен з віддвідувачів отримав вичерпну відповідь на усі свої запитання. А цікавилися здебільшого факультетом фізичної реабілітації ЛДУФК, зокрема умовами вступу після отримання диплома молодшого спеціаліста.