Фінальний матч чемпіонату світу Марія Музичук гратиме у Львові

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міський голова Львова Андрій Садовий та президент Федерації шахів України Віктор Капустін підписали заявку на проведення фінального матчу Чемпіонату світу з шахів у Львові. Про це сторони домовилися за результатами робочої зустрічі у якій також взяв участь Президент Міжнародної шахової федерації Кірсан Ілюмжинов.

У заявці, яка буде направлена у головний офіс Міжнародної федерації шахів FIDE, пропонується провести фінальний матч Чемпіонату з шахів серед жінок у Львові в кінці лютого - на початку березня 2016 року. До 15 серпня з FIDE мають бути погоджені всі організаційні та фінансові аспекти проведення поєдинку. Цей матч відбудеться між чемпіонкою світу, студенткою Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук та претенденткою, гросмейстером з Китаю Хоу Іфань.

«Сьогодні у Львові ми також мали зустріч із Президентом України, який перебуває тут з робочою поїздкою. Під час зустрічі, я поінформував Петра Порошенка про подачу заявки на проведення цього шахового матчу. Президент повністю підтримав нашу ініціативу. Бажаю нашій Марії Музичук успішно підготуватися до цього поєдинку. Переконаний, вона гідно представить Україну і ми отримаємо справжнє спортивне свято», - зазначив Ігор Жданов.