«Галичанка» двічі перемогла у Косово

Чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», основу якої складають студентки Львівського державного університету фізичної культури, здобули дві виїзні перемоги (26:17 і 26:14) над командою «Пріштіна» з Косово й вийшли до наступного раунду європейського клубного турніру – Кубок ЄГФ.

Зазначимо, що гандболісток з Косово, які 16 жовтня їхали на матч Кубка ЄГФ до Львова, не пустили українські прикордонники, бо Україна не має дипломатичних відносин з цією республікою. Відтак, європейська федерація гандболу прийняла рішення провести два матчі у Косово. Підопічні Василя Козара приїхали й у двох матчах довели, хто сильніший.

У першому – галичанки упродовж першого тайму придивлялися до суперника, вигравши його з мінімальним рахунком 9:8. Після перерви львівські гравці почали діяти сміливіше й розрив у рахунку на користь «Галичанки» лише збільшувався, досягнувши підсумкової переваги у дев’ять м’ячів – 26:17. Повторна гра лише підтвердила той факт, що українська команда є сильнішою за колектив з Косово. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Галичанки» з рахунком 26:14.

Отож, загальна перемога галичанок у Косово – 52:31, які уже знають свого суперника у наступному раунді Кубка ЄГФ – це клуб з Анталії «Muratpasa Belediyesi», у складі якого виступає екс-гравець «Галичанки» Юлія Снопова. Матчі проти чемпіона Туреччини львівська команда зіграє 14/15 листопада на виїзді і 21/22 листопада вдома.