«Галичанка» - переможець міжнародного турніру у Варшаві

Гандболістки львівської «Галичанки», за яку виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, зіграли на ще одному турнірі. Цього разу вихованки Василя Козара пробували свої сили на міжнародних змаганнях у Варшаві, участь у яких, окрім львів’янок, взяли три польські першолігові команди.

За словами Василя Козара, головного тренера «Галичанки», на турнірі наші гандболістки протягом трьох днів зіграли п’ять поєдинків, у яких святкували перемоги. «Галичанка» почергово обіграла такі клуби, як «Варшавія», «Радом» та ГК АЗС.

Декого з суперників «Галичанка» зуміла обіграти двічі. У цих поєдинках Василь Козар дав достатньо ігрового часу гандболісткам, які мали менше ігрової практики минулого сезону.

Турнір у Варшаві був одним з етапів підготовки «Галичанки» до матчів у національній Суперлізі. У п’ятницю та суботу, 11 і 12 вересня, «Галичанка» зіграє матчі першого туру чемпіонату України проти київського «Спартака».

За матеріалами: zik.ua