«Галичанка» – срібний призер міжнародного турніру в Польщі

Гандболістки львівської «Галичанки», у складі якої виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, стали срібними призерками міжнародного турніру «Кубок Карпат – 2015», що відбувся у польському місті Новий Сонч з 21 по 23 серпня. Львів’янки святкували три перемоги у чотирьох матчах і у підсумку посіли друге місце.

Вихованки Василя Козара обіграли словацьку «Ювенту» – 56:18, польську «Олімпію-Бескид» – 35:31 та австрійську команду «Адміра» – 46:18.

Єдиної поразки на турнірі «Галичанка» зазнала від свого основного суперника у чемпіонаті України – ужгородських «Карпат» – 25:29. Команда із Закарпаття й стала переможцем турніру, відсвяткувавши чотири перемоги у чотирьох матчах.

Третє місце посіла команда «Олімпія-Бескид», за яку тепер виступають колишні гравці «Галичанки», студентки ЛДУФК Ірина Стельмах та Тамара Смбатян.

За матеріалами: zik.ua