«Галичанка» таки їде в Грецію

Срібний призер гандбольної України львівська «Галичанка», яка укомплектована студентками та випускницями Львівського державного університету фізичної культури, таки поїде до Греції на перший матч 1/8 фіналу європейського клубного турніру – Кубок Виклику.

«На жаль, греки нас підвели і вирішили відмовитися від домовленості провести два матчі у Львові, – каже головний тренер «Галичанки» Василь Козар. – Звісно, нам це неприємно, але ми повинні прийняти таку ситуацію та їхати до Греції. Наш суперник сподівається, що через проблеми з візами ми привеземо не найсильніший склад».
Матч у грецькому місті Амінтео відбудеться 7 лютого, а гра-відповідь – 14 лютого у львівському палаці спорту «Галичина» (початок – о 18:00).
Нагадаємо, раніше планувалося, що «Галичанка» два матчі проти грецького «Амінтас Амінтау» проведе у Львові 14 та 15 лютого.