«Галичанка» усе ближче до заповітного чемпіонства

Гандболістки львівської «Галичанки», а це здебільшого студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, виграли головний матч з’їздного туру в Тернополі у одвічного свого конкурента ужгородських «Карпат» (26:19), зміцнивши таким чином свої лідируючі позиції в українській суперлізі.

Після звитяг у всіх матчах з’їздного туру в Тернополі «Галичанка» залишається єдиною командою суперліги, яка доссягла стовідсоткового результату – 20 перемог у 20 зіграних поєдинках. В ужгородських «Карпат» – 34 очки, у херсонської «Дніпрянки» – 32. До завершення чемпіонату України організаторам залишилося провести два з’їздні тури.

Тепер у доброму настрої «Галичанка» вирушає до Польщі на перший півфінальний матч Кубка Виклику із командою «Погонь» (Щецин), який відбудеться 4 квітня. Повторна гра – 11 квітня у Львові.