«Гармонія» повернулася з перемогою

Колектив «Гармонія» при Львівському державному університеті фізичної культури (художній керівник, викладач кафедри хореографії Стелла Акімова) став переможцем традиційного міжнародного музично-танцювального фестивалю «Сонячна Болгарія» (м. Балчик, червень 2015 р.).

Зазначимо, що цей фестиваль проводився восьмий рік поспіль, а «Гармонія» брала участь у ньому вчетверте. У попередні три роки наш колектив постійно займав другі місця. І от нарешті – перше місце. До цього успіху доклали своїх зусиль студенти першого курсу ЛДУФК – Олена Карвацька, Олександра Силадій та Павло Мозуль. А 14-річна Ольга Кубицька (навчається в школі №33) з шести років займається в колективі й лише мріє поступати на навчання у Львівський державний університет фізичної культури.

– Повірте, так приємно було перемогти на фоні ситуації в Україні, – розповідає Стелла Акімова. – До нас постійно підходили організатори та учасники, розпитували про Україну. До речі, через військовий конфлікт побоялися їхати через Україну росіяни й білоруси, тому змагалися лише представники України, Болгарії та Молдови. Зіткнулися організатори цьогорічного фестивалю і з погодніми негараздами, штормовий вітер ледь не зашкодив його проведенню. Але врешті-решт фестиваль відбувся, а Україна – перемогла, – підсумувала викладач кафедри хореографії ЛДУФК Стелла Акімова.