Георгій Іваницький – чемпіон Європи

З 24 по 28 лютого словенське місто Копер приймало чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні. Честь збірної команди України захищали й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Золоту медаль до державної скарбнички поклав магістрант факультету спорту Георгій Іваницький, який у фіналі в напруженій боротьбі з рахунком 7:3 здолав представника Італії і став чемпіоном Європи.

У змаганнях жінок виступала Вероніка Марченко й випускниця ЛДУФК Катерина Палеха. Їм поталанило менше – у команді дівчата здобули 5 місце, а в особистому заліку - 9 і 17 місця відповідно.

На жаль, без медалі залишився наш Олег Рожко. Змагаючись в особистих змаганнях юніорів, Олег посів 4 місце, а в командних - 5.