Герої не вмирають

Минув рік… рік, який не зупинив, а продовжив криваву боротьбу за суверенітет України. Лютий 2014 року залишив важкий слід в історії України. У Києві на майдані Незалежності і прилеглих вулицях рік тому розпочалося протистояння мирних революціонерів з підрозділами правоохоронних органів та владою зокрема, що з невеликим плином часу призвели до значних жертв. Сьогодні річниця наймасовіших, жорстоких розстрілів на Майдані. Рік тому Україна попрощалася з першими Героями Небесної сотні.

Зважаючи на важкі події останнього року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся вечір вшанування пам’яті жертв жорстоких розстрілів на Майдані. У актовій залі вишу студентам був представлений документальний фільм, що детально відтворював тогочасні, страшні події. Фільм не залишив байдужим нікого з оточуючих, тому студенти із запаленими свічками вшанували пам’ять Небесній Сотні хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо про Героїв майдану, адже ці хлопці були, є і будуть в наших серцях кожної миті нашого життя.
Вічна пам’ять Героям!

Лілія Ільчишин, культурно-мистецький відділ