Гідно вшанували чемпіона Всесвітньої Універсіади

12 лютого ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа привітав чемпіона Всесвітньої Універсіади, випускника аспірантури ЛДУФК, майстра спорту міжнародного класу з біатлону Віталія Кільчицького з перемогою на Всесвітній зимовій Універсіаді 2015 року. У якості подарунка – книга про університет і грошова винагорода.

– Якщо попередньо підсумувати сезон, – каже тріумфатор Універсіади Віталій Кільчицький, то він мені вдався. Найголовніше – пройшов його без хвороб і травм, після яких важко знову набрати оптимальних кондицій. Щодо результатів, то у грудні 2014 року мені вдалося виграти індивідуальну гонку на етапі Кубка IBU в Австрії, а в лютому – на Весвітній Універсіаді у Словаччині виграв золоту медаль у мас-старті. Зізнаюся, це моя найдорожча золота нагорода, бо для мене – це була остання гонка на універсіадах (по віку спортсмен не може виступати на наступній універсіаді), останній шанс вибороти медаль. Не обійшлося і без Божої допомоги. Хто б міг подумати, що норвежці, які лідирували, допустять стільки промахів в останній стрільбі? Але і у них нерви здають. Тим і цікавий наш вид спорту – біатлон.