Ігор Жданов провів зустріч із ректорами спортивних вищих навчальних закладів

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом із ректорами вищих навчальних закладів у галузі спорту обговорили питання підготовки спеціалістів у галузі спорту.

У зустрічі, яка відбулась 5 листопада, взяли участь Євген Імас, ректор Національно університету фізичного виховання і спорту України, Євген Приступа, ректор Львівського державного університету фізичної культури, Олександр Ажиппо, ректор Харківської державної академії фізичної культури і спорту, Володимир Платонов, радник ректора НУФСУ, Тетяна Федюшина, заступник директора департаменту олімпійського спорту Міністерства.

Виклики теперішнього часу та нововведення у підготовці спеціалістів у галузі спорту – саме цим питанням було приділено увагу під час зустрічі. Учасники зустрічі наголосили на тому, що вищи навчальні заклади постійно обмінюються інформацією по цих напрямках.

Євген Приступа, зокрема, поділився досвідом підготовки спортивних лікарів-реабілітологів та тісною співпрацею із медичними та оздоровчими закладами, де проходять реабілітацію поранені під час проведення АТО.