ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади "Фітнес і рекреація"

На базі Національного університету фізичного виховання та спорту України з 18 по 20 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь більше 30 студентів, які презентували 13 вишів України, серед них й студентки Львівського державного університету фізичної культури Ірина Довгань (5 курс ФФВ) та Христина Лопатинська (4 курс ФФВ).

У перший день студентської олімпіади її учасники виконали теоретичне завдання (тестування), розробили персональні програми оздоровчо-рекреаційних занять згідно із ситуаційним завданням. Другого дня їм надали можливість продемонструвати свої уміння та навички під час презентації фітнес-програм різної спрямованості.

20 березня було проведено майстер-клас «Сучасні рекреаційні та фітнес-технології», який представили учасники олімпіади та провідні фахівці в сфері оздоровчого фітнесу. Цього ж дня було підведено підсумки. За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» Ірина Довгань посіла друге місце.

Вітаємо з успіхом наших студентів, а також доцента кафедри фітнесу та рекреації Грибовську Ірину Борисівну і завідувача кафедри хореографії, доцента Сосіну Валентину Юріївну, які доклалися до їхньої підготовки.