ІІІ тур клубного чемпіонату України

З 5 по 8 березня у львівському спортивному залі ДІМП «Містопроект» проводиться ІІІ тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2014-2015 року «Вища ліга» серед чоловіків. У змаганнях беруть участь 12 команд з різних регіонів України. Серед них команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ».

У складі нашої команди виступають студенти Надольний Юрій (ІІ-й курс, факультет спорту), Майовець Ростислав (ІІ-й курс, факультет фізичного виховання) та Скоропад Руслан (І-й курс, факультет фізичного виховання). Крім того, за команду виступає гравець клубу «ЛІРС» (Жовква) Сафранюк Петро. Тренери команди: викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Сидорко А.О. та тренер – викладач Мудрий І.Б.

За сумою результатів двох попередніх турів команда «ЛДУФК-СКІФ» у турнірній таблиці посідає 3 місце. Бажаємо нашій команді тільки перемог!