Іваницький та Івашко – чемпіони Ігор-2015

Студент п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури Георгій Іваницький та аспірант ЛДУФК Маркіян Івашко у складі збірної України зі стрільби з лука здобули золоту медаль I Європейських ігор у Баку. У фіналі наші спортсмени разом з олімпійським чемпіоном Віктором Рубаном здолали Іспанію.

Зазначимо, що долю переможця ігор визначила перестрілка, де останнього по-справжньому «золотого» пострілу завдав студент ЛДУФК Георгій Іваницький. Після цього суперник не витримав психологічного навантаження й, схибивши, підняв українську команду на першу сходинку п’єдесталу пошани.

У півфіналі збірна України обстріляла команду Нідерландів (5:3), яка вибила з турніру російську команду, а в матчі за третє місце була влучнішою за Францію (5:3).

Отож, вітаємо українську збірну із званням чемпіона Ігор-2015, особистих тренерів спортсменів і наставників збірної, з-поміж яких – працівники кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Сергій Антонов і Василь Ткачек.