Із АТО - у чемпіони

Андрій Луцак, студент факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури, став володарем Кубка України з тайського боксу (муай тай) (м. Одеса, 26-29 листопада 2015 р.).

Ця перемога для Андрія є особливою, позаяк у вересні цього року він повернувся із зони АТО. Захищаючи східні кордони України, хлопець потрапив у засідку ворога, де був поранений. Але, як зауважив колись відомий спортивний лікар Ярослав Тягнибок, – спортсмена спокоєм лікувати не можна. Сьогоднішній результат є цьому підтвердженням. На шляху до перемоги наш боксер усі бої завершив достроково, що свідчить про відмінну спортивну підготовку й швидке відновлення.

Вітаємо Андрія Луцака з перемогою і бажаємо захищати честь нашої Батьківщини лише на боксерському рингу!

Наталія Редько