Із Польщі - з повним комплектом...

З 5 по 6 грудня польська столиця приймала Кубок Польщі «Мастерс» (Puchar Polski Masters) і ювілейний ХХ Відкритий чемпіонат Варшави в категорії «Мастерс». Завдяки організаторам змагання відбувалися на найвищому рівні, адже на два дні для плавців «Мастерс» було надано в повне користування один із найкращих басейнів Польщі – басейн водного парку «Варшавянка» (Wodny Park Warszawianka).

50-метровий басейн, фантастичний за будовою, на диво світлий, весь оброблений теплим тіковим деревом, 10 доріжок, електронний хронометраж. Спеціально до цього турніру вмонтували нові величезні екрани, які наживо транслювали перебіг змагань і висвітлювали результати.

Участь у цих престижних змаганнях взяли 53 клуби, понад 330 плавців з Польщі, Угорщини, Литви, Чехії, України, Росії. У складі команди львівського клубу "Євро-Львів" виступала старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Олексіївна Тимошенко, яка стала чемпіонкою змагань на дистанції 100 м брасом з рзультатом 2:05,12, виборола срібну нагороду на 50-метрівці брасом (56,48) і бронзову - на дистанції 100 м вільним стилем (1:51,09). А в абсолютному заліку, де враховувався вік і результат, серед усіх плавців Лідія Олексіївна посіла шосте місце.